Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, геологія для комунальних служб і соціальних об'єктів

Співпраця з комунальними службами було розпочато з підписанням договору з газовою службою міста. За умовами цього договору компанія Гільдія Інжиніринг взяла на себе відповідальність виконувати всі топографічні зйомки для нових підключень до газопроводу з узгодженнями в органах архітектури, виготовлення виконавчих геодезичних зйомок нових приєднань до газу, геологія для газопроводу. Така тісна робота триває більше 5-ти років, що говорить про високу якість і порядність на нашій організації. Геодезія для гір газу надана нами-це запорука правильного проекту газифікації ділянки. Топографічна зйомка для підключення газу виконується за 1 тиждень.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по геології для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Без комунальних служб і соціальних об'єктів неможливо уявити функціонування жодного населеного пункту. Лікарні та дитячі садки, школи та опорні пункти міліції - всі ці та інші установи складають основу міста або селища. А функціонування організацій та установ комунальної спрямованості забезпечують нормальну життєдіяльність всього населеного пункту. Це водоканал (топографічна зйомка для підключення водопроводу), електромережі та інші комунальні підприємства.

Геодезія геологія для комунальних служб і соціальних об'єктів

Для даних об'єктів, як і для будь-яких інших, необхідно створити сприятливі інженерні умови, щоб їх функціонування проходило без перебоїв і проблем. А безпека і надійність - це найголовніші фактори. Адже, як правило, будь-який соціальний об'єкт - це велике скупчення людей. І тому при зведенні нових дитячих садків, поліклінік або будинків культури необхідно чітко слідувати всім нормам і вимогам, а також заручитися підтримкою кваліфікованої інженерної команди. У цій відповідальній справі вам допоможемо ми - компанія Гільдія Інжиніринг.

Адреса дитсаду
Площа замірів
Вакуленчука 2г
4423 кв.м
Героїв Сталінграда 4а
8218 кв.м
Героїв Сталінграда 16б
8371 кв.м
Героїв Сталінграда 20Г
10080.73 кв.м
К.Маркса, 105
3492.87 кв.м
К.Маркса, 80
3274.38 кв.м
пр.Кірова,78а
7548 кв.м
пр. Кірова, 42
8698.54 кв.м
ул.Мініна, 13а
13657 кв.м
наб. Леніна, 14
2897 кв. м
ул.Привокзальна, 6
3893 кв.м
пр. Пушкіна, 55
3014 кв.м
ул.Херсонська, 50
2275.76 кв.м

Саме від інженерів-геодезистів і геологів залежить те, наскільки довговічним і надійним буде будову. Крім того, взаємодія нашої компанії з подібними об'єктами може проходити не тільки в площині супроводу будівельного процесу, але і в співпраці з комунальними підприємствами для правильної прокладки комунікаційних ліній і систем. Таким чином, ми охоплюємо всю соціальну сферу відразу за цими двома напрямками. За роки існування у нас напрацьована велика клієнтська база подібних замовників. І це є нашою гордістю. Адже замовлення топографічної зйомки для дитячого садка - це означає довіру до нас, як до фахівців. Тому що топографічна зйомка лягає в основу проекту. Точна зйомка - це правильний проект. А правильний проект - це безпечне будівля для дітей.

В напрямку роботи з соціальними об'єктами нашими клієнтами є такі об'єкти в Дніпропетровську та Києві як філармонія, лікарня на вул. Космічній, 13 дитячих садків, прокуратура, міська дитяча бібліотека. А у сфері співпраці з комунальними підприємствами нашими замовниками були Міськводоканал , Гір газ. З нашою допомогою ці організації успішно проводили нові підключення до газових магістралей і водопровідних лініях, до складу робіт входила топографічна зйомка для підключення водопроводу.

Основна процедура, яка застосовується при роботі з подібними об'єктами - це топографічна зйомка для проектування. У деяких випадках наша компанія повністю супроводжувала будівельний процес. При цьому акцент робився не лише на геодезію, але і на геологічний аналіз, який допомагає визначити переваги і недоліки ділянки, виділеної під забудову, і правильно скоригувати роботу. А це важливо, коли йдеться про соціальні об'єкти.

Співпрацюючи з нами, ваше підприємство або об'єкт може розраховувати на точний і якісний аналіз і такий же результат з нашого боку. Ми розуміємо всю ступінь відповідальності  і готові докласти всі сили, застосувати всі свої знання для того, щоб гарантувати вам надійність і безпеку.

для Геологія газопроводу включає в себе: буріння пробних свердловин на ділянці майбутньої прокладки труби газопроводу, паркан прод зразків порід непорушеної структури для визначення визначення просідання ґрунту, видача звіту про інженерно-геологічних вишукуваннях, визначення хімічного складу грунтових вод на предмет їх агресивність до металу, надання рекомендацій з вибору типу фундаменту, посилення труб, глибина їх закладення.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення