Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія для ландшафтного дизайну

Коли будівельний процес наближається до завершального етапу, постає питання про формування або коригування майбутнього зовнішнього вигляду, як споруди, так і прилеглої до нього території. Звичайно розробка рельєфу (майбутнього ландшафту) проводилася ще на стадії проектування, спираючись на актуальну, на той момент, детальну геодезичну зйомку. Однак, всім відомий той факт, що як би детально не був опрацьований проект, зі всілякими 3D ефектами тощо, жодне будівництво не обійшлася без коригувань або взагалі кардинальних змін в проекті, особливо якщо справа стосується невеликого об'єкта, наприклад, котеджу або банного комплексу.

У зв'язку з цим з'являється необхідність оновленої топографо-геодезичної зйомки рельєфу місцевості. Безсумнівно, виїзд на ділянку ландшафтного дизайнера необхідний, проте, для більш ретельного опрацювання ПІР (проекту організації рельєфу) йому вкрай необхідна оновлена зйомка, адже завдання цього фахівця не тільки розробити унікальний і задовольняє всілякі побажання, примхи і забаганки замовника проект, але і зробити його з розрахунком на залучення мінімальних трудових і матеріальних витрат, а це можливо лише враховуючи всі особливості вже існуючої ситуації рельєфу.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по геодезії для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Коли остаточний варіант проекту ландшафтного дизайну вже готовий і настав час втілити задумане на папері в реальність, досягнути цієї мети, не залучаючи фахівців (інженер-геодезистів) з необхідним вимірювальним обладнання, для точного орієнтування на місцевості, практично неможливо, так як майбутній ландшафт, найчастіше, має різноманітні геометрію, вигини, змінні ухили та інші криволінійні лінії рельєфу. Саме геодезична служба здатна в точності дати розмітку, а надалі, і зробити детальну виконавчу схему, вказавши всі недоліки, вади, запропонувавши різні способи усунення даних недоліків.

Таким чином, необхідність повного геодезичного супроводу всього процесу будівництва, від початкових етапів та до здачі об'єкта в експлуатацію очевидна і вкрай необхідна. Наша організація володіє всіма необхідними ресурсами (новим високотехнологічним обладнанням, програмним забезпеченням та висококваліфікованими фахівцями) для виконання різноманітних геодезичних задач будь-якої складності.

Варто відзначити, що ландшафтний дизайн не обов'язково повинен виконуватися після завершення будівельного процесу нерухомого об'єкта на ділянці. Він може виступати окремою процедурою. Можливо, у вас є ділянка, на якому вже є будівля або цілий ряд споруд, і вас вони цілком влаштовують. Але от зовнішній вигляд ділянки навколо зовсім не те, що вам потрібно. В таких випадках повинна бути використана також топографічна зйомка, але спеціально орієнтована на цілі ландшафтного дизайну. В першу чергу це більш великий масштаб (1:200), а також такий додатковий елемент як подеревная зйомка зелених насаджень. За результатами топографічної зйомки, буде розроблено план. А на підставі плану можна скласти схему території з урахуванням всіх ваших побажань, як замовника.

Топографічна зйомка - це трудомісткий процес, який вимагає уважності і певних знань і навичок. Для ландшафтного дизайну вона проводиться у великому масштабі. який дозволяє більш детально відобразити найдрібніші деталі, які іноді грають дуже важливу роль для дизайнера при проектуванні. Топографічний план великого масштабу містить в собі інформацію про розміщення кожного деревця і куща на досліджуваній території. Топозйомка для ландшафтного дизайну не має яких-небудь певних загальноприйнятих норм і вимог. Замовник сам в праві визначити в якому масштабі її проводити і на якій саме ділянці його володінь. Цим вона відрізняється від інших топографічних зйомок.

Шляхом спільних обговорень ми зможемо зробити такий план-проект, в якому буде все, що вам хочеться бачити в своєму саду, але з урахуванням інженерних норм і особливостей вашої ділянки. Залежно від розмірів території та її геометричної форми ми зможемо вам запропонувати типові та індивідуальні рішення для створення оригінального і гарного ландшафтного дизайну.

Коментарі та запитання:


Олена
Добрий день. Цікавить ціна на топоплан для виконання ландшафтних робіт.
Білогородка. Київська обл.
30 сотиків.  У 200 масштабі
Який термін виконання?
Гильдия Инжиниринг
Добрий день, Олена!
По строкам до 1 тижня, по ціні до 5600 грн.
від Вас просимо номер телефону, для узгодження часу приїзду та кадастровий номер.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення