Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, геологія, топографічна зйомка для будівельних компаній

Компанія Гільдія Інжиніринг співпрацює з будівельними компаніями на довгострокових умовах, у перелік послуг входить:

  • топографічна зйомка для проектування;
  • інженерна геологія для розрахунку фундаменту;
  • винос меж ділянок для будівельних майданчиків;
  • розбивка осей будівель і фундаментів;
  • виконавчі зйомки колон, фундаментів, анкерів, металоконструкцій;
  • надання акт прийому передачі геодезичної розбівочної основи для будівництва;
  • топографічна зйомка для дозволу на будівництво;
  • топографічна зйомка для введення в експлуатацію.
Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по супроводу будівництва для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Будівництво - це такий процес, в якому задіяно велику кількість фахівців з різних областей. Кожен з них компетентний у своїй сфері, кожен відповідає за свій сегмент роботи. Однак тільки взаємодія і злагоджена співпраця кожної команди зможе забезпечити гідний і якісний результат. Як би добре не працювала кожна команда на своїй ділянці, але якщо у неї немає взаємодії з іншими, нічого дійсно надійного і довговічного з цього не вийде. Злагоджена робота повинна бути між архітекторами, інженерами, будівельниками, електриками, дизайнерами та іншими фахівцями. Однак найбільша ефективність досягається в тому випадку, якщо весь будівельний процес виробляє одна будівельна фірма, а інженерні роботи - одна інженерна компанія відповідно.

Топографічна зйомка у будівництві має свої особливості, на які звертають увагу тільки досвідчені фахівці - топографи.

Геодезія, геологія, топографічна зйомка, розбивка осей, виконавчі зйомка, геодезичний супровід будівництва для будівельних компаній

Компанія Гільдія Інжиніринг надає будь-які види геологічних та геодезичних робіт на будівельних об'єктах, починаючи від топографічної зйомки для дозволу на будівництво. При цьому ми можемо працювати як автономно, так і у команді з будівельниками. Останній варіант найбільш прийнятний як для фахівців, так і для замовника. І все частіше багато ми виконуємо проекти у співпраці з будівельними компаніями. Відповідно, ми напрацювали зв'язку та встановили дружні стосунки з багатьма фірмами та організаціями. Подібним способом ми працюємо з такими компаніями як Будівельна компанія, Домбудсервис, Київміськбуд, Днепрограндинвест, Укрбуд Девелопмент, СичЭнерго, Дінк, Барицентр, Даніелі,  і іншими. З ними ми довели до успішного завершення та введення в експлуатацію ряду цивільних і виробничих об'єктів у різних містах.

Взаємодія дає можливість проводити всі дії спільно, з єдиною метою і спільними завданнями. Ми виконуємо свої геологічні і геодезичні процедури, які лягають в основу будівельного процесу, а в ході зведення будівлі ми контролюємо роботи.

На будь-якій ділянці починають працювати саме інженери-геодезисти та інженери-геологи, а не будівельники. Геологи та геодезисти проводять ряд підготовчих заходів, результати яких будуть використані при проектуванні. В геології - це аналіз грунту. Знаючи його мінеральний склад, фізико-механічні параметри і особливості, можна вибрати найбільш підходящий тип фундаменту будівлі, його глибину, можливість споруди підвалу і максимальної кількості поверхів. А це дуже важливо. Адже фундамент - це основа конструкції і від його якості залежить надійність і стійкість. Серед геодезичних робіт можна виділити топографічну зйомку, яка фіксує всі характеристики ділянки та його елементів, геодезичні роботи і побудова інженерної мережі. Всі ці процеси відіграють важливу роль при складанні проекту та генерального плану будівництва.

Винесення меж ділянки і плями забудови.

Також в ході зведення будівлі ми можемо контролювати роботу будівельників при  допомоги виконавчих зйомок, поетапної виноски і розбивки осей, які проводяться по завершенню кожного з етапів. Це дає можливість виявити розбіжності між будівельними кресленнями та фактичною роботою будівельників, і вчасно їх виправити. Такий супровід процесу зведення будівель і споруд у взаємодії з будівельними компаніями подвоює якість і результативність всіх будівельних процесів.

Геодезія для будівельних компаній наша вузька спеціалізація, заснована на багаторічному досвіді;

Геологія для будівельних компаній дозволяє розрахувати майбутній фундамент, визначити позначки розвідувальних свердловин, для побудови  геологічних розрізів.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення