Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, геологія Чернівці, винесення меж ділянки, топографічна зйомка для проектування

Наша компанія виконувала повний комплекс інженерно-геодезичних і інженерно-геологічних робіт в Чернівецькій області Вижнинском районі, смт Вашківці.

Приклад звіту та топографічної зйомки дивіться на цій сторінці у форматі PDF, на даному об'єкті було здійснено буріння розвідувальних свердловин до скельних порід. Інформація про склад і параметри скельних порід була використана матеріалів минулих років.  Площа топографічної зйомки становила 12 Га.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по винесенню меж для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Геодезія, геологія Чернівці, винесення меж ділянки, топографічна зйомка для проектування

Більшість земельних ділянок купується з метою будівництва. Там можуть зводитися великі, масштабні конструкції або затишні приватні будиночки. Однак крім великих об'єктів є ще й маленькі. Ними виступають гаражі, господарські будівлі та прибудови. Найчастіше вони споруджуються на тій же ділянці, де стоїть будинок. Але бувають випадки, коли під гараж, наприклад, виділено окреме місце. У будь-якому випадку, де б не розташовувався об'єкт, підготовка до нього має проводитися. І не варто економити на деяких процедурах, виправдовуючи себе тим, що це не таке значне будова, будинок. Зведена без дотримання тих чи інших правил і норм, воно швидко стане непридатним для використання. І ось саме тоді і ви відчуєте всю його значущість - вам нікуди буде ставити машину, а гроші на забудову виявляться викинутими на вітер.

У тому випадку, якщо під будівництво невеликого об'єкта виділяється окрема ділянка, віддалений від основного, то на ньому необхідно провести підготовчі дослідні роботи. Зокрема, почати потрібно з винесення меж ділянки в натуру. Адже перш ніж  проводити якісь маніпуляції з об'єктами, необхідно чітко знати межі своєї території. Винесення меж ділянки здійснюється за допомогою встановлення межових знаків. Ці знаки ставляться у визначених місцях, як правило, на кутах і поворотних точках, які мають ключове значення для позначення меж.

Ми надаємо послуги геодезія ділянки у Чернівцях, геологія ділянки в Чернівцях, а також у Дубове, Заволока, Спаська, Михальча, Кам'яна, Годылов, Чагор, Коровія, Молодія, Остриця, Прут, Цурень, Бояни, Буда, Магалы, Рідківці, Гай, Припутье, Боянівка, Рокитне, Рингач, Шишківці, Топорівці, Санковцы, Коленковцы, Бочковцы, Клішківці, Шировцы, Зарожани, Керстенцы, Владычна, Зарожани, Берестя, Довжок, Корнешты, Грозинці, Долиняни, Рукшин, Хотин, Бабшин, Трубчин, Баламутівка, Ржавинці, Задубрівка, Горишние Шерівці, Чорнівка, Шубранець, Васловівці, Новий Кисельов, Малий Кучурів, Вербівці, Юрківці, Боянчук, Валява, Горешние Шерівці, Шубранець, Мамаївці, Шипинці, Лужани, Ошихлібах, Оршівці, Пядиковцы, Ревне, Глиниця, Дубівці, Берегомет, Реваковцы, Лашківки, Витилевка, Задубрівка, Малий Кучурів, Горошовцы, Боянчук, Вербівці, Суховерхів, Чорнівка, Добриновцы, Кіцмань, Лашківки, Блыщадь, Гринячка, Корнешты, Зелена Липа, Горошова, Погорілівка, Чорний Потік, Поляна, Магала, Ревковцы,Строїнці, Маршинці, Молниця, Банчени, Горбова, Лунка, Великоселье, Герца, Могилівка, Хряцька, Підвальне, Тернавка, Дяковцы, Байраки, Петрашівка, Велика Буда, Станівці, Буківка, Турятка, Тереблече, Нижні Синевцы, Верхні Синевцы, Горбовцы, Стерче, Черепківці, Старий Вовчинець, Багриновка, Біла Криниця, Кам'янка, Корчевцы, Аршица, Нижні Птеровцы, Верхні Птеровцы, Купка, Їжівці, Красноїльськ, Чудей, Буденець, Череш, Сторожинець, Глубочок, Ропча, Панку, Слобода-Комарівці, Бобівці, Костинці, Нові Драчинцы, Остра, Діброва, Виноград, Коростовата, Берегомет, Брусниця, Кальновцы, Волока, Нижні Станівці, Бабино, Карапчов, Вахнівці, Брусенки, Косованка, Комарівці, Стара Жадова, Давидівка, Зруб-Комарівський, Прутовка, Потічок, Горішнє Залуччя, Долишнее Залуччя, Хутір-Будилів, Княжее, Видилов, Тулова, Орелец, Вовчківці, Любковцы, Олешків, Белелуя, Келихов, Зибрановка, Трофановка, Красноставці, Кулачківці, Заболотів, Южинець, Берем'яни, Остапковцы, Малий Гвіздець, Ясенів-Польний, Сороки, Хвалибога, Чехова, Старий Гвіздець, Малий Гвіздець, Чернятин, Глушков, Городенка, Котиковка, Серафинцы, Стрільче, Пробабин, Якубівка, Тышковцы, Прилипчого, Вымушев, Рудка, Печорної, Кострижівка, Дуплиська, Хрещатик, Щитовцы, Дунев, Кулевцы, Брідок, Чуньків, Кадубівцях, Товтри, Вікно, Самушин, Худиківці, Перебыковцы, Зелене, Вільховець, Мельниця-Подільська, Худиківці, Онут, Гирло, Зелена Липа, Михайлівка, Панівці, Рашків, Форосна, Стальнівці, Несвоя, Подвірне, Мамалига та ін села і полелки Черновецького району.

Неодмінною умовою при будівництві будь-якого за масштабами споруди є проведення топографічної зйомки. Навіть якщо ви зводите додаткову господарську споруду зовсім поруч з будинком, і у вас є результати попередньої зйомки, потрібно оновити ці дані і провести роботу заново. Це необхідно, тому що топографічна зйомка дозволити отримати об'єктивну картину особливостей території на момент підготовки до будівельного процесу. Знання про розташування інших об'єктів на ділянці дерев і дасть можливість правильно підібрати місце майбутньої будови. Адже це залежить не тільки від бажання власника, але і від можливостей території. Можливо те місце, яке хоче замовник з тих чи інших причин не підходить для забудови. Наприклад, під ним можуть розташовуватися важливі розв'язки комунікаційних мереж.

Геологія території також дуже важлива і затребувана, але не всі компанії беруться за роботу в такому геологічно-складному і цікавому регіоні як Чернівці . У тому випадку, якщо ви проводили подібний аналіз перед будівництвом будинку, а малий об'єкт розташовуватиметься на цій же території, то повторне вивчення земельного складу можна не проводити. Але якщо перед цим ви ділянка не досліджували, то обов'язково замовте подібну роботу.

Винесення меж ділянки в Чернівцях необхідний для правильної установки паркану, або перевірки точної площі землекористування. Так само без виносу меж ділянки не обійтися при купівлі нового ділянки, особливо якщо це нова нарізка або распайовка. Топографічна зйомка покаже перепади відміток і всі будівлі і комунікації.

Якщо ви вважаєте це зайвим, то помиляєтеся. Правильне підставу, дренажна та гідроізоляційна системи до нього повинні бути підібрані незалежно від масштабів об'єкта.

Компанія Гільдія Інжиніринг займається геологічними і геодезичними роботами на будь об'єкта незалежно від їхніх масштабів і складності в різних містах України, зокрема, і Чернівцях.

Коментарі та запитання:


MarkoPyrizhok
Доброго дня, цікавить ціна геологічних вишукувань. 0990698368
Гильдия Инжиниринг
Добрий день! Вартість геологічних вишукувань від 6000 грн, в залежності від складності і виду робіт. У вартість входить буріння свердловин, відбір зразків грунту, лабораторний аналіз, складання геологічного звіту. Геологічний звіт за результатами лабораторних досліджень зразків грунту в пробурених свердловинах. У звіті буде вказано: рівень грунтових вод, осідання, гранулометрії, щільність грунту, вологість порід, питоме зчеплення, показник пластичності, плинність, межа міцності, пористості, межі плинності, кут внутрішнього тертя, модуль деформації.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення