Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Топографічна зйомка в Гуляйполі, геодезія, геологія, підрахунок обсягів сировини, викопіювання з плану

Акція на комплекс інженерних вишукувань в Гуляйполе! Твір такого документа, як викопіювання м 1:2000 для РЕМ та Запоріжжяобленерго з визначенням місця розташування електроустановок та розробка ситуаційного плану з визначенням місця розташування ээлектрических установок по Гуляйполю вартістю від 5900 грн. Також акція діє на території Новомиколаївського району, Оріхівського району, Розівському району, Куйбишевського району та Пологівського району.

Варіанти, за якими ви стаєте правовласником земельної ділянки або нерухомості, різні. Ви можете придбати вподобану землю або квартиру з потрібною площею, можете обміняти свій варіант більш прийнятний. Але часто ділянку дістається в спадщину або дарується. В такому випадку не завжди новий власник знає, що робити з несподіваним, але дуже приємним сюрпризом. У першу чергу, вам потрібно оформити всі правовстановлюючі та землевпорядні документи, вступити у свої права. А потім, коли ви будете офіційно вважатися власником даної території, можна приступати до її вивчення.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Тепер ви тут господар і вам вирішувати, як розпорядитися вашими сотками або квадратними метрами. Ви можете відразу дати оголошення про продаж або спробувати облагородити територію для себе. Якщо ви вибрали другий варіант, заручіться підтримкою надійних помічників у вигляді інженерів-геодезистів і геологів - співробітників нашої компанії. У такому разі всі вишукування для вас пройдуть швидко і майже непомітно. Ви отримуєте тільки відповідні документи і продовжуєте облагороджувати територію - розбивати сад і займатися ландшафтним дизайном або зводити будиночок.

В першу чергу вам знадобиться ряд геодезичних робіт. Одна з них - винесення меж ділянки на місцевість в Гуляйполі. Без такої роботи ви не будете мати точне уявлення про те, які межі вашої території. Особливо  це актуально, якщо ділянка без огороджувальних споруд. У такому випадку потрібно виносити межові знаки, які встановлюються в ході даної послуги по всім ключовим точкам і кутах ділянки. Вони разом з офіційним Актом про винесення меж і будуть наочним підтвердженням істинних меж вашій території. Ми виконували геодезію і геологію в: Білогір'я, Лугівської, Новопокровка, Багате, Івана Франка, Інженерне, Українське, Новокарловка, Хлеборобное, Чапаєвка, Тиврів, Золота Поляна, Дорожнянка, Бурлацкое, Чубаревка, Костянтинівка, Решетиловское, Полтавка, Новозлатополь, Марфополь, Степанівка, Малинівка, Дорожнянка,  Варварівка, Косовцево, Добропілля, Нове Запоріжжя ,Радісне, Першотравневе, Солодке, Павлівка, Успенівка, Нове, Новоуспенское, Нововасилевское, Яблоково, Ровнополье,  Новосолошино, Мировка, Вольнянка, Любицьке, Лісове, Воздвижевка, Загальне, Васиновка, Кірове, Долинка, Тимошівка, Червоний Яр, Свобода, Широке, Червона Криниця, Омельчик, Новоселівка, Квіткове, Верхня Терса, Комсомольське, Новоселівка, Долинка, Копані, Омельчик, Варварівка, Зелене, Долинка, Малинівка, Староукраинка, Залізничне, Зелене, Затишшя, Червоне, Зелений Гай, Марфополь, Степанівка, Дорожнянка, Мирне, Комсомольське.

Топографічна зйомка в Гуляйполі, винесення меж ділянки, геодезія, геологія, підрахунок обсягів сировини, викопіювання з плануНаступна геодезична процедура, без якої вам точно не обійтися, якщо ви вирішили серйозно зайнятися облаштуванням свого ділянки - це топографічна зйомка. Без неї ви не зможете рухатися далі і перейти на етап проектування. А проект вам потрібен у будь-якому випадку. Навіть якщо ви не будете нічого будувати, той же ландшафтний дизайн вимагає чіткого проекту. А чіткий проект вийде тільки при наявності інформативного топографічного плану. На нього будуть нанесені позначення, що стосуються рельєфу, розташування ділянки на місцевості відносно сторін світу, об'єктів, наявних на ділянці і комунікацій. Всі ці характеристики допоможуть правильно розташувати плановані елементи - будівлі, зелені зони, басейн або штучний ставок та інше.

Не обійтися вам і без геологічних досліджень. Хоч вони і не є обов'язковими і ніде не прописані, але виконати їх слід для вашої безпеки, надійності будови або довголіття саду. Нескладний аналіз проб, отриманих шляхом буріння свердловин, забезпечить вас повноцінними відомостями, які фахівці викладуть в доступній звітній формі.

Топографічна зйомка в Гуляйполі

Незалежно від того, яким чином ви стали правовласником земельної ділянки Гуляйполе, ми виконаємо всі необхідні геологічні і геодезичні процедури.

Так само у нас часто замовляють:

  • викопіювання з топографо-геодезичного плану для підключення до электирике і Запоріжжяобленерго;
  • ситуаційний план з визначенням місця розташування електроустановок;
  • підрахунок обсягів сировини, підрахунок об'ємів земляних робіт;
  • топографічна зйомка 1:500 в Гуляйполі;
  • топографічна зйомка 1:1000 в Гуляйполі;
  • топографічна зйомка 1:2000 в Гуляйполі;
  • геологія для проектування фундаментів у Гуляйполі;
  • розбивка геодезичних осей будівель і фундаментів.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення