Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезичне забезпечення будівництва

Геодезичне забезпечення будівництва

З винаходом тахеометра геодезія як вид діяльності інженера перейшла на новий рівень сприйняття. З'явилися спеціалізовані компанії, які займаються виключно геодезичним забезпеченням (супроводом) будівництва або будівельних робіт. Некваліфікований геодезист на будівельному майданчику може принести велику незручність для замовника. Виходячи з цього, вибравши нашу компанію для геодезичного забезпечення будівництва, ви будете спокійні за чітку геометрію споруди, так і за швидкість розмітки. Маючи в своєму розпорядженні електронний тахеометр, наші фахівці не тільки якісно виконають весь обсяг геодезичних робіт, але і дадуть рекомендації по загальнобудівельним роботам.

Також до забезпечення з геодезичним питань відноситься весь спектр виконавчої документації, необхідний для здачі об'єкта в експлуатацію список можна знайти на перелік документації, необхідної для здачі об'єкта в експлуатацію (геодезія)

Геодезичне забезпечення будівництва

Будь-яке будівництво починається з геодезичних вишукувань. Спочатку це винесення меж земельної ділянки, потім п'ятисотка для проектування, потім винос і розбивка будівельних осей, потім виконавчі зйомки. Найчастіше виклик геодезиста відбувається коли будівельники стикаються з проблемою. Наприклад, при розбивці будівлі в центр плями забудови потрапляє укртелекомівський стовпчик з написом: "не копати". Тоді потрібно підсняти цей стовпчик, нанести на генплан, відправити проектувальникам. Потім заново розбити будівлю, з урахуванням всіх перешкод. Але цього можна було б уникнути маючи актуальну топозйомку для проектування. У підсумку втратили пару днів, що за весь період будівництва може виразитися в місяцях.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по супроводу будівництва для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Будь-яке сучасне будівництво починається з геодезичних вишукувань. Заходячи на новий об'єкт, будівельна компанія спочатку все переміряє конструктиви з допомогою геодезичних організацій, таких як ми. Потім всі дані по геодезичному забезпеченню будівництва направляються в проектний відділ. Проектувальник видає технічне рішення на майбутні роботи. Геодезисти згідно з рішенням осі розбивають на об'єкті, відзначають репера. Будівельники, користуючись осями, роблять собі розбивку. Будівництво виконують. Геодезист з'являється на об'єкті на завершальній стадії будівництва для підтвердження точної геометрії виконаної роботи. Виконують виготовлення виконавчих схем. На них вказують фактичні параметри, і порівнюють з проектними. В цьому і полягає вся суть геодезичного забезпечення будівництва. І тільки пройшовши всі ці етапи, замовник може з упевненістю користуватися новою будівлею або спорудою, а також буде мати на руках всю потрібну виконавчу документацію.

Найбільш популярним є геодезичне забезпечення будівництва масштабних об'єктів де всі інженерно-геодезичні роботи геодезистами здійснюються відповідно до проекту виконання геодезичних робіт. Такий проект застосовується тільки для об'єктів нерухомості, який має висоту понад 9 поверхів. У разі, коли проект виконання геодезичних робіт не потрібен для геодезичного забезпечення спорудження будівлі або споруди необхідні такі матеріали:

 • топопланы і топографічні схеми;
 • матеріали, які містять у собі інформацію про ґрунт, на якому планується проведення будівельних робіт;
 • план, що відображає розбивку осей;
 • генплан;
 • план фундаментів.

І так ви все-таки зважилися на присутність геодезії в будівельному процесі. Першим ділом вас цікавить ціна. Ми можемо прорахувати вартість згідно ваших вихідних даних як на разові виїзди, так і на весь період будівництва. На стандартному будівельному майданчику з осудними виконробами геодезист потрібен 9 разів:

 1. п'ятисотка для проекту;
 2. винесення меж ділянки;
 3. розбивка плями будівлі під котлован;
 4. розбивка фундаментів;
 5. винос осей для стін;
 6. розмітка перекриття;
 7. осі колон другого поверху;
 8. п'ятисотка для ландшафтного дизайну;
 9. фінальна п'ятисотка з усіма комунікаціями з повним пакетом виконавчих схем;

Виходячи з цього можна скласти кошторис за весь комплекс геодезичного забезпечення будівництва. Вибрати найбільш важливі для вас і замовити у нас.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення