Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованих фахівців Гільдія Інжиніринг. Працюємо по Україні


Топографічна зйомка в Цюрупинську, геодезія, геологія, підрахунок обсягів сировини, зйомка дна водойми

Всі житлові приміщення можна розділити на приватні будинки та квартири у багатоповерхівках. Хтось любить приватний, просторий будинок зі своїм двориком, а деякі вибирають квартиру, в якій робіт з благоустрою менше. Однак і будівництво, і ремонт в квартирі – дуже складний процес. Природно, що на відміну від свого будинку, за зведення якого ви несете відповідальність як власник, будувати квартиру вам не доведеться – ви тільки вкладаєте в це гроші або купуєте готове житло. Для тих, хто все-таки вирішив сам зводити будинок, потрібно обов'язково подружитися з кваліфікованими інженерами-геодезистами і геологами, які будуть допомагати вам на всіх етапах вашого нелегкого і довгого будівельного процесу. Хорошим помічником для вас буде наша компанія, яка працює в різних регіонах України, в тому числі і в Цюрупинську Херсонської області, так само працюємо у: Саги, Піщанівка, Нечаєво, , Великі Копані, Семенівка, Солонці, Кардашинка, Пролетарка, Раденськ, Костогризово, Велика Кардашинка, Мала Кардашинка, Великі Копані, Поди, Коханы, Гола Пристань, Нова Збруевка Стара Збруевка, Рыбальчье, Таврійське, Пам'ятне, Чулаківка, Малі Копані, Гладківка, Доброселье, Зеленівка, Тарасівка, Абрикосівка, Брилівка, Привітне, Дружне, Ювілейне, Нововолодимирівка, Маячка, Подо-Калинівка, Нова Маячка, Київка, Стара Маячка, Щасливе, Новокаменка, Балтазарівка, Козачі Лагері, Кучерявоволодимирівка, Глечики, Нові Лагері, Маслівка, Обривка, Чорнянка, Привільне, Марченка, Червоне Поділля, Богданівка, Кучеряве, Забарино, Індустріальне, Вишневе, Іванівка, Очаківське, Лимановка, Суворовка, Олексіївка, Облои, Комуна, Збруевка, Новочерноморье, Бахтери, Слипушинское, Долматівка, Берегове, Брилівка, Чорноморські Криниці, Вільна Україна, Червонознаменка, Андріївка, Вільна Дружина, Зеленотропинськ, Жовтневе, Петрівка, Новоселівка, Калинівка, Володимирівка, Новоросійське, Лиманське, Червоне, Остроподолянское, Андріївка, Птаховка, Грушівка, Радгоспное, Даровка, Миколаївка, Комунарівка, Таврія, Малоолександрівка, Привітне, Новокиевка, Виноградово, Доброселье.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по винесенню меж для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Інженерну геодезію можна без перебільшення назвати основним будівельним етапом. Адже саме з неї і починається нелегкий шлях зведення будівлі, та з її допомогою можна уникнути помилок у процесі і прискорити його. Наприклад, супровід будівництва дозволяє контролювати кожен етап і вчасно виправляти з'являються недоліки. Але для початку, щоб дати старт якої-небудь роботи або її планування, необхідно провести ряд землевпорядних процедур, і в першу чергу - винесення меж ділянки. Це дозволить дізнатися деякі кількісні дані щодо вашої території - загальна площа і відстані поворотних точок і кутів, координати і межі. Плюс до всього, на ділянці встановлюються межові знаки, а за бажанням замовника замість них може відразу бути встановлено оградительное споруда.

Топографічна зйомка в Цюрупинську, винесення меж ділянки, геодезія, геологія, підрахунок обсягів сировини, зйомка дна водоймиКоли всі землевпорядні процедури закінчені, можна приступити до підготовчого етапу. І на даному відрізку вам обов'язково знадобиться топографічна зйомка в масштабі 1:500 та 1:2000. Без топоплана, який буде складений на її основі, не можна приступити до проектування. Топографічна зйомка фіксує всі показники, що стосуються земельної ділянки. Саме з її допомогою ви зможете точно дізнатися розташування вашої території відносно сторін світу, вивчити особливості рельєфу. Крім того, щоб правильно планувати положення основного будівельного об'єкта і супутніх споруд, потрібно знати, як розташовуються вже наявні на ділянці конструкції, де знаходяться зелені насадження і заховані комунікаційні лінії, так само викопіювання з топографо-геодезичного плану потрібна для підключення до Херсонобленерго і РЕЗ райэнерго.

А для того, щоб збільшити ступінь надійності і надати вашій будові довголіття, потрібно приділити увагу і геології ділянки в Цюрупинську. Її результати стануть гарною підмогою для правильного планування і вибору типу будівництва, особливо фундаменту. Знання геологічного складу ґрунту має велике значення для будь-яких робіт на будь земельній ділянці.

Топографічна зйомка в Цюрупинську

Щоб ваш будинок стояло довгі роки, не валилося і не приносило вам проблем і клопоту, потрібно зробити ставку саме на геологічний і геодезичний аналіз. Саме ці роботи у виконанні фахівців нашої компанії забезпечать дійсно якісний результат. Крім геодезії і геології, ще замовляють:

  • винесення меж ділянки в Цюрупинську;
  • топографічна зйомка ділянки в Цюрупинську;
  • підрахунок обсягів сировини на складах, при земляних роботах;
  • розбивка осей будівель;
  • зйомка дна водойми, річок, озер з промером фактичних глибин ехолотом;
  • проект чистка озера;
  • створення проектів благоустрою пляжу;
  • безпосередньо чистка дна річок, озер, водойм як земснарядом, так і грейфером.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення