Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Бровари, топографічна зйомка для проектування

Увага!!! Акція!!! Геодезія та геологія за найкращою вартості в місті. Геологічні вишукування та геодезичні роботи від 5000 грн!!! Акція триває тільки до березня!!!

Геодезія в  Броварах відповідає на ряд питань, наприклад, земельні ділянки в будь-якому населеному пункті - селі, селищі, місті. Кожен з цих ділянок знаходиться у чиємусь володінні, але більшість вимагають залагодження питань землевпорядних, оформлення або переоформлення правовстановлюючих документів. Крім того, багато власників ділянок хочуть або змінити їх цільове призначення, або облагородити шляхом забудови, або дізнатися свої кордони. І для всіх цих операцій, а також багатьох інших потрібні досвідчені фахівці в області геодезії та інженерної геології.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по винесенню меж для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Бровари, топографічна зйомка для проектування

На жаль, не в кожному населеному пункті є такі професіонали, які здатні провести весь спектр необхідних робіт та інженерних извсканий. Тому, якщо у вашому місті є представництво компанії Гільдія Інжиніринг сміливо звертайтеся до нас. Так само ми поводили геодезію і геологію ділянок в наступних населених пунктах: Княжичі, Димитрово, Красилівка, Гоголів, Требухів, Дударків, Велика Стариця, Русанов, Плоске, Светильня, Кулажицы, Лук'янівка, Рудницьке, Підлісся, Жердовій, Мала Тарасівка, Бобрик, Рудня, Мокрець, Заворичі, Калита, Семиполки, Богданівка, Залісся, Велика Димерка, Зоря, Калинівка, Перемога, Княжичі, Рожевка, Зазим'я. Вишгородський район, Баришівський район, Згурівський район, Борисовський район, Києво-Святошинський район, Броварський район також відносяться до регіонів, де ми надаємо послуги з геодезії. Відмітною особливість робіт з винесенню меж таких ділянок є розвинена мережа базових станцій, що не завжди є помічником при земельних питаннях.

Мешканці цих селищ мають таку можливість. Тепер не потрібно шукати в Києві фахівців, які погодяться працювати за межами столиці й за це платити величезні суми за проїзди. Представництво нашої геолого-геодезичній компанії - це можливість нам працювати безпосередньо безпосередньо, а платити тільки за якісно виконану роботу.

Геологія в Броварах - це одне з перших напрямків, за якими ми почали свою діяльність, тому що воно є дуже важливим для кожної ділянки. В ході геологічних досліджень можна детально вивчити склад ґрунту та ґрунтових вод. Ми проводимо шляхом буріння свердловин і забору звідти зразків непорушеної структури для аналізу і лабораторних досліджень. Пересувне обладнання допомагає проводити деякі види аналізів прямо на місці, тим самим, скорочуючи тимчасові витрати і роблячи дослідження більш ефективним.

Друге таке ж головний напрям - це геодезія ділянки. Тут спектр наших послуг ще ширше, ніж у геології. Геодезія вирішує дуже велике коло питань різного масштабу. Це може бути як найпростіше і швидке уточнення та винесення меж ділянки, так і масштабне супровід будівництва великого об'єкта або навіть маркшейдерські роботи на гірничодобувному підприємстві. Наявність спеціального обладнання полегшує цей процес. Тим більше що все воно має необхідні сертифікати та дозволи різних інстанцій і метрологий. Це дуже важливий фактор, особливо коли мова йде про геодезичних вишукуваннях на промислових об'єктах, коли ми здійснюємо свою діяльність  паралельно з самими виробничими процесами. Тому техніка безпеки стоїть на першому місці і є пріоритетним фактором при геодезичних та інженерно-геологічних вишукуваннях в такому промисловому регіоні.

Топографічна зйомка в Броварах Київської області  - це, напевно, одна з перших послуг, яку ми почали практикувати. Чому саме вона? Тому що така процедура є невід'ємною частиною будь-якого будівельного процесу, а точніше його початком. Так само За допомогою цього виду зйомки можна отримати всі необхідні дані для подальшої розробки та складання плану території. А цей графічний документ вкрай необхідний на підготовчому етапі будівельних робіт.

Вище, де описані наші геодезичні роботи, ми згадали таку послугу, як уточнення кордонів. Уточнення або сам винесення меж ділянки виконується для того, щоб перевірити межі, що позначені в документах і перевірити вже виконаний винесення меж. Саме винесення меж ділянки є первинною процедурою, завдяки якій можна точно означити територію, що належить вам і позбавити інших від посягань на неї. Точно поставити паркан, провести геологічні і топографічні дослідження в потрібному місці. Ваша земля буде оформлена правильно і швидко з нашою допомогою.

Геодезія Бровари і геологія Бровари є також вихідною точкою при прийнятті рішення про покупку ділянки, і передпроектних дослідженнях. Так само на топографічній зйомці ви побачите всі підземні комунікації та інженерні мережі, до яких можна підключитися для живлення до електромережі, газу, водопроводу, каналізації, тепломережі і т.д. Так само топографічна карта дасть можливість підрахувати вартість матеріалів і майбутніх робіт на все це справа.

Коментарі та запитання:


Олександр
Добрий день. Для приватної будівлі хочу замовити комлпекс послуг: 3 свердловини на ділянці, топозйомка з відображенням висот і винесення меж з бетонуванням стовпчиків.
Яка вартість у Княжичах?
Гильдия Инжиниринг
Добрий день, Олександр. Варість комплексу робіт складає 6000 грн.
Буде виконано:
- топографічну зйомку м1:500 для проектування;
- буріння 3-х свердловин по 6-8 метрів, лабораторний аналіз відібраних зразків грунту;
- винесення меж по кадастровому номеру, бетонування стовпчиків додатково - 300 грн/шт.
В результаті Ви отримаєте:
- топографічний план Вашої ділянки з перепадами висот на ділянці;
- геологічний звіт, в якому вказані показаники грунту та рекомендації для будування фундаменту;
- акт винесення меж.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення