Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Ізюм, топографічна зйомка для проектування

Увага акція, краща ціна,  повний комплекс інженерних вишукування на ділянці у складі геодезії, геології, виносу меж ділянки по Ізюму за ціною від 5900 грн!!!

Одним з показовим об'єктом Ізюмі Харківської області є інженерно-геологічні і геодезичні вишукування для будівництва магазину АТБ в центрі міста по вулиці Київській. Нами були проведені наступні роботи:

  • буріння інженерно-геологічних свердловин глибиною 20 метрів;
  • відбір зразків проб ґрунту для лабораторії;
  • лабораторні випробування порід для розрахунку фундаменту;
  • складання науково технічного звіту для розробки проекту;
  • топографічна зйомка ділянки і трас до точок підключення з погодженнями у всіх інстанціях мереж, комунікацій,

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

геодезія, геологія, винесення меж ділянки Родзинки, топографічна зйомка для проектуванняВам у спадок дістався земельну ділянку? А може бути, вам його передали в користування або подарували? Але ділянка може бути запущеним, а документи на нього не завжди в ідеальному порядку. Ви можете його відразу ж виставити на продаж, якщо він вас не влаштовує з якихось параметрах - невелика площа, не підходяще місце розташування або інші причини. А можете взяти його в оборот - побудувати там будинок, зробити його дачею. Але в будь-якому випадку, як би ви не вирішили розпоряджатися їм, вам потрібно привести документи в порядок і виконати ряд процедур, що стосуються геодезичних і геологічних особливостей території.

Якщо ви все-таки вирішили продати ділянку, то вам не обійтися без геодезії. Особливо кадастрової її складової. Ці процедури необхідні в тому випадку, коли ділянка вам дістався, а документи на нього не наведені в повний порядок, наприклад, відсутній кадастровий номер та повна технічна документація. Без неї продати землю ви не зможете. В рамках геодезії вам потрібно провести кадастрову зйомку, яка зафіксує розміри і межі ділянки, визначає його розташування в просторі і по відношенню до сусідніх територій. Кадастрова зйомка ляже в основу кадастрового плану. Чим точніше була проведена зйомка, тим правильніше складеться план. Також правильність і точність плану залежить і від компетенції фахівців, які проводять цю роботу.

Для продажу землі вам ще знадобиться така геодезична послуга як винесення меж ділянки в натуру. Вона допоможе визначити достовірні межі вашої території і перевірити - зайнята чи її частину сусідніми ділянками або, можливо, ваша земля має велику площу за рахунок сусідніх. Вся процедура винесення меж та встановлення межових знаків займає кілька годин. Можливо, вам здасться вона незначною, але без підтверджує Акта не буде оформлено жодного документу.

А якщо ви вирішили будуватися на даній ділянці, то вам теж ніяк не обійтися без геодезичних робіт. Але якщо супровід будівельного процесу ви можете не замовляти, покладаючись на компетенцію ваших робітників, то топографічну зйомку потрібно обов'язково виконати. Адже без неї не можна скласти правильну і детальну топографічну карту. А саме цей графічний документ ляже в основу складання проекту майбутньої споруди.

Але крім геодезичних робіт, перед будівництвом вам потрібно провести і геологічний аналіз. Він допоможе вам дізнатися всі характеристики землі. Склад грунту, глибина залягання грунтових вод, щільність грунту, розрахунок можливих наслідків природних надзвичайних ситуацій та інші геологічні особливості можна дізнатися за допомогою даного аналізу.

Наша компанія Гільдія Інжиніринг допоможе вам з геологією і геодезією в будь-якому випадку, і в разі підготовки документів, і у разі будівельного процесу. Тепер нашими послугами в повній мірі можуть скористатися і жителі міста Ізюм. Будь-яка операція і маніпуляція з земельною ділянкою пройде для вас швидше з нашою компанією. Так само ми працюємо в таких населених пунктах в Барвінківському районі, Борівському районі, Балаклійський районі, Шевченківському районі, Куп'янському районі.

І в населених пунктах:

геодезія, геологія, винесення меж ділянки РодзинкиКапитолівка, Діброва, Червоний Оскіл, Яремівка, Пасіка, Студенок, Тихоцкое ,Синичино, Долгенькое, Сулиговка, Мала Комишуваха, Кам'янка, Топольське, Донецьке, Стежовка, Дмитрівка, Вернополье, Нова Дмитрівка, Пашкове, Новопавлівка, Гусарівка, Нікополь, Веселе, Барвінкове, Подоловка, Благодатне, Іллічівка, Червоне, Семиланное, Червона Поляна, Карноуховка, Велика Комишуваха, Грушеваха, Нова Миколаївка, Стара Семенівка, Мечебилове, Федорівка, Українка, Мар'ївка, Дмитрівка, Привілля ,Зелений Гай, Бакшаровка, Павлівка Друга, Іванівка, Червона Балка, Вільне, Протоповка, Завгороднее, Петровське, Заводи, Придонецкое, Червоний Шахтар, Семенівка, Шпаківка, Червоний Донець, Левківка, Іванівка, Норцовка, Іванчуківка, Куньє, Липчановка, Іскра, Федорівка, Бабенково, Миколаївка, Комарівка, Бахтін, Гороховатка Мирне, Підвисоке, Парноватое, Гаврилівка Калиново, Ясинувате, Рассоховатое, Попасне, Чистоводівка, Бугаївка, Жовтневе, Козютовка, Новоселівка, Олександрівка, Теплянка, Слабуновка, Вишнева, Гачки, Нурово, Старий Чизвик, Миропілля, Безтурботне, Полтава, Кравцовка, Бригадирівка, Борщовка, Балаклія, Бородоярское, Ольховатка, Щуровка, Морозівка, Савинці, Веселе, Іванчуківка, Новопавлівка, Червоний Донець, Чепель, Волобуєвка, Гусарівка, Шевелівка, Червона Гусарівка, Асіївка ,Успенське, Вільне, Лозовенька,  Протопопівка, Завгороднее, Святушино.


Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення