Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія в Дніпропетровську

Геодезія у Дніпропетровську, як і в багатьох інших обласних центрах, виконуються висококваліфікованими геодезистами з фірми ТОВ «Гільдія Інжиніринг». Наші працівники спеціалізуються на здійсненні різних знімальних робіт, а також на успішне проведення всіх видів інженерно-геологічних досліджень і спостережень. Дані роботи найчастіше здійснюються спільно, особливо у разі проектування нової будівлі. З чим це пов'язано? Інженерна геодезія дає можливість отримати інформацію про всі інженерні об'єкти, природні об'єкти і про особливості території. Геологія ж допомагає з'ясувати склад і фізико-механічні характеристики різних порід, які були знайдені в процесі буріння свердловин.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по геодезії для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email
Геодезія Дніпропетровськ

Геодезія Дніпропетровськ може успішно використовуватися для вирішення дуже багатьох питань. Це можна пояснити тим, що геодезичні роботи потрібні не лише в тому випадку, якщо треба створити проект і побудувати яку-небудь будівлю або об'єкт. Вони також потрібні для успішного утеплення будівель, їх ремонту, реставрації об'єктів, які мають історичну цінність, нівелювання підкранових шляхів, визначення типу рельєфу дна водойми і багато іншого. Розглянемо детальніше питання, які вирішуються за допомогою геодезичних робіт, а також з'ясувати, які саме вишукування Вам можуть стати в нагоді в кожному конкретному випадку.

По-перше варто згадати, звичайно ж, питання, пов'язані з оформленням документації на ділянку землі. Дані документи дуже потрібні всім і найчастіше процес їх отримання в наших організаціях досить довгий. Це абсолютно незручно, особливо в тому випадку, якщо Ви маєте намір виконати на своїй території якісь певні роботи, що потребують обов'язкового узгодження з державними організаціями. На жаль, звертаючись до держслужбовців, Ви можете анітрохи не сумніватися лише в тому, що необхідні вишукування якщо і будуть виконані, то дуже нескоро. Наші співробітники допоможуть Вам у здійсненні топозйомки ділянки, а також у виконанні виносу меж ділянки землі. Винос меж виконується в тому випадку, якщо Ви не можете визначити, де перебували межові знаки та бажаєте визначити місце розташування самої межі. Топографічна зйомка потрібна тоді, якщо Вам потрібно підключити будинок до мережі водопостачання або газопостачання. Також вона потрібна для створення вдалого проекту нової будівлі. Втім, для цих цілей можна зробити викопіювання з топоплану потрібного масштабу.

По-друге, будівництво нової споруди. Спочатку на ділянці проводиться розбивка геодезичної локальної мережі, а потім здійснюється топозйомка в масштабі 1:500. Після цього складається генеральний план об'єкта і кошторис. Після затвердження документації можна приступати до виконання розбиття осей будівлі. Також необхідно здійснити розрахунок обсягів земляних робіт. Після початку будівництва приходить черга контрольно-виконавчої зйомки.

В-третіх, при реставрації та ремонті споруд, необхідно мати для цього досить вагомі підстави. Тобто, потрібно мати точний план робіт, визначити обсяг матеріалів, який буде витрачений і т. п. Найчастіше в цьому випадку проводиться висотна зйомка і виконавча. Таким чином, вдається зафіксувати всі нерівності будівлі і коректно провести всі розрахунки.

Крім того, існують ще такі специфічні види вишукувань як подеревна зйомка, зйомка комунікаційних мереж, отримання інформації для поповнення кадастру, нівелювання підкранових шляхів, гідрографічна зйомка дна водоймища і його берегів і т. д. Фахівці фірми ТОВ «Гільдія Інжиніринг» виконають всі ці інженерно-геодезичні роботи. Всі дослідження проводяться коректно і в короткі терміни.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення