Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, топографічна зйомка, геологія для магазинів

Геодезія та геологія для будівництва мереж магазинів, наприклад мережа АТБ, мережа супермаркетів " Амстор, мережі Метро, Епіцентр, і проведення топографічної зйомки для продовження договору з приводу оренди, винесення меж ділянки, виконавча зйомка мереж і комунікацій, геологія для будівництва магазину, геодезія для будівництва магазину, топографічна зйомка для укладення договору оренди магазину, винесення меж ділянки під будівництво магазину. Це все робить наша геолого-геодезична компанія Гільдія Інжиніринг.

В століття комерції і товарного достатку магазин - одне з найпоширеніших і відвідуваних місць. Продукти, одяг, побутова хімія, техніка... Це далеко не повний список того розмаїття магазинів, які можна зустріти в будь-якому населеному пункті. І чим більше цей населений пункт, тим більше і різноманітніше асортимент магазинів. Особливою популярністю і любов'ю населення, особливо молодої його частини користуються супермаркети, гіпермаркети. Вони відрізняються зручністю, широтою вибору, гарним сервісом. Відкриття такого маркету - ціла подія, особливо якщо мова йде про невеликих містах. Але грандіозного відкриття передує не менш грандіозний будівельний процес.

Геодезія, топографічна зйомка, геологія для мереж магазинів

Як правило, більшість супермаркетів, зводяться в тому чи іншому місті - це частина цілої мережі магазинів, що функціонує в одному  регіоні або по всій країні. Якщо маленький продуктовий магазинчик побудувати простіше простого, то з гіпермаркетами справи йдуть набагато складніше і масштабніше. Тут потрібен чіткий, вивірений і надійний проект. Щоб скласти такий, необхідно провести масштабні геологічні і геодезичні дослідження території, на якій буде відбуватися будівництво. Тому без допомоги геодезистів і геологів замовникам не обійтися.

В першу чергу потрібно вирішити питання, пов'язані з кордонами території. Винесення меж ділянки під будівництво магазину. Як  правило, під будівництво великих магазинів відводяться великі ділянки.  Найчастіше - це частина пустиря. На ньому потрібно провести винесення меж ділянки, щоб точно визначити, де саме проходять межі території під забудову і де ставити тимчасові захисні споруди, своєчасно підвести всі комунікації, визначитися з майбутніми сусідами як у документах, так і на папері.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по геодезії для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Далі проводиться топографічна зйомка, яка дає можливість оцінити переваги і недоліки території, дізнатися, де розташовуються комунікації і як до них краще підключитися. Топографічний план, складений за результатами зйомки, дає можливість правильно розташувати будова і спроектувати його.  Топографічна зйомка для договору оренди магазину буде потрібна як  для його оформлення, так і для продовження договору оренди магазину.

Не менш важливим моментом є геологічна складова. Геологія для будівництва магазину як правило виконується на передпроектному етапі для вибору майданчика, придатної під будівництво магазину. Для таких масштабних об'єктів,  які розраховані на масове скупчення людей безпека відіграє головну роль. Та й фінанси, вкладені у будівництво чималі. Тому без геології правильно вирахувати розміри і тип фундаменту, а також доцільність монтажу додаткових захисних систем буде дуже складно.

Самий кращий варіант той, в якому супроводжувати весь будівельний процес до здачі об'єкта будуть інженери-геодезисти. Це дозволить здійснювати систематичний контроль на всіх етапах. Компанія Гільдія Інжиніринг може допомогти вам з будівництвом торговельних об'єктів будь-якого масштабу - від дрібних магазинчиків до найбільших супермаркетів. Тим більше, у нас в цьому напрямку напрацьовано чималий досвід. Ми брали участь у зведенні таких відомих магазинів АТБ в містах Дніпропетровськ і Родзинки, Амстор в Донецьку, Нікополі та Кременчуці, Метро, Нова Лінія і Макдональдс. Довіра і довгострокове співробітництво з боку таких великих замовників - найкращий показник нашої роботи.

Телефонуйте 097-57-246-57 - багатоканальний телефон.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення