Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг". Працюємо по Україні


Геодезичні обладнання компанії

Перелік геодезичного обладнання, застосовуваного компанією Гільдія Інжиніринг

Основні принципи компанії "Гільдія Інжиніринг": звести до мінімуму вплив людського фактора, що досягається використанням новітнього геодезичного обладнання та програмного забезпечення. За рахунок інновацій підвищується продуктивність.

Висококваліфіковані фахівці нашої геодезичної  фірми вміло користуються всіма функціями нових приладів. Регулярно відвідують геодезичні семінари та форуми.   У Дніпропетровську щорічно проходить як мінімум 2-е виставки геодезичного обладнання основних конкурентів в нашому регіоні Topcon і Leica, з яких ми без покупок намагаємося не йти.

На наших польових GPS контролерах встановлено повний комплекс  програм для розв'язання геодезичних задач прям в полях.  Такий відомий, але дорогий продукт як Магнет, вартістю понад 1 тис дол за демо версію має ряд переваг перед своїм безкоштовним конкурентом ТопСюрвом, в безкоштовну версію якого можна записувати до 20-ти пікетів. Наші приймачі двох частотні, це означає, що сигнал одночасно приймається від Російський супутників Глонасс і Американської GPS, що в 2 рази підвищує якість покриття супутниками даної точки, і в 3 рази підвищує точність спостережень і зводить до нуля можливість появи помилок. Так само це в 5-6 разів зменшує час визначення координат антени. Тобто від натискання кнопки ВКЛ. до виносу внатуру першої точки проходить менше 3-х хвилин!

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Окремо варто відзначити активне користування нашою компанією сервісів RTK і кінематики від тих же компаній-постачальників Topcon і Leica. Так при виїзді  на ділянку сервіс провайдерів може бути тимчасово недоступний, ми користуємося іншим. Так само при польових роботах від двох незалежних серверів, що мають принципово різні алгоритми обробки даних від супутників і наземних приймачів ми маємо дуже хороший контроль результатів вимірювань, оцінюємо точність роботи у будь-який момент часу.

Основні функції тахеометра, які ми активно використовуємо при знімальних роботах:

  • ведення тахеометричної зйомки в КООРДИНАТАХ

(90% геодезистів працюють в режимі вимірювань). Що це дає?

  1. Ми оцінюємо свою точність у будь-який момент часу, при кожній засечке, при кожному переході, при подхватывании будь опорної точки, при наведенні на будь-орієнтир. Причому контролюються як координати, так і висотна відмітка. 2) По приїзду в офіс всі хмара знімальних точок лягає одним шматком на креслення. Навіть якщо перехідних станцій було 5, хоч 1005.
  2. По ходу знімальних робіт ми залишаємо на стовпах, стінах, асфальті, опорні точки так звані зарубки. І при необхідності домеров на якійсь ділянці ми легко можемо взяти координати на себе з допомогою зарубок на 2-3 опорні точки. Спокійно провести водомір і приїхавши в офіс нові пікети суворо ляжуть на креслення в потрібне місце.
  3. При роботі на 2-е пари, на одній ділянці координати опорних точок можна передавати один одному або користуватися вішками для переходу по трьохштативній системі.

Основні функції тахеометра, які ми активно використовуємо при розбивочних роботах:

  • функція БАЗИС. Ми визначаємо на місцевості де у нас буде 0,0. вказуємо це тахеометра, міряємо, визначаємо напрямок Х, міряємо ще раз і отримуємо локальну систему координат.
  • при розбивці на місцевості ми спочатку визначаємо куди йдуть Х, куди У, потім заміряємо положення відбивача і інформуємо свого колегу з вешкой куди рухатися до проектної точці відразу в двох напрямках, віднімаючи від знятої координати проектну.
  • у випадках з радіусами і розбивкою в чистому полі целесобразнее застосовувати функцію винесення точок внатуру через кут і відстань.
  • вимірювання точок без відбивної режимі, навіщо ганяти помічника купах, стовпів, кар'єрів, отвалам, якщо тахеометр без відбивної режимі видає дуже пристойну точність;
На будівельних майданчиках при систематичному присутності наших фахівців накопичується потужна опорна геодезична мережа для того щоб з кожної точки стояння було видно хоча б 3 опогрных геодезичних пункту. Це дає можливість  кожен раз при засечке визначати відносну похибку координат стояння тахеометра. Що в свою чергу говорить про якості як самих пунктів, так і вимірювальної техніки. Оскільки зачату точки закріплюються і координуються одним тахеометром, вимірювання і зарубки подальшому виробляються іншим приладом і при цьому помилки визначення коодринат точки стояння по допусках, то можна з упевненістю судити про хорошому технічному стані тахеометра. і при найменших відхиленнях координат опорної мережі від норми потрібно насамперед перевіряти прилад і проходити перевірки і виконувати юстирування.

Можлива оренда геодезичного обладнання!

Польовий контролер TOPCON FC-236

Польовий контролер TOPCON FC-236

Польовий контролер TOPCON FC-236 виконаний у відповідності зі стандартом MIL-STD-810G. Оснащений двадцатиканальным чіпсетом SiRF Star III. Працює в режимі DGPS з використанням SBAS корекційних поправок. Потрібен для виносу меж ділянки, топозйомки на відкритій місцевості, координування базисів.

GNSS RTK приймач HiPer SR

Польовий контролер TOPCON FC-236

Інтегрований GNSS RTK приймач HiPer SR без провідних підключень використовує інтегровану багатоканальну комунікаційну технологію LongLink. Оснащений поліпшеним мультисистемним чіпсетом Vanguard GNSS. Потрібен для виносу меж ділянки, топозйомки на відкритій місцевості, координування базисів.

Електронний тахеометр TOPCON ES 105

Електронний тахеометр TOPCON ES 105

Електронний тахеометр TOPCON ES 105 оснащений модулем віддаленого зв'язку TSshield. Використовується модуль Bluetooth™ першого класу з функцією LongLink. Вирішує всі інженерні задачі на будівельному майданчику, при геодезичних вишукуваннях. Особливо хороший для замірів сировини на складах, зйомки фасадів, металоконструкцій.

Електронний тахеометр Topcon ES 107

Роботизований тахеометр Topcon PS

Електронний тахеометр Topcon ES 107 відрізняється від ES 105 нижчою ціною, технічної точністю до 7", наявністю одного екрану. Тахеометр Topcon ES 107 є повноцінною і більш дешевої заміною для ES 105.

Картплоттер-ехолот Lowrance HDS-10 Gen2

Роботизований тахеометр Topcon PS

Картплоттер-ехолот Lowrance HDS-10 Gen2 використовується для визначення глибини водойми. Головна особливість, що відрізняє його від аналогів: запис даних в пам'ять на флешку. Крім эхограммы дня записується трек з координатами широти, довготи, і глибини в кожній точці (швидкість запису до 20 точок в секунду).

Трасошукач RD 7000+ dl

Трасошукач RD 7000+ dl

Трасошукач RD 7000+ оснащений комплексом програмних і апаратних засобів Centros™, що забезпечує високу швидкість вимірювань, потужну фільтрацію та аналіз сигналів. Зонди-генератори можуть виявити металеві або пластикові труби, а також глину, цеглу, цемент. Потрібен для пошуку підземних комунікацій.

Тахеометр Topcon GPT-3005LN

Topcon GPT-3005LN

Сучасний Тахеометр Topcon GPT-3005LN володіє збільшеною дальністю вимірювань. Дуже зручний при обмірі кар'єрів, насипів або подеревной зйомці. Незамінний при топографічних зйомках м 1:500, розбивці осей і при щоденному геодезичному контролі на будівельному майданчику.

Лазерна рулетка далекомір LEICA DISTO D2

Лазерна рулетка далекомір LEICA DISTO D2

Лазерна рулетка-далекомір LEICA DISTO D2 забезпечує вимірювання з точністю 1,5мм. Автоматично розраховує площа або об'єм. Найкращий помічник при топографічних зйомках на забудованих територіях або зйомках всередині будівлі.

Маркшейдерський висок ОМР-3

маркшейдерський висок ОМР-3

Оригінальна і безвідмовна конструкція механізму намотування вміщає до 2 метрів шпагату. Гострий наконечник при необхідності забирається всередину корпусу схилу для безпечного транспортування. Вага - 400г.

Теодоліт 2Т5К

теодоліт 2Т5К

Теодоліт 2Т5К використовується для визначення величини горизонтальних і вертикальних кутів у геодезичних мережах згущення, знімальних мережах, для вимірювання в прикладній геодезії, визначення магнітних азимутів і теодолітних зйомок.

Гірокомпас МВТ-2

Гірокомпас МВТ-2

Гірокомпас МВТ2 (маркшейдерський, вибухобезпечний, торсіонний) є найпоширенішим приладом в нашій країні. Забезпечує високу точність, продуктивність і працездатність при t від -10 до 40°С.

Светодальномер МСД-1М

Светодальномер МСД-1М

Светодальномер МСД1М представляє собою маркшейдерську модифікацію светодальномера МСД1, кілька перевершує його по дальності дії. Светодальномеры типу МСД належать до групи фазових з напівпровідниковим світлодіодом інфрачервоного випромінювання, яке модулюється трьома фіксованими частотами. Прилад вибухобезпечний

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення