Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Бердичів, топографічна зйомка для проектування

Акція на весь комплекс інженерно-геологічних та інженерно-геодезичних послуг від компанії "Гільдія Інжиніринг"! Вартість комплексу робіт від 5000 грн. Ми піклуємося про наших клієнтів, тому продовжуємо акцію до кінця березня!

Ви давно мрієте про власне житло? Приватний будинок з великим зеленим двориком, альтанка, в якій ввечері можна випити чашку чаю, невеликий город, де можна посіяти кілька грядок огірків або посадити фруктові дерева... Якщо це опис вашої мрії, і ви повільно, але впевнено йдете до її реалізації, тоді ми вам допоможемо. Підставі карти під назвою топографічна зйомка ділянки в Бердичеві ви можете скласти  зацікавив вас проект.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по винесенню меж для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Бердичів, топографічна зйомка для проектуванняВи просто не можете проігнорувати нашу допомогу з двох причин. В першу чергу, деякі з тих послуг, які ми надаємо, є обов'язковими, і без них ви просто не зможете почати будівельний процес. Друга причина полягає в тому, що якщо ви не хочете, щоб ваша мрія швидко впала, так і не реалізувавшись до кінця, вам потрібні кваліфіковані помічники, яких ви знайдете в особі нашої компанії. Незалежно від місця розташування вашої мрії - нехай це буде Київ або Бердичів, ми надамо якісну допомогу. Ми виконували роботи в наступних селах і селищах: Підгородне, Радянське, Бенедовка, Скраглевка, Кустин, Гардышевка. Озадовка, Велика Пятигорка, Мартинівка, Бистрик. Макуши, Обухівка, Хажин, Семенковка. Іванківці, Великі Низгорцы, Сигнаївка, Садки, Нова Олександрівка, Скаківка, Хмелище. Хмельове, Половецьке, Осикове, Райки, Журбинці, Агатовка, Катеринівка, Сьомаки, Швайковка, Малоселка, Рачки, Старий Солотвин, Рея, Гвоздава, Ружки, Озерянка, Гай, Соснівка, Пилипівка, Рудня-Городище, Глубочок, Ставецкое, Палац, Вертокиевка, Іванківці, П'ятка, Рижов, Кихти, Городище, Великі Коровинці, Михайленки, Судачевка, Дацки, Бабусі, Тютюнники, Турчинівка, Корочинки, Вакуленчук, Галиевка, Бейзимовка, Вільшанка, Колки, Мала Волиця, Буряки, Іванопіль, Дібрівка, Троща, Карповцы, Суслівка. Гнатівка, Лесогорка, Велика Волиця, Бичова, Яблунівка, Рибчинці, Уланів,  Качанівка, Жданівка, Кикишевка, Терехове, Поличинцы, Андріяшівка, Жежелів, Дубина, Бродецьке, Вовчинець, Юрівка, Листопадовка, Клетенка, Червона Степ,  Подорожня, Буряки, Степок, Польова Слобідка, Дібрівка, Медведиха, Чеснівка, Липятин, Морозівка, Сальница, Гнатівка, Крижанівка, Вишенька, Великий Острожок, Чепели,  Радісна, Тараски, Пагурцы, Уланів, Чернятинці, Лозна, Рябчинцы, Пустовойты.

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Бердичів

У першу чергу, з нашою допомогою ви зможете швидко оформити всі необхідні документи на земельну ділянку - це і приватизація, і   кадастрова документація. Але основний обсяг припадає саме на польові дослідження геологічного або геодезичного характеру. Тільки так можна оцінити реальний стан справ на ділянці, зафіксувати всі його особливості, які потім будуть викладені на папері у вигляді звітів графічних креслень і топографічних зйомок масштабу 1:500.

Геодезичні вишукування на ділянці повинні починатися з визначення меж ділянки та виносу їх на місцевість за допомогою межових знаків. Ця процедура допомагає встановити достовірні межі території та підтвердити їх офіційним документом. Всього годину роботи наших фахівців і у вас на території будуть стояти межові знаки, що визначають межі, а на руках буде відповідний Акт. Ми не просто видаємо Акт, ми проводимо зйомку вашого ділянки, ділянок усіх сусідів, перевіряємо їх фактичні площі, порівнюємо ці площі і конфігурації ділянок з документами на землю, і тільки тоді можемо робити висновки про те, хто до кого заліз і на скільки. Це повна геодезія ділянки в Бердичеві. Ось це я називаю повноцінної послугою винесення меж ділянки в Бердичеві.

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Бердичів, топографічна зйомка для проектування

Щоб реалізувати проект вашої мрії і створити таку планування будинку, яку ви хочете, потрібно отримати максимальні  відомості про ділянку. Це можливо зробити за допомогою топографічної зйомки. Дана процедура ґрунтується на фіксації всіх складових території і всіх її характерних рис. З її допомогою можна дізнатися рельєфні особливості місцевості, розташування прихованих комунікаційних систем, що знаходяться під землею. Також для правильної розробки проекту потрібно мати відомості і про всіх наземних об'єктах - будовах і зелених насадженнях (подеревная зйомка), або зйомка для ландшафтного дизайну в Бердичеві.

Щоб ваша мрія мала міцне підґрунтя, і довгі роки служила без ремонтів і неприємних ситуацій, рекомендуємо вам провести хоча б мінімальний геологічний аналіз ділянки. Проби, взяті з пробурених  свердловин із зразками ґрунту і ґрунтових вод, досліджуються в лабораторних умовах. А на основі цих відомостей складаються рекомендації для будівельників - які матеріали використовувати, яку гідроізоляцію застосувати. Ця інформація допомагає уникнути таких негативних явищ як підтоплення, просідання, тріщини. На яку глибину закладати фундамент і його тип. Геологія ділянки в Бердичеві - це основний напрямок нашої діяльності, яке користується максимальним попитом.

Завдяки роботам, проведеним нашими фахівцями, ваша мрія стане набагато ближче. Ми допомагаємо реалізовувати мрії і ваші найсміливіші плани.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення