Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Бориспіль, топографічна зйомка для проектування

Прийміть участь в акції від компанії "Гільдія Інжиніринг"! Тільки у нас і тільки до кінця червня весь комплекс геологічних та геодезичних послуг на земельній ділянці за вартістю від 5000 грн!

Будівництво завжди відрізняється великою хлопотностью і вартістю. Навіть якщо у вас є достатньо фінансів, щоб заплатити за все і ні про що не думати, не завжди у вас це вийде, особливо в Борисполі. Адже початок будівництва передує тривалий процес підготовки необхідних документів, дозволів, планів та проектів. А якщо мова йде про виробничому об'єкті, то тут додається ще маса додаткових труднощів і питань. Запорукою якісного будівництва виступає сукупність декількох факторів:

Наявність команди професійних будівельників, які зможуть довести роботу аж до облицювального процесу.

  • Наявність технічних засобів, потужних і якісних інструментів, обладнання;
  • Правильний і точний генеральний план і проект конструкції;
  • Проведення геологічних і геодезичних вишукувань у Борисполі.
Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по винесенню меж для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Саме останній пункт відкриває будівництво. Адже на основі висновків геодезистів складається план і починається сам процес зведення. Тому почати без геодезичних вишукувань не можна ніяк. Це ж стосується і геології. І хоча її проведення регулюється не так суворо, а залежить від бажання замовника, будь-інженер-будівельник скаже вам, що її краще виконати.

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Бориспіль, топографічна зйомка для проектування

В цілому, геологія та геодезія трохи перетинаються і є взаємопов'язаними. Спочатку виконуються роботи геодезичного характеру, а вже після того, як всі межі ділянки винесені, позначки розставлені, а технічна документація підготовлена, можна приступати до геологічного етапу. Хоча в деяких випадках інженерна геологія може стати першим і єдиним способом дізнатися, чи варто затівати на даній ділянці які-небудь роботи або його краще не купувати взагалі. Зважившись на такий серйозний крок, як будівництво, краще витратити кошти на геодезію і геологію, з наведеною в порядок технічною документацією буде легше і правильніше ввести будинок в експлуатацію. Будівля, зведена без урахування геологічних особливостей, довго не простоїть і буде вимагати постійних ремонтів і підтримки, або ж запас на фундамент буде тягнути додаткові витрати за ціною.

Компанія Гільдія Інжиніринг Бориспіль надає повний перелік послуг з геодезичної і геологічної частини, а так само топографічна зйомка. Ми є лідерами на ринку інженерно-вишукувальних послуг по Борисполю і постійно ростемо, працюємо над собою, удосконалюємо техніку і майстерність оновлюємо технічний  парк. Все це ми робимо для того, щоб кожен наш клієнт зміг максимально нам довіритися сам і довірити свою ділянку в надійні руки майстрів найвищого класу. Наша успішна робота базується на таких постулатах:

  • До кожної справи підходимо ретельно і уважно незалежно від обсягів та вартості замовлення.
  • Працюємо тільки в рамках договірних відносин, тим самим гарантуючи сумлінність і чесність зі своєї сторони;
  • Виконуємо свою роботу на підставі дозвільних документів актуальної законодавчої бази;
  • В ході виконання замовлення використовуємо тільки професійне дозволене обладнання, яке відрізняється високою точністю і продуктивністю;
  • Набираємо штат виключно кваліфікованих спеціалістів в галузі інженерії, геології, геодезії, землевпорядкування, кадастру.

Геодезія, геологія ділянки, винесення меж ділянки, топографічна зйомка (Бориспіль) а також безліч інших не менш важливих послуг надає наша компанія. З розробленими і оформленими нами документами ви з легкістю зможете вирішити всі свої питання із землеустрою, а якщо не захочете витрачати на це час, ми з радістю виступимо посередниками в цій справі.

Перелік населених пунктів, в яких є можливість виробляти повні комплекси інженерних геолого-геодезичних вишукувань: Гнідин, Вишеньки, Процев, Щасливе, Петровське, Мартусівка, Ревне, Козин, Воронков, Глибоке, Городище, Іванків, Головуров, Кийлів, Рогозів, Любарці, Сошників, Старе, Баришівка, Велика Олександрівка, Дударків, Требухів, Сеньківка, Велика Стариця, Лебедин, Морозівка, Березань, Яготин, Сгуровка, Бобринця. Києво-Святошинський район, Баришівський район, Броварський район, Обухівський район, Переяслав-Хмельницький район, Миронівський район, Кагарлицький район, Бориспільський район також відносяться до регіонів, де ми надаємо послуги з геодезії.

Правильно відміряний ділянку з чіткими кордонами і генеральним проектом, перевірений на геологічні особливості та має всю потрібну документацію готовий до забудови завдяки Гільдія Інжиніринг.

Коментарі та запитання:


Катя
Доброго дня. Яка приблизна вартість за геологію ділянки двоповерхового приватного будинку в с. Вишеньки? Потрібно пробурити 16 свердловин до 8 метрів. Площа ділянки - 24 сотки. Дякую.
Гильдия Инжиниринг
Добрий день, Катя. 
Для ділянки такої площі, під будівництво приватного будинку, достатньо провести буріння 4-5 свердловин глибиною до 8 метрів. Вартість таких послуг складає 6000 грн. Термін виконання - 3 тижні.
Якщо Ви все-таки вирішите провести додаткове буріння, вартість за кожну наступну свердловину складатиме 1000 грн. Після аналізу зразків грунту у лабораторії, Ви отримаєте геологічний звіт з урахуванням складу грунту та рекомендаціями щодо будівництва фундаменту для будинку.


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення