Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Херсон, топографічна зйомка для проектування

Ми піклуємося про наших клієнтів, тому оголошуємо початок нової акції на комплекс геологічних і геодезичних вишукувань! Вартість від 5900 грн! Тільки до березня!

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Земельні питання часто є заплутаними, їх важко вирішити, - іноді це можуть йти роки. Особливо це стосується проблем з межами земельних ділянок та погодженнями топографічної зйомки в Херсоні. Природно, майже всі вони - вирішувані і посильні тільки кваліфікованими фахівцями. Але на це потрібно витратити додатковий час і вкласти більше фінансів. Питання, пов'язані з землеустроєм вирішуються набагато швидше, коли до цього процесу ви залучаєте компетентних помічників - зокрема, співробітників спеціальних компаній геодезичної або геолого-геодезичній спрямованості. Крім практичної діяльності за рішенням множинних геодезичних і геологічних питань, що такі організації можуть здійснювати консультаційну підтримку клієнтам, а також посередницькі послуги щодо врегулювання питань з державними установами. Однак основний напрямок діяльності - це, все-таки практична інженерна геологія та геодезія.

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Херсон, топографічна зйомка для проектування

У цьому руслі працює і наша компанія, сфера послуг якої досить широка і різноманітна. Вона включає повний комплекс геологічних процедур, геодезичних робіт, а також питань із землеустрою в різних регіонах та містах країни, зокрема, в місті Херсоні і області, а так само в селах і селищах: Куйбишеве, Комишани, Приозерне, Білозерка, Розлив, Первомайське, Ромашкова, Дніпровське, Янтарне, Велетенське, Зоревка, Надеждівка, Знам'янка, Киселівка, Музиківка, Высунцы, Чорнобаївка, Мирошниковка, Крутий Яр, Петровського, Степанівка, Зеленівка, Антонівка, Жовтневе, Молодіжне, Наддніпрянське, Придніпровське, Садове, Нікольське, Дар'ївка, Тельмана, Ульянівка, Інгулець, Федорівка, Піщанівка, Цюрупинськ, Пролетарська, Саги, Нечаєво, Солонці, Козачі Лагері, Підлісне, Нечаєво, Кардашинка, Велика Кардашинка, Великі Копані, Костогризово, Абрикосівка Доброселье, Поди, Малі Копані, Гладківка, Виноградово, Таврійське, Промінь, Праця, Ленінське, Новосілка, Рідна Україна, Великий Клин, Михайлівка, Жовтневе, Добропілля, Київка, Зеленотропинськ, Долматівка, Нововолодимирівка, Чулаківка, Бахтери, Збруевка, Пам'ятне, Залізний Порт, Круглоозерка, Блакитне, Червоне, Скадовськ, Миколаївка, Остроподолянское, Антонівка, Приморське, Тарасівка, Новоросійське, Лиманське, Володимирівка, Новософиевка, Калинівка, Петрівка, Київка, Каланчак, Комуна, Збруевка, Облои, Олексіївка, Суворовка, Лимановка, Червонознаменка, Індустріальне, Пам'ятне, Очаківське, Іванівка, Пам'ятне, Рибальче, Чулаківка, Стара Збур'ївка, Нова Збур'ївка, Привітне, Нова Маячка, Стара Маячка, Козачі Лагері, Понятівка, Токарівка, Дар'ївка, Інгулець, Корсунка, Дніпряни, Райське, Чернячка, Нова Каховка, Таврійськ, Плодове, Веселе, Козацьке, Бургунка, Стара Маячка, Подо-Калинівка, Ювілейне, Абрикосівка, Чорноморівка, Червоне Поділля, Цукури, Сергіївка, Коробки, Кам'янка, Роздольне, Заповітне, Вільна Україна, Архангельська Слобода, Діброва, Зелена Рубанівка, Червоний Перекоп, Любимо-павлівка, Наталівка, Тавричанка, Заозерне, Скворцовка, Мар'янівка, Катеринівка, Ольговка, Володимиро-Іллінка, Птаховка, Велика Андроновка, Мала Андроновка, Праця, Ленінське, Новосілка, Біленьке, Великий Клин, Нововолодимирівка, Слипушинское, Марченка, Морозівка, Щасливе, Магдалинівка, Чорна Долина, Кучеряве, Кучерявоволодимирівка, Новий Гай, Червона Поляна, Наталівка, Новонаталовка, Шевченка, Маячинка, Іллінка, Новий Етап, Асканія-Нова, Молочне, Хлібодарівка, Очерет, Світле, Веселе Друге, Ясна поляна, Строганівка, Іванівка, Біленьке, Тягинка.

Геодезія -  собою сукупність робіт по дослідженню певної території, її кордонів, рельєфу і інших особливостей. Основними документами, які складаються за результатами таких процедур, є картографічні матеріали та топографічні зйомки м 1:500. Саме вони передають максимально повну картину про стан справ на дільниці. В залежності від послуги, характер підсумкових документів може бути різний. Так, наприклад, винесення меж ділянки в натуру в Одесі супроводжується офіційним Актом про винесення, який підтверджує проведену процедуру і в якому вказуються фактичні межі цієї ділянки, точну площу і накладає проектні контури держ акту на існуючі.

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Херсон, топографічна зйомка для проектування

А результатом топографічної зйомки є топографічний план або карту в потрібному для вас масштабі. В цілому, топозйомка являє собою масштабну і важливу процедуру, без якої неможливо грамотно розробити проектну документацію. Виконується вона на самому початку будь-яких робіт на ділянці. Її мета - це точне і повне висвітлення всіх особливостей території, як на поверхні землі, так і під нею. Топографічна зйомка для проектування - найважливіша і необхідна процедура.

Геологія передбачає проведення низки процедур і аналізів з виявлення особливостей грунту на певній території із застосуванням методу буріння свердловин. Різноманіття установок для буріння, які ми застосовуємо у своїй роботі, дозволяють виконувати процеси різної спрямованості, складності та масштабності. А мобільність даного обладнання дає можливість виїжджати на найвіддаленіші території і виконувати завдання оперативно, максимально акуратно і якісно.

Проведення будь-яких геодезичних і геологічних робіт, а також допомогу при землеустрої від нашої компанії дає замовникам можливість скоротити часові витрати на ці процеси і швидко приступити до подальших дій на своїй території.

Хочу нагадати, що геодезія в Херсоні значно полегшено після запуску роботи базової станції GPS. І тепер в будь-якій точці Херсонській області можна отримувати точні координати за 5-10 хвилин, що дає можливість здешевити роботи і підвищити точність послуги винесення меж ділянки в Херсоні по 5 сантиметрів!

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення