Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Хорол, топографічна зйомка для проектування

Увага акція, краща ціна,  повний комплекс інженерних вишукування на ділянці у складі геодезії, геології, винос меж ділянки по Хоролу і району за ціною від 5900 грн. !!!

Хорол - це невелике місто в Полтавській області. Навколо міста багато полів і лісосмуг. Жителі, які є власниками ділянок і будинків у приватному секторі та сільськогосподарських угідь, в якийсь момент можуть зажадати будь-яких геодезичних або геологічних послуг. Ми, як компанія з широким спектром діяльності, а також зростаючої географією, можемо надати кожному мешканцю міста Хорола та його околиць всілякі послуги геологічного та геодезичного ділянки, ми виконували геологію ділянки, винос меж ділянок з топографічними зйомками в наступних селах поблизу Хорола: Болбасовка, Еньки, Кулики, Трубайці, Садове, Ялосовецкое, Петрівка, Гирино, В'язівок, Андріївка, Козубовка, Софіна, Дубове, Хильківка, Мартинівка, Лазки, Мусіївки, Шкили, Хоменки, Стара Мусіївки, Рекомендації, Бурлаки, Березняки, Єрківці, Тарасівка, Запорожчино, Іванку, Покровська Багачка, Настасовка, Ковтуны, Павлівка, Падуси, Рыбченки, Иващенки, Зубенки, Левченки, Новачиха, Оріхівщина, Остапенки, Вергуни, Ульянівка, Стайки, Мелюшки, Кували, Бутівці, Грушино, Кулиничі, Новоаврамівка, Орликовщина, Лагодовка, Демина Балка, Вербино, Червоне, Костюки, Хвощовка, Вишняки, Новий Байрак, Штомпелевка, Ставки, Шарківщина, Наталковка, Радьки, Глибока Долина, Лобкова Балка, Григорівка, Третьяково, Коломійцеве Озеро, Варварівка, Мищенки, Павленки, Поповка, Мала Попівка, Шишаки та багато інших. Миргородський район, Семенівський район, Оржицький район, Глобинський район, Лубенський район, Великобогачевский район, Хоролський район також відносяться до регіонів, де ми надаємо послуги з геодезії.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Хорол, топографічна зйомка для проектування

Геологія передбачає дослідження ґрунту та ґрунтових вод для виявлення їх особливостей, складу. Робиться це з метою дізнатися, чи сприятлива дана територія за складом під забудову або сільськогосподарську діяльність. Причому, деякі території, наприклад, великі за масштабом або мають важливе виробниче значення, можуть бути досліджені не шляхом забору частин грунту, а прямо на місці. Такий підхід допомагає аналізувати більш ретельно територію, застосувати інші способи дослідження, які можливо провести тільки на місці. Все це робиться для того, щоб мати повне уявлення з якою землею доведеться працювати надалі. Це важливо, в першу чергу, для будівельного процесу. Але навіть якщо у вас є ділянка землі, який ви не плануєте забудовувати, а хочете вирощувати на ньому овочі або засадити плодовими деревами, то геологічний аналіз є не менш важливим. Адже знаючи склад грунту і хімічний аналіз грунтів, можна правильно підібрати культури, які найкраще тут приживуться і дадуть максимальний результат, а також оптимальні способи обробки та добрива.

Якщо говорити про геодезії, то в першу чергу власникам земельних ділянок необхідно провести винос меж території. Це необхідна процедура, яка рекомендується кожному землевласнику. Адже документально закріплені правильні межі ділянки дають можливість здійснювати на ньому будь-яку діяльність, починаючи від монтажу забору і закінчуючи ландшафтним дизайном. Причому власники суміжних територій також стають обізнаними про ваших межах і не зможуть пред'явити вам ніяких претензій, так як ми при кожному винесення меж ділянки виписуємо акт винесення меж ділянки внатуру, вычерчиваем схему положення межових знаків з прив'язками до жорстких контурів та існуючим огорожею.

Однак якщо ви як власник все-таки вирішили облагородити свою територію і змінити цільове призначення ділянки, то без геодезичних робіт вам точно не обійтися. Особливо без топографічної зйомки масштабу 1:500. Саме її можна сміливо назвати основний геодезичної процедурою і однією з найбільш затребуваних послуг цієї сфери. Вся справа в тому, що з її допомогою можна отримати найбільш докладні відомості про об'єкт і всіх його особливості в найдрібніших подробицях. В результаті топографічної зйомки складається план місцевості з нанесенням усіх конструкцій та інших об'єктів на ньому, а саме усі будівлі, споруди, дороги, висотні позначки, горизонталі рельєфу, наземні і підземні комунікації та інженерні мережі, верх колодязя, позначки труби, лінії електропередач, водогони, газопроводи, усі огорожі та паркани, водойми, котловани, дерева. Окремою послугою можна замовити промір глибин водойми і топографічну зйомку рельєфу дна річки або озера.

Винесення меж ділянки і топозйомка - це далеко не єдині роботи геодезичної сфери. В залежності від цілей сюди може входити і кадастрова зйомка з складанням кадастрового плану території, розбивка котловану, осей фундаменту і споруди при проведенні будівництва, виконавча зйомка ключових моментів будівельного процесу та інші послуги, що дозволяють максимально вивчити вашу землю і прийняти максимально адэкватные проектні рішення.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення