Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Чернігів, топографічна зйомка для проектування

Інженерія є наріжним каменем будь-яких робіт на будь-якій території. Саме тому з'являється все більше компаній, які позиціонують себе фахівцями в інженерній галузі. Однак не кожна з них може надати дійсно якісну допомогу. Комусь не вистачає компетенції, комусь інструментарію, а комусь і совісті. Серед численних фірм подібної спеціалізації потрібно знайти дійсно сумлінну та надійну, яка виконає всі зобов'язання до кінця. Геодезія Чернігів - основний наш напрямок, геологія ділянки в  Чернігові - додаткова послуга, яка обгрунтує доцільність підбору будівельних матеріалів і конструкцій для майбутньої будівлі.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по винесенню меж для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Всі види геодезичних послуг
у Чернігові та області

Телефонуйте прямо зараз!
(046) 261-14-16

Компанія Гільдія Інжиніринг є не тільки сертифікованою компанією, що надає повний комплекс послуг в області геології та геодезії, але також дуже надійною і добросовісною. Ми працюємо тільки на договірній основі. У договір входять як стандартні положення про зобов'язання сторін, так і індивідуальні для кожної конкретної ситуації. Всі питання, що хвилюють замовника, заздалегідь обумовлюються і також закріплюються документально, спираючись на наш багатий досвід, вам будуть запропоновані типові рішення в області геології по Чернігову і найближчим населеним пунктам, з кожним наступним бурінням і лабораторним випробуванням грунтів, ми поповнюємо свої архівні дані і вміло використовуємо їх при складанні геологічних технічних звітів для розрахунку фундаменту, при замовленні геології в  Чернігові ви отримаєте всі реальні параметри ґрунтів, грунту, порід під вашою ділянкою.

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Чернігів, топографічна зйомка для проектування

На ринку землевпорядних та геодезичних послуг ми досить давно. Кілька років ми успішно надаємо допомогу в області геології, геодезії та землеустрою щодо найширшого спектру питань. Переконатись у нашій компетентності і чесності ви можете за численними відгуками наших клієнтів, які при необхідності звертаються до нас неодноразово. Мешканці Чернігова можуть по достоїнству оцінити якість нашої роботи, в особливості геодезія в  Чернігові, звернувшись до представництва компанії. Так само ми успішно виконували геодезичні та геологічні роботи в цілому ряді населених пунктів: Жавинка, Павлівка, Радянська Слобода, Старий Білоус, Киїнка, Зайці, Михайло-Коцюбинське, Количівка, Іванівка, Ягідне, Серединка, Топчіївка, Ладинка, Смолін, Гончаровський, Косачівка, Тужар, Нижні Жари, Верхні Спеки, Гдень, Катічев, Ковпита, Славутич, Вадильцы, Кархівка, Жукотки, Рудка, Мохнатин, Должик, Павлівка, Любеч, Ріпки, Заглай, Ловинь, Голубичі, Городня, Великий Листвен, Пекурівка, Щорс, Крюківка, Березна, Мена, Короп, Куликівка, Ніжин, Носівка, Козелець,  Киселівка, Брусилів, Снов'янка, Боромики, Локтинское, Крюківка, Синявка, Авдіївка, Ковчин, Салтыкава Дівиця, Хибаловка, Кладыковка, Ушня, Воловиця, Куковичі, Макошине, Кладбковка, Дремайловка, Вересоч, Олишівка, Анисів, Лукашівка та багато інших. Ріпкинський район, Городнянський район, Менський район, Куликівський район, Козелецький район, Носівський район, Ніжинський район, Чернігівський район також відносяться до регіонів, де ми надаємо послуги з геодезії.

Геодезія в Чернігові була і залишається найбільш затребуваною послугою. Вся справа в тому, що без неї не обійдеться жоден будівельний проект і жоден землевпорядний процес. У загальне поняття геодезії входить безліч найрізноманітніших послуг для обслуговування різних об'єктів і цілей - це і земельні ділянки під будівництво, виробничі об'єкти, у тому числі і гірничодобувних, а також безліч інших.

Серед всіх геодезичних послуг виділяється топографічна зйомка в Чернігові. Її по праву можна назвати провідною послугою, тому що саме на ній базується вся подальша робота на земельній ділянці незалежно від того, що там планується зводити - паркан, гараж, будинок, цех, склад, кар'єр, елеватор або взагалі буде впроваджуватися проект ландшафтного дизайну або благоустрою.

Нам часто замовляють винесення меж ділянки по Чернігову. Ця швидка і проста процедура допомагає вирішувати безліч проблем з межеванием території. Адже тільки правильно розставлені межі ділянки, які відповідають вихідної документації, дають можливість спокійно володіти їм у відповідність з документами на нерухомість. Ніякі сусідські претензії або побажання не будуть мати під собою підстави, якщо у  вас на руках є Акт про винесення меж ділянки в натуру, де чітко позначені усі крайні точки вашій законній території.

А якщо ви вирішили забудувати цю саму територію, то ми допоможемо вам не тільки з узаконенням або геодезією, але також і з ще однією не менш важливою процедурою геологією ділянки в Чернігові. Тільки знаючи результати аналізу ґрунту, взятого з вашої ділянки і дослідженого в лабораторії, ви зможете побудувати дійсно надійну конструкцію. А наші рекомендації допоможуть вам у цьому.

Замовивши у нас топографічну зйомку в Чернігові Ви отримаєте найбільш точні і актуальні картографічні матеріали для проектування нових будівель, споруд , продовження договорів оренди, нанесення меж землекористування,

Виконуючи топографічну зйомку в Балтійській системі висот, наші фахівці обов'язково закріплюють на ділянці репера для подальшого використання їх будівельниками. Наприклад при врізанні в самотечную каналізацію висотна відмітка репера грає ключову роль в принципі. Поєднуючи топографическу зйомку і винесення меж ділянки по Чернігову ви отримаєте схему ділянки з кордонами, на якій будуть проставлені розміри до межових знаків від найближчих жорстких контурів і підрахована фактична площа землекористування.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення