Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, геологія Генічеськ, винесення меж ділянки, топографічна зйомка

Акція почалася! Весь комплекс геодезичних, а також геологічних послуг за акційною ціною - від 5900 грн. За підсумками проведених робіт ми надаємо технічний звіт, складений згідно всім вимогам. Так само можемо провести геологію і геодезію в Іванівському районі, Новотроїцькому районі, Каховському районі, Генічеському районі!

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геодезія Генічеськ, а також винесення меж ділянки по Генічеську

В кожному населеному пункті є так звані престижні райони і вулиці. У них вартість земельних ділянок і будинків вище, ніж в інших. Такий поділ обумовлено рядом факторів - наближеність до центру, наявність сприятливих умов для проживання, розвинена інфраструктура і інші характеристики. В таких районах кожна сотка землі, кожен квадратний метр площі коштує великих грошей. Тому достовірність тут ставиться на перше місце, коли мова заходить про які-небудь дослідних роботах. Адже від правильності і надійності інформації залежить матеріальна сторона питання. Тим, хто збирається продавати, купувати або просто проводити будівельні роботи на таких територіях, необхідно ретельно підходити до вибору компанії-виконавця. Якщо ви хочете дійсно чесний і якісний аналіз території та виконання усіх необхідних робіт, зверніться у нашу компанію. Проживаючи в Генічеську, ви можете розраховувати на нашу допомогу - ми повноцінно працюємо і у вашому місті прилеглих селищах: Генічеська Гірка, Приозерне, Щасливцеве, Стрілкове, Придорожнє, Фрунзе, Новоолексіївка, Щорсівка, Бойове, Партизани, Комісарівка, Перекоп, Новий Азов, Стокопани, Бджілка, Озеряни, Погоди, Нова Праця, Мурашник, Гайове, Шлях Незаможника,  Рівне, Новий Світ, Зелений Гай, Новогригорівка, Москаленко, Червонопрапорное, Семихатка, Ясна Поляна, Салькове, Любленка, Миколаївка, Новий Праця, Придорожнє, Ярошик, Щорсівка, Водославка, Володимирівка, Сергіївка, Сиваське, Відрадне, Виноградний Клин, Новоефремовка, Новий Світ, Макшиевка, Вільне, Плавское, Роздольне, Жовтевое, Радянське, Велетневка, Павлівка, Петрівка, Зелене, Перемога, Метрополь, Дмитрівка, Воскресенка, Балашово, Квитковое, Нововасилівка, Шотовка, Фрунзівка, Заповітне ,Захарівка, Новодмитрівка Перша, Широка Балка, Веселівка, Трофимовка, Далеке, Новореповка, Новоукраїнка, Слиненко, Сокирки, Остапенко, Зелена Рубанка, Сокирки, Діброва, Зірка, Дружелюбівка, Василівка, Качкарівка, Новодмитрівка  Друга, Благодатне,   - Дивне, Федорівка, Воскресенське, Тимофіївка, Попелак, Новознаменка, Любимівка, Мартовка, Червоний Прапор, Чкалове, Ковилове,  Подвійне, Громівка, Воскресенка, Новопокровка, Новомиколаївка.

Геодезія, геологія Генічеськ, винесення меж ділянки, топографічна зйомкаПерше, що особливо важливо для будь-якої ділянки, особливо в дорогому районі - правильне визначення меж території на місцевості. Адже якщо кожна сотка або кожен квадратний метр коштує N-ную досить високу суму, то помилка у вимірах абсолютно недопустима. У таких випадках потрібен якісний винесення меж ділянки в натуру в Генічеську. Саме в ході цієї процедури стає відома точна загальна площа ділянки, його координати і межі, відстані кутів і поворотних точок. Знаючи ці відомості і маючи офіційний Акт винесення меж ділянки в натуру, можна бути впевненим, що ваша територія та її межі офіційно закріплені і непохитні.

Інша геодезична процедура, яка дасть можливість проаналізувати всі інші параметри ділянки - це топографічна зйомка в Генічеську. Вона дає можливість зібрати максимально повну інформацію про території. Топографічна зйомка, виконується з використанням професійного цифрового та електронного устаткування і комп'ютерних програм, що сьогодні являє собою комплексну, точну та оперативну процедуру. Максимально повні дані можна отримати про стан місцевості - кліматі, рельєфі. Також вимірюються і кількісні показники, такі як площа. Фіксації підлягають і всі нерухомі об'єкти, навіть самі дрібні господарські споруди, а також зелені насадження. Не у всіх випадках, але за необхідності, можуть зніматися і комунікаційні системи - водопровід, газопровід, каналізація, зв'язок, електропостачання.

Геологія Генічеськ

Геодезія, геологія Генічеськ

Якщо ви дбаєте про надійність будови на ділянці, то проведіть та інженерно-геологічний аналіз. Він скаже, як краще вибудувати механізм дій при зведенні будівлі, щоб отримати довговічний і надійний результат. Аналіз проводиться шляхом лабораторного дослідження проб грунту і обробки цих тестів за допомогою спеціальних обчислювальних програм.

Ми повноцінно досліджуємо ваш земельну ділянку незалежно від його вартості і  району  розташування. Забурим розвідувальні інженерно-геологічні свердловини глибиною від 6 до 8-ми метрів у будь-якій кількості і навіть самий обмежених умовах. Візьмемо проби ґрунту непорушеної сруктури для повноцінних лабораторних випробувань, грамотно опишемо всі в технічному звіті про інженерно-геологічних дослідженнях, проведених на вашій ділянці.

Більш детально проконсультуємо якщо зверніться до нас за телефоном 097-57-246-57

Коментарі та запитання:


Олексій
Доброго ранку. Будуємо будинок 2 поверхи, 6х20. Потрібні геологічні вишукування під цю застройку в смт. Стрілкове, Геничеський район. Яка вартість і сроки виконання?
Гильдия Инжиниринг
Добрий день, Олексій. Вартість геологічних вишукувань складає орієнтовно 10000 грн. На ділянці буде проведено буріння 2-3 свердловин по 6-8 метрів глибиною. Спеціалісти відберуть зразки грунту і передадуть у сертифіковану лабораторію. Орієнтовно через 3 тижні Ви отримаєте геологічний звіт, в якому будуть вказані особливості грунту на ділянці та рекомендації щодо будівництва фундаменту.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення