Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Охтирка, топографічна зйомка для проектування

Геодезія Охтирки включає в себе широкий спектр геодезичних робіт у складі інженерних вишукувань, і послуги складання геодезичної основи для проектування -  топографічна зйомка. Застосовують дані види робіт з цілю геометрично доцільного і якісного проведення будівельних робіт та інших проектних рішень, оскільки те, що буде закладено в основу ергономіки споруд, будівель вплине на подальше їх експлуатування і функціональність.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по винесенню меж для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Охтирка, топографічна зйомка для проектування

Компанія “Геотоп” займається геодезією і геологією Охтирки, а також в таких містах і населених пунктах таких як: Подлозиевка, Кардашовка, Гай - Мошенка, Хухра, Лутище, Українка, Котельва, Більськ, Саранчовка, Должик, Ступки, Зіньків, Мала Павлівка, Брячиха, Качанівка, Молодецьке, Чернеччина, Буймерівка, Михайленково, Работень, Ясеновое, Глиниця, Пластюки, Івахи, Беданы, Бандури, Грунь, Шаповалівка, Жолоби, Рубаны, Вязовое, Шабалтаево, Скелька, Куземина, Проценки, Пилипенки, Дуб'яги, Шенгариевка, Першотравневе, Килочки, Кругле, Велика Пожарня, Дубівка, Хмаровка, Гуси, Храпачов Яр, Закаблуки, Климентове, Сосонка, Тростянець, Станова, Артемо - Растовка, Костєв, Алексенково, Лебедин, Гарбарів, Дремлюги, Будилка, Грабцы, Должик, Чупахівка, Лантаровка, Борзовщина, Чернеччина, Доброславовка, Залужани, Казанит, Пристань, Поділ, Піски, Стара Іванівка, Пасіки, Нове,  Лиса, Горяйстовка, Садки, Комарівка, Олешня, Мартинівка, Грунька, Черемуховка, Рассоховатое, Пяткино, Всадки, Софіївка, Радчуки, Забуги, Калюжное, Гудымовка, Топчии, Куличка, Чернецкое, Корчаны, Ляшки, Тригуби, Вершина, Мащанка, Лучка, Велике Озеро, Ніцаха, Солдатське, Крамчанка, Тарасівка, Дружба, Шурово, Велика Писарівка, Копійки, Спірне, Горобина, Заводське, Кириківка, Корабельское, Петровське, Тиврів, Манчичи, Залісне, Бакировка, Литовка, Зарічне, Кам'янка, Кам'янецьке, Катанське, Березівка, Вільне, Ямне, Сидорова Яруга, Добрянське, Северинівка, Тарасівка, Комсомольське, Слинковщина, Руденки - Гончарі, Левченки, Удовиченки, Матяши, Вороновщина, Гусарщина, Карпилівка, Миколаївка, Влезки, Буровка, Буро - Рубанівка, Семенівка, Березів Яр, Боровенька ми в змозі проводити повні комплекси інженерно-геологічних, інженерно-геодезиских, топографічних вишукувань. Тростянецький район, Краснопільський район, Лебединський район, Великописарівський район, Липоводолинський район, Охтирський район також відносяться до регіонів, де ми надаємо послуги з геодезії.

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Охтирка, топографічна зйомка для проектування

Метою геології ділянки по Охтирці є вивчення товщини шарів порід ґрунту та їх механічні властивості, підземних вод, параметрів просідання, пластичності, хімічний склад і багато іншого. Якщо Вам необхідно проведення геологічних робіт на Вашій ділянці, Компанія “Геотоп” надасть повний обсяг даної послуги за найкращою ціною.

Геологія Охтирки також включає в себе грунтознавство, геодинамику і регіональну інженерну геологію. До грунтоведению відносять дослідження складу, властивостей і будівель грунтів, а також закономірності формування і зміни в слідстві інженерно - геологічних робіт, здійснюваних людиною. Геодинаміка описує механізм, закономірності розвитку інженерних і природних геологічних процесів, геологічні причини. А регіональна інженерна геологія - властивості і будови геологічного середовища, такі як структурні зони земної кори та інше.

Геодезія, геологія

У свою чергу геодезія Охтирки включає в себе топографічну зйомку і прикладну геодезію по межеванию, які дозволяють вивчати місцевість з допомогою проведення топографічної зйомки і складання топографічних карт і кадастрових планів. Досить часто геодезичні роботи супроводжуються виносом меж ділянки по Охтирці, який проходить у два етапи: перший - польовий виїзд, для визначення знімального обґрунтування, другий - закріплення меж ділянки та виконавчої зйомки існуючих парканів та огорож. Але оскільки в Охтирському районі поки ще не працюють базові станції, дану послугу по винесенню меж земельних ділянок важко зробити в лічені хвилини за допомогою нашого сучасного GPS обладнання, тому ми вдаємося до перерахунками координат від найближчих державних пунктів тріангуляції та полігонометрії, що дає точність при винесення меж земельної ділянки в Охтирці в 1 см, нагадаю що допустимою помилкою винесення меж ділянки в місті 30 див.

Для отримання інформації щодо вартості та строків проведення геологічних, геодезичних робіт, а також виносу меж ділянки можна подзвонивши по телефону+38 (097) 57 246 57 або написати нам на  a0975724657@gmail.com

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення