Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Біла Церква, топографічна зйомка для проектування

У нас найкращі ціни! Ми оголошуємо про початок акції на геологічні і геодезичні послуги у Білій Церкві. Поспішайте замовити комплекс інженерних вишукувань за вартістю від 5000 грн!

Геологічні роботи є складовою цілого комплексу інженерних вишукувань у складі геодезії Білої Церкви, виносу меж і топографічної зйомки 1:500. З їх допомогою можна розглядати умови геологічного характеру в комплексі. Такий підхід дозволяє визначитися з видом закладки фундаменту майбутньої будови, спосіб гідроізоляції та дренажної системи, а також всіх інших проектних рішень для майбутнього об'єкта.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по винесенню меж для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Біла Церква, топографічна зйомка для проектування

Головна мета геологічних вишукувань полягає в тому, щоб одержати найбільш повну і всебічну картину щодо ґрунтового шару, грунту. За допомогою отриманих показників можна вирахувати кількість будівельних матеріалів, які будуть витрачені на будівництво фундаменту. Економлячи на геології Білої Церкви, ви можете сильно переплатити на закладці фундаменту або взагалі виконати її неправильно. А це значить, що йдеться вже не тільки про перевитрату коштів, але й загроза безпеки і надійності всієї конструкції.

Часто геологічні роботи проходять в комплексі з інженерно-геодезичними дослідженнями і винесенням меж ділянки по Білій Церкві. Якщо говорити про послідовність дій, то геологія є вторинною. У першу чергу проводяться геодезичні процедури, топографічна зйомка в Білій Церкві, винесення меж. А після того, як будівля буде позначено на території ділянки, можна приступати до геологічними дослідженнями в Білій Церкві.

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Біла Церква

Є кілька різновидів, які застосовуються в ході геологічних робіт. Вони можуть розроблятися в комплексі, а можна використовувати тільки деякі з них. Все залежить від розмірів будівництва та цільового призначення конструкції. Наприклад, для невеликого одноповерхового будинку досить пробурити три-чотири свердловини в різних місцях, взяти з свердловин проби ґрунту та води і відвезти їх у лабораторію. Але такий підхід зовсім неприйнятний для ділянок, відведених під будівництво великих об'єктів - житлових масивів, промислових цехів, торгових центрів. Тут, крім лабораторних досліджень, можуть проводитися аналізи прямо на місці, що забезпечить більшу ефективність. В цілому, ряд геологічних робіт складається з таких видів: безпосередньо буріння, копання шурфів, розрахунок щільності ґрунту, визначення можливості паводків, роботи по підрахунку ґрунтової стійкості, виявлення геопатогенних зон, зондування, а також різні аналізи для визначення фізичних і хімічних властивостей, негативних і шкідливих речовин.

Як бачимо, список геологічних робіт досить великий і різноманітний. Такий набір способів дає можливість виконати аналіз повноцінно і комплексно. Проте найпопулярнішим серед них все-таки залишається саме буріння. Воно може проводитися одним з декількох способів вручну, за допомогою мотобури, а також з використанням спеціальної бурової установки. Все залежить від масштабів буріння та їх глибини. Кожен із способів відрізняється певними витратами часу і сил, а також своїми особливостями. Тому, використовуючи один з них, в тому чи іншому випадку, можна пробурити свердловини навіть в самих проблемних зонах. Якщо вам необхідна геологія ділянки (Біла Церква) ТОВ Геотоп з радістю проведе її самим якісним способом.

Перелік населених пунктів, в яких є можливість виробляти повні комплекси інженерних геолого-геодезичних вишукувань: Гребінки, Фастів, Сквира, Попільня, Володарка, Ставище, Жашків, Тараща, Рокитне, Узин, Кагарлик, Трушки, Піщана, Скребышки, Глушки, Великополовецкое, Дрозди, Піщана, Скребыши, Хрепачи, Соколівка, Лосятин, Саливонки, Устимівка, Ковалівка, Паляничинцы, Пилипівка, Бортники, Королівка, Трилес, Кожанка, Ставище, Почуйки, Саверці, Пустоварівка, Фесюры. Васильківський район, Фастівський район, Обухівський район, Кагарлицький район, Рокитнянський район, Таращанський район, Володарський район, Ставищенський район, Сквирський район, Білоцерківський район також відносяться до регіонів, де ми надаємо послуги з геодезії.

Строки виконання і вартість цих послуг Ви можете дізнатись за телефоном +38 (097) 57-246-57 або написати нам на a0975724657@gmail.com

Коментарі та запитання:


Віталій
Добрий день.
Потрібна геологія, геодезія та проект будинку.
Дякую.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня!
Дякуємо за інтерес, проявлений до нашої компанії! 
Для розрахунку вартості геодезії, напишіть нам: кадастровий номер ділянки, та номер мобільного для зв'язку з геодезистом. 
Також можемо запропонувати геологічні вишукування для 1-2 поверхових будинків площею до 150 м2:
-Ручне або механізованне буріння ТРЬОХ свердловин глибиною до 8м;
-Відбір зразків грунта для лабораторних досліджень;
-Лабораторні дослідження відібраних зразків;
-Підготовка науково-технічного звіту з наданням фізико-механічних властивостей грунта та геологічними розрізами;
-Надання рекомендацій по типу фундаменту.
 

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення