Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Топографічна зйомка в Енергодарі, винесення меж ділянки, геодезія, геологія, підрахунок обсягів сировини

Акція на геодезичні послуги в Енергодарі!!! Повний комплекс геодезичних та геологічних вишукувань за ціною від 5900 грн. Акція діє також у Великобілозерському, Василівському, Михайлівському, Веселівському та Токмацькому районах Запорізької області!

Виробничі, промислові об'єкти є у багатьох містах. Нехай мова не йде про великих металургійних або машинобудівних заводах, теплоелектростанціях, ядерних електростанціях, але харчові підприємства або підприємства легкої промисловості є у всіх регіонах України. До таких об'єктів, в рівній мірі, як і до цивільних, необхідний відповідальний підхід в плані будівництва і реконструкції. Адже від правильності і надійності будівель і конструкцій залежить не тільки ефективність виробництва, але і безпеку всього трудового колективу. Саме тому наша компанія працює не тільки на об'єктах цивільного або комерційного будівництва, але і на виробничих у тому числі (ТЕС, ТЕЦ, АЕС). Причому, у нас є досвід проведення тих чи інших робіт, як на невеликих підприємствах, так і на великих промислових заводах-гігантах, таких як Запорізька теплоелектростанція.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по винесенню меж для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Ми намагаємося у своїй діяльності  охопити всі міста, в яких є промислові підприємства. Не є винятком і Енергодар Запорізької області, а так само: Приблизний, Іванівка, Новоукраїнка, Іванівка, Погреби, Благовіщенка, Новоднепровка, Дніпровка, Шлях Ілліча, Балки, Дніпрорудне, Гуртове, Квіткове, Заповітне, Водяне, Кам'янка-Дніпровська, Велика Знам'янка, Заповітне, Михайлівка, Бережанка, Ушалка, Бабино, Нижній Рогачик, Первомаевка, Пролетар, Златопіль, Видножино, Орлянское, Вовківка, Тополиное, Ульянівка, Новобелозерка, Мала Білозерка, Велика Білозерка, Тимошівка, Михайлівка, Пришиб, Нововолодимирівка, Пескошено, Калинівка, Новоолександрівка, Меньчикуры, Чкалове, Корніївка ,Добровольческое, Калинівка, Новоукраїнка, Лисичье, Верхній Рогачик, Анатольевка, Павлівка, Зелене, Миколаївка, Вишневе, Леніне, Гюневка, Рубанівка, Демидівка, Новопетрівка, Анатольевка, Догмаровка, Новопетрівка, Косаковка, Червоне, Середнє, Катеринівка, Костянтинівка, Князе-Григорівка, Велика Лепетиха, Саблуківка, Заводівка, Гаврилівка, Мала Лепетиха, Пролетар, Первомаевка, Дмитрівка, Кожум'яки, Чистопілля, Новознаменка, Ушкалка, Бережанка, Зразкове, Новоукраїнка, Славне, Нові Олешки, Нова Благовіщенка, Дубівка, Новоелизаветовка, Братолюбівка, Антонівка, Зірка, Старолукьяновка. Його по праву можна назвати промисловим містом. Але навіть якщо мова не йде про виробничих об'єктах, і ви не маєте до них ніякого відношення, вам все одно не обійтися без нашої допомоги, якщо у вас є хоч невеликий земельну ділянку і ви плануєте якісь роботи на ньому.

Геологія Енергодар.

Так, перед зведенням будь-якого об'єкта, просто необхідно виконати геологічні дослідження, спрямовані на аналіз ґрунту на території, виділеної під будівництво. Тільки проведення цієї процедури дасть можливість убезпечити майбутню конструкцію від згубних природних факторів. А результатами такого негативного впливу, як правило, стають підтоплення, просідання, тріщини та інші негативні наслідки. А якщо врахувати, що цей об'єкт може бути виробничим, в якому зосереджені потужності  і обладнання, то до подібних досліджень потрібно поставитися максимально серйозно і відповідально. Масштаби геологічного аналізу залежать від масштабів самого будівництва. Якщо це приватний або невеликий комерційний об'єкт, то достатньо двох-трьох свердловин і лабораторних тестів, але для великих промислових підприємств краще розширити арсенал і провести виїзні дослідження.

Геодезія Енергодар.

Топографічна зйомка в Енергодарі, винесення меж ділянки, геодезія, геологія, підрахунок обсягів сировини

Наша компанія проводить і всілякі геодезичні роботи. Наприклад, для будь-якої ділянки, незалежно з якою метою він буде використовуватися, необхідно зробити винесення меж ділянки в натуру для того, щоб позначити межі території і закріпити це спеціальними знаками і документально у вигляді Акта на відновлення меж ділянки на місцевості.

Також нікому не обійтися і без топографічної зйомки в Енергодарі, яка є основою для проектування конструкцій різних за цільовим призначенням. Дізнатися особливості рельєфу, розташування на місцевості і наявності тих чи інших об'єктів та елементів на ділянці і допоможе ця послуга, за результатами якої складається топоплан в необхідному масштабі. На основі топографічної зйомки розраховуються обсяги земляних робіт як фактично виконані, так  і проектні.

Наша компанія береться за будь-які об'єкти, навіть самі складні промислові. Ми розуміємо всю ступінь відповідальності, тому залучаємо до роботи найбільш досвідчених фахівців і застосовуємо тільки професійне обладнання.

На Енергодарської Запорізької ТЕС наша компанія виконувала повний комплекс геодезичних робіт при чищенні водойм-охолоджувачів. До складу робіт увійшли:

 • актуалізація топографо-геодезичних планів заводу;
 • топографічна зйомка заводу та прибережної території ставків;
 • промір глибин і креслення карти дна відстійників;
 • складання проекту чистка водойми;
 • безпосередньо чистка земснарядом;
 • поетапні виміри процесу днопоглиблювальних робіт з підрахунком об'ємів піску і донного мулу;
 • підрахунок об'ємів сировини на складах на кінець звітного періоду;
 • перевірка кренів труб, вертикальності будівель;
 • геодезичний моніторинг за зрушеннями і деформаціями будівель і споруд промислового майданчика;
 • зйомка рейок, кранів, металоконструкцій;
 • розбивка осей під установку обладнання;
 • винесення меж ділянки нових будівельних майданчиків;
 • викопіювання  з топографо-геодезичного плану в масштабі м  1:2000 з визначенням місця розміщення електроустановок, земельної ділянки або прогнозованої точки приєднання.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення