Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Дубно, топографічна зйомка для проектування

Супер Акція в Дубно від нашої компанії: комплекс геологічних і геодезичних вишукувань від 5900 грн!

У вас є невелика земельна ділянка, і ви хочете зробити з нього заміський будиночок або дачу? Тоді для початку перевірте, чи всі документи, пов'язані з цією територією, у вас оформлені та чи оформлені вони правильно? Якщо все в порядку, приступайте до наступного етапу. Ні - це не закупівля будматеріалів і не складання плану споруди. Це звернення в нашу компанію для проведення геодезичних і геологічних робіт на вашій ділянці. Запитаєте - навіщо мені геодезія в Дубно? Все дуже просто. Без геодезичних процедур ви просто не зможете оформити пакет проектної документації та затвердити його у відповідних установах. А без геології в Дубно ваше будова може просісти або покритися тріщинами, так і не встигнувши порадувати вас. Тому, щоб зробити все швидко, а найголовніше, якісно - зверніться до нас. Наші фахівці проведуть тільки ті роботи, які будуть необхідні. Тим більше що для невеликого за масштабом об'єкта ці процедури не займуть багато часу і фінансів. А щоб ви зрозуміли, які роботи вам потрібні і для чого виконується кожна з них, ми вам зараз це пояснити.

 

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по винесенню меж для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Дубно, топографічна зйомка для проектування

Почнемо з геодезії Дубно, а потім плавно перейдемо до геологія Дубно, так як вона є обов'язковою. Ще раз перевірте свої документи. Є в них Акт винесення меж ділянки на місцевість? Якщо ні, то можливо ви його втратили. А в тому випадку, якщо навіть і є, але ви сумніваєтеся в якості проведеної роботи, краще замовте перевірку винесення меж ділянки в Дубно. Процедура це не дорога,  та й часу для неї потрібно всього пару годин. Але в результаті її проведення нашими співробітниками ви отримуєте якісний і достовірний результат. Тепер, коли ви впевнені в правильності розташування вашої ділянки, можна приступати до топографічної зйомці в Дубно.

Топографічна зйомка необхідна для проектування вашого майбутнього будови. Саме вона ляже в основу проекту, і від неї буде залежати його правильність і точність. Тому топозйомку треба довіряти професіоналам. З застосуванням високоточних електронних і цифрових тахеометрів і іншого спеціального устаткування можна домогтися дійсно якісного результату, так само на топоплан можна для наочності нанести межі вашої ділянки, при цьому на тлі будівель, парканів, огорож буде видно займаєте ви свою законну площа.

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки ДубноТепер, коли проект розробляється, можна подумати і про інших геодезичних послуги. Наприклад, при завершенні будівельного процесу варто провести виконавчу зйомку. Вона дасть зрозуміти, чи все виконано у відповідності із заявленими документами і немає на об'єкті серйозних порушень. Крім того, ми можемо допомогти розрахувати обсяги земляних робіт при вийманні котловану, а також провести осьову розмітку не тільки в Дубно та Дубенському районі але і  в Рачин, Тарганів, Злынец, Горники, Здолбица, Великі Загірці, Підлужжя, Малі Загірці, Кривуха, Никитичи, Пирятин, Кривуха, Мильча, Великі Сади, Повча, Гнатівка, Клещиха, М'ятин, Головчинці, Хорупань, Смордва, Коблин, Иванное, Бортница, Привільне, Зелене, Черешневка, Молодаво Друге, Дібрівка, Мирогоща Друга, Мирогоща Перша, Молодаво Третє, Молодаво Перше, Мокре, Липа, Костянець, Білобережжя, Острів, Листвин, Нараїв, Молодіжне, Травневое, Стеблевка, Збытин, Клинці, Залібівка, Подгайное, Стара Мощаниця, Білашів, Травневое, Нагоряни, бондарі, Ступно, Суймы, Певче, Будераж, Озерце, Мизочек, Борщовка Перша, Борщовка Друга, Дермань Перша, Дермань Друга, Гільча Перша, Гільчі Друга, Залісся, Мізоч, Буща, Клипец, Деревянче, Лючин, Гроз, Грем'яче, Шлях, Гроз, Райдужне, Точевики, Верхів, Лебеді, Новородчиці, Ілляшівка, Антонівка, Межиріч, Розваж, Теремное, Зелений Дуб, Переморовка, Зіньки, Мала Боровиця, Велика Боровиця, Загірці, Держаки, Турковичі, Пташина, Софіївка Перша, Верба, Грановка, Тур'я, Студянка, Смига, Треслугов, Коритне, Пляшівка, Довгальовка, Гоноратка, Сестрятин, Баранное, Бугаївка, Грядки, Здолбица, Рогозное, Демидівка, Иващуки, Замещина, Вербень, Пермиль, Хрінники, Лисін, Вычавки, Товпижин, Смиков, Шибин, Боремель, Новий Струм, Набережне, Пашева, Ниви-Золочівські, Червоне, Вовничі, Рудливо, Баболоки, Остриев, Торговиця, Війниця, Добрятин, Новина-Добрятинская, Нове, Малеваное, Надчицы, Ярославичі, Межиріччя, Підлісся, Залав'є, Малин, Уездцы, Певжа, Бобрин, Терешов, Посників, Жорнище, Метельное, Долгошии, Півників, Річище, Цурков, Подцурков, Спасів, Озеряни, Кунин, Урвенна, Здолбица, Лидава, Загребля, Коршів, Івачкового, Новомыльск, Ильпень, Тайкуры, Вишеньки, Гай, Українка, Горники, Злынец, Иваниничи, Велика Іловиця.

Також на підготовчому етапі ми вам радимо провести геологічний аналіз грунту у вигляді інженерно-геологічні вишукування для будівництва. І наші поради - це не прагнення отримати прибуток, а можливість для вас отримати надійне будова і заощадити кошти при забудові. Знаючи характер і параметри грунту і його агресивність по відношенню до тим чи іншим будівельним матеріалам, можна скласти план дій і підібрати правильні матеріали для закладки фундаменту.

Кожний будівельний об'єкт, навіть самий маленький, потребує проведення низки попередніх процедур, які зроблять його надійним і довговічним, або хоча б зробіть винесення меж ділянки в Дубно.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення