Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, геологія Івано-Франківськ, винесення меж ділянки, топографічна зйомка для проектування

Тільки для вас і тільки до кінця березня акція на весь комплекс інженерних вишукувань в Івано-Франківську та по області. Геодезичні та геологічні вишукування за ціною від 5900 грн!!! Ми надаємо геодезію і геологію в Калуському, Богородчанському, Рожнятівському, Надвірнянському, Долинському, Галицькому, Тлумацькому, Надвірнянському, Івано-Франківському районах!

Цінність і вартість земельної ділянки залежить від багатьох факторів. Але основні з них - це місцевість, на якій розташована ділянка, а також склад грунту. Ці два параметри взаємопов'язані між собою. В залежності від місцевості там може переважати той або інший тип ґрунту. Вони розрізняються по домінуючому в ньому елементу. Так, можуть виділятися піщані, глинисті, торф'яні, скелясті, суглинні грунти. Одні з них чудово підходять для будівництва (наприклад, великі піщані або скелясті), а інші вимагають додаткових маніпуляцій з фундаментом і самою ділянкою. Ідеальну землю знайти складно, тому найчастіше власникам доводиться підлаштовуватися під ті особливості території, якою вони володіють або можуть дозволити собі купити. Щоб дізнатися всі, навіть самі незначні характеристики своєї ділянки, необхідно, щоб на ньому були проведені геологічні, а також геодезичні роботи різного рівня і спрямованості.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геодезія, геологія Івано-Франківськ, винесення меж ділянки, топографічна зйомка для проектування

Щоб зрозуміти, який спосіб будівництва вибрати, які матеріали при цьому використовувати, а також мати інформацію про можливі ризики, пов'язані з тим або іншим типом ґрунту потрібно провести геологічний аналіз. Саме він спрямований на виявлення особливостей земляного складу певної місцевості. Особливо необхідний такий аналіз при заплановане будівництво. Тільки так можна уникнути зовсім непотрібних вам і вельми серйозних проблем з вашою новою спорудою. Лабораторний аналіз взятого на місці зразка ґрунту допоможе визначити цілий ряд показників - повний мінеральний склад, рівень вологості, щільність, ступінь стійкості до навантажень і інші характеристики. Деякі з цих тестів можна проводити на ділянці із застосуванням виїзної техніки.

Ми виробляємо виїзди на дільниці в: Черніїв, Чукаловка, Хриплин, Никитинцы, Угорники, Крихівці, Драгомирчани, Подселье, Лисець, Подпечеры, Тисмениця, Хом'яківка, Гонитва, Пшеничники, Студінец, Марківці, Одаї, Слобідка, Чернолозцы, Братківці, Березівка, Радча, Іваниківка, Забережжя, Похівка, Богородчани, Скобычевка, Старі Богородчани, Підгір'я, Стебник, Лисець, Старий Лисець, Посіч, Гриневка, Грабівка, Червоне, Петрянка, Вербування, Ловаги, Слобода-Ровнянская, Рошняте, Петранка, Середній Угринів, Зелений Яр, Камінь, Топольське, Рівня, Барлоги, Новицю, Бережниця, Тужилов, Довге Калуське, Добрівляни, Пийло, Подмихайля, Голинь, Сівка-Калуська, Яворівка, Рипянка, Мыслов, Майдан, Бондарєв, Высочанка, Нова Гута, Бринь, Павлівка, Ямниця, Тязев, Угринів, Клузев, Рибне, Вовчинець, Підлужжя, Колодіївка, Добрівляни, Узин, Подпечеры, Ольшанница, Ганнусівка, Узбережжя, Стриганці, Рошнев, Милованье, Маріямпіль, Єзупіль, Довгий, Устя-Зелене, Цибулі, Буковина, Петрилів, Олешов, Новосілка, Антонівка, Братышев, Бушкалик, Загір'я, Нижнів, Діброва, Лиса Гора, Кутище, Палагичах, Локітка, Тлумач, Гончарівка, Надорожна,Соколівка, Вікняни, Грабычанка,  Тарасівка, Коленцы, Мельники, Олеша, Грушка, Королівка, Горигляды, Коленцы, Пшеничники, Чернолозцы, Гринівці, Нові Кривотулы, Старі Кривотулы, Красилівка, Ворона, Студінец, Прибилів, Гостєв, Бортники, Пужники, Живачов, Одаїв, Долина, Суходіл, Хотимир, Жабокрук, Гарасимів, Ісаков, Подвербцы, Закровцы, Отинія, Грабич, Баб'янка, Угорники, Струпков, Голосків, Молодилов, Скоповка, Черемхів, Лісовий Хлебычин, Богородичин, Торговиця, Закровцы, Ліски, Жукотин, Михалков, Жуків, Обертин, Яковка, Герасимов, Гавриляк, Казанів, Седліще, Хоросная, Лісна Слобідка, Раківчик, Мала Кам'янка, Роки-Добровідка, Турка, Товмачик, Іванівці, Кубаевка, Парище, Глінки, Середній Майдан, Вишневцы, Середній Майдан, Лісна Велесниця, Саджавка, Червона, Лоевая, Стримба, Мозолевка, Пнів, Надвірна, Белозорина, Назавизов, Млини, Молодков, Гвозд, Фитьков, Переросль, Волосів, Цуцилов, Нижня Велесниця, Грабовець, Копачівка, Горохолин Ліс, Ластівці, Старуня, Жураки, Тысьменичаны, Муроване, Нова Липівка, Виноград, Молодков, Села Бабче, Маркова, Дзвиняч, Діброва, Підгір'я, Глибівка, Росильна, Космач, Богородчани, Старі Богородчани, Пороги, Кричка, Буково, Манява, Богровка, Лази, Ясен, Луквиця, Закерничное, Вершки, Слобода-Небыловская, Перегінське, Небилів, Дуба, Лецовка, Погорілець, Спас, Іванівка, Илемня, Рожнятів, Сваричев, Барлоги, Старий Угринів, Середній Угринів, Верхній Струтинь, Пийло, Довге-Калуське, Кропивник, Калуш, Подмихайля, Рипянка, Боднарев, Середній Бабин, Перевозець, Мединя, Комарів, Крилос, Вікторів, Высочанка, Майдан. Там ми виробляємо буріння свердловин на 6-8 метрів, беремо грунти в лабораторію на аналіз і складаємо технічний інженерно-геологічний звіт для розрахунку фундаменту і довідки про склад грунтів.

Але не тільки геологічні особливості ділянки повинні бути досліджені, але й інші особливості, зокрема, рельєф, площа, межі. Всі ці показники можна вивчити з застосуванням різних геодезичних процедур. Так, межі земельної ділянки потрібно позначити за допомогою межових знаків, які виставляються в результаті проведення такої роботи як винесення меж ділянки на місцевість. У ході процедури встановлюються кількісні показники території - її площа, координати і інші геометричні особливості.

Ще одна послуга крім геологія ділянки в Івано-Франківську, яка здатна остаточно розкрити всі секрети вашої земельної ділянки - це топографічна зйомка. Після її проведення у вас на руках буде повноцінна інформація про ваших володіннях, і ви зможете приступати до планування будівництва. Зокрема, ви отримаєте такі відомості, як особливості рельєфу, інформацію про розташування наявних об'єктів та дерев.

Тепер, коли ви є власником не тільки землі, але і всіх даних про неї, можете переходити до наступного етапу. В ході будівельного процесу  вас також чекає ряд геодезичних процедур, таких як геодезія ділянки в Івано-Франківську. Щоб і попередній етап, і всі наступні були виконані ретельно, зверніться в компанію Гільдія Інжиніринг в Івано-Франківську і після процедури винесення меж ділянки, ви будете точно знати де розташований ваш ділянку і яка у нього фактична площа.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення