Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, геологія Київ, винесення меж ділянки, топографічна зйомка м 1:500

Увага акція! У нас найкраща ціна на повний комплекс інженерних вишукувань у столиці таких, як інженерно-геодезичні та інженерно-геологічні, на ділянці у складі геології в Києві, винесення меж ділянки по Києву і області, топографічна зйомка в столиці, геодезія, за ціною від 5900 грн., так само акція діє в Святошинському, Печерському, Дарницькому, Деснянському, Оболонському, Подільському, Дніпровському, Солом'янському, Шевченківському, Голосіївському районах!!!

Чесність і повна віддача - ось те, чого хоче замовник від виконавця. Неважливо, які послуги за напрямом, масштабом і характером. Це може бути геодезія або геологія, геодезичний моніторинг або ж винесення меж ділянки по Києву. Якщо виконавець чесний, то свою роботу буде виконувати сумлінно. На жаль, багато з тих, хто позиціонують себе як надійні виконавці, насправді такими не є. Вони можуть не дотримуватися строків виконання робіт і зривати плани замовника, несумлінно ставитись до своїх дій. А деякі, навпаки, додають непотрібні процеси, щоб отримати від клієнта більше грошей, і собі продовжити процес і видимість робіт, а не результат. Серед такої кількості недобросовісних компаній і окремих фахівців, дуже складно знайти дійсно чесних і кваліфікованих майстрів. Але такі є. Якщо у сфері геології, геодезії та землеустрою в Києві ви не можете підібрати потрібних фахівців, тоді ви ще не зверталися до нас. Хто замовить у нас послугу з геодезії або геології, буде приємно здивований клієнтоорієнтованим підходом, якістю і низькою ціною на геодезію в Києві від 1000 грн.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Компанія - "Гільдія Інжиніринг" працює в більшості районів Києва і передмістях. І за роки свого функціонування змогла заробити позитивний імідж надійної команди. Все, що пов'язано з дослідженням земельної ділянки, ми виконаємо якісно, сумлінно і оперативно. Наша робота - тільки на договірній основі, тому ви самі зможете вносити необхідні пункти і попередньо їх обговорювати, ми можемо піти на поступки у вигляді відстрочки платежу, безготівкові операції розрахунків.


Геодезія, геологія Київ, винесення меж ділянки, топографічна зйомка м 1:500

Ми працюємо в сфері геодезії та виконуємо там будь-які можливі процеси і дії. Це різні види зйомки, повний супровід будівельного процесу та окремі послуги в ході його проведення. Це землевпорядні дії, а також робота на виробничих об'єктах. Однією з найбільш швидких, але важливих послуг, є винесення меж ділянки в натуру в Києві. З її допомогою не тільки встановлюються межі території, але і визначаються її геометричні та географічні показники, такі як координати, площа і конкретні відстані від одного кута до іншого, точні розміри, площа ділянки землекористування, надаємо виконавчі схеми з межами ділянки по кадастровому номеру.

Топографічна зйомка в Києві - це той процес, без якого не обійдеться жодне будівництво або інший спосіб облаштування території. За її підсумками складається топографічний план масштабу 1:500, який береться за основу при розробці проекту будівництва або ландшафтного дизайну. Масштаб визначається в кожному випадку індивідуально в залежності від особливостей досліджуваної ділянки. За допомогою топографічної зйомки можна відобразити площу, рельєф території, будь-які об'єкти - будівлі, зелені насадження, комунікаційні лінії.


Ми проводимо і геологічні дослідження будь-якого характеру. Дослідження ґрунтових вод і самого ґрунту - важлива умова надійності вашого будови. Ми не нав'язуємо вам цю процедуру, але дуже рекомендуємо її проводити перед розробкою проекту. Ми обробляємо отриману з лабораторії інформацію за складом грунту і розробляємо докладні поради, як вам проводити будівництво - який спосіб закладання фундаменту вибрати і які матеріали придбати, визначаємо фізико-механічний склад ґрунту, його агресивність до фундаменту. За підсумком видамо довідку про склад грунтів і повний науково-технічний звіт про проведені інженерно-геологічні вишукування на Вашій ділянці.


Всі наші дії направлені на користь клієнта, а сумлінність і чесність є одним з головних постулатів в роботі.

Популярні послуги:

  • геодезія в Києві за ціною від 1100 грн;

  • геологія ділянки Київ за ціною від 4000 грн;

  • топографічна зйомка м 1:500 Києва за ціною 1500 грн.;

  • винесення меж ділянки внатуру по Києву за ціною 1300 грн за ділянку, у вартість входить замовлення координат поворотних точок у Київземі, у вигляді обмінного файлу in4, xml.

Коментарі та запитання:


Давид
Доброго дня!
Хотів замовити геологію ділянки у Лісняках, ділянка на схилі. Для будівництва приватного будинку 1 поверх, мансарда, 10 на 12.
Архітектор дав завдання пробурити 3-5 свердловин до 8 метрів
Обов'язковим є лабораторний аналіз. Чи є у лабораторії ліцензія та чи можна з нею ознайомитись?
Також необхідна топозйомка 1:500 з погодженням київ енерго с комунікаціями
Межі є, купили ділянку через рієлтора, але краще перевірити. Зорієнтуйте по ціні і сроках
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Давид. Пропонуємо Вам комплекс робіт, орієнтовна вартість 13000 грн, що включає в себе :
- геодезичні вимірювання, креслення, складання топографічного плану ділянки в масштабі 1:500 та погодження його в органах архітектури (термін погодження - 1 місяць).
- надання викопіювання з топографо-геодезичного плану 1:2000 для РЕМ та Київобленерго для підключення елетромережі;
- винесення меж ділянки згідно кадастровго номеру, встановлення межових знаків, надання акту винесення меж, (термін виконання - 1 день);
- буріння 3-х свердловин до 8 метрів, відбір грунту, лабораторний аналіз грунту, складання інженерно-геологічного звіту з висновками та рекомендаціями по облаштуванню фундаменту. ( термін виконання - 3 тижні за рахунок лабораторних досліджень).
У нас є всі необхідні ліцензії та дозволи, з якими можна ознайомитись на сайті. 

Андрій
Доброго ранку. Є ділянка площею 2 Га. Справа в тому що поряд озеро і я хочу дізнатись чи пригодна ця ділянка під будівництво котеджів по 2-3 поверхи з підвалом. Розрахуйте будь-ласка вартість геології і пятисотку. Земельна ділянка знаходиться в Осокорках.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Андрій. Пропонуємо провести буріння 8 свердловин до 8 метрів на ділянці для визначення складу грунту, рівня грунтових вод та інформації щодо можливих небезпечних процесів для нового будівництва і експлуатації. Нашими спеціалістами також буде проведена топографічна зйомка м 1:500, після її проведення Ви отримаєте топографічний план ділянки з перепадами висот. Орієнтовна вартість таких робіт - 25000 грн. Тривалість проведення - 3 тижні.

Євген
Хочу замовити геологію та геодезію для будівництва будинку (2 поверхи) у Києві. Яка ціна і сроки виконання робіт? Кадастровий номер є.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Євген. Вартість комплексу робіт (топозйомка+винесення меж+геологія ділянки) складає 6000 грн. У вартість входить топографічна зйомка м1:500, винесення меж ділянки внатуру, буріння 2-3 свердловин (8м), аналіз грунту у лабораторії та геологічний звіт з рекомендаціями щодо майбутнього будівництва. Термін виконання робіт - 3 тижні.

Олександр
Доброго дня. Мене цікавить геологія у Києві для приватного будинку. Він вже збудований, але "пливе" і діє тріщини. Треба зробити посилення фундаменту. Підскажіть ціну вишукувань та строки виконання?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Олександр! Варість геологічних вишукувань орієнтовно складає 4000 грн. Включає в себе: виїзд спеціалістів на ділянку, буріння 2-3 свердловин, відбір зразків грунту, аналіз грунту у лабораторії та геологічний звіт з рекомендаціями щодо укріплення та посилення фундаменту. Для більш точного розрахунку, вкажіть, будь-ласка, площу та кістькість поверхів Вашого будинку.
Термін виконання робіт - 3 тижні.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення