Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, геологія, кадастр, винесення меж ділянки Конотоп, топографічна зйомка для проектування, кадастровий номер та приватизація

Акція від представництва нашої компанії у Конотопі! Комплекс інженерно-геодезичних та інженерно-геологічних послуг від 5900 грн лише до кінця березня. Висока оперативність - всі роботи виконуються протягом 3-4 днів.

Кадастровий номер та приватизація ділянки по Конотопу від 3000 грн. за повний комплекс землевпорядних робіт під ключ.

Які критерії при виборі компанії з надання тих чи інших послуг ви ставите на перше місце? Хтось вибирає вартість. Природно нікому не хочеться переплачувати зайве, навіть тим, хто в змозі заплатити більше. Тому і  шукають все саме ту організацію, яка задовольнить їх фінансово. Хто у главу кута ставить саме якість надання послуг і наявність висококласних фахівців, а ціна при цьому не має значення. Головне, щоб поставлені завдання були виконані на рівні. Деякі віддають перевагу оперативності - терміново потрібно підготувати документ, креслення. На жаль, часто швидкість негативно впливає на якість. Ну а є така група людей, які вибирають компанію по сервісу обслуговування - наявності сайту, довідкової лінії та інших «зручностей».

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геодезія, геологія, кадастр, винесення меж ділянки Конотоп, топографічна зйомка для проектування, кадастровий номер та приватизація

Наша компанія Гільдія Інжиніринг поєднала в собі всі перераховані вище критерії. Ми ставимо на свої послуги прийнятні і доступні ціни в межах вартості подібних послуг. Але разом з тим, якість роботи залишається на найвищому рівні завдяки кваліфікації та відмінною матеріально-технічної бази компанії. При всій якісності, майстерність наших співробітників і впровадження нових методик дозволяє проводити роботу швидко, в стислі терміни. І сервісна робота з клієнтами у нас добре налагоджена. Поєднуючи в собі всі можливі запити різних споживачів, ми можемо охопити більш широку клієнтську аудиторію. Широкому охопленню сприяє  і функціонування в різних містах, а не тільки великих обласних центрах. Так, наша діяльність здійснюється і в Конотопі.

Землевпорядкування, геодезія і приватизація кадастровими номерами  - ключові напрямки нашої роботи, які ми з успіхом застосовуємо багато років. Однак і геологія також входить в нашу компетенцію і з успіхом практикується і реалізується.

Топографічна зйомка, виконана фахівцями нашої компанії, допомогла не одному власнику землі облаштувати свої території і спроектувати надійні і довговічні споруди. Деякі з них, які розроблялися нами ще на самому початку нашого шляху, досі стоять, ніби тільки що відбудовані і радують власників. Все тому що ми завжди прагнемо досягти самого точного результату, і для цього постійно закуповуємо нове геодезичне обладнання. Оновлення матеріальної бази, а також впровадження нових розробок, методів і комп'ютерних програм відразу ж відчувається в роботі. Результати стають все більш точними, виключаються навіть допустимі похибки. Топографічна зйомка, зроблена такими точними приладами, забезпечує найвищий результат.

Якісні прилади допомагають точно визначити межі ділянки з високою точністю до  1см. На основі цих визначень проводиться процедура винесення меж в натуру за допомогою межових знаків, а так само складаються технічні звіти з геодезії для складання технічної документації по землеустрою для отримання кадастрового номера. Ставити такі межові знаки наша компанія має повне право, бо діє офіційно, у правовому і законодавчому полях на договірній основі. Тому ми встановлюємо межові знаки з індивідуальними номерами і видаємо відповідний Акт про винесення меж. Ця та інші послуги служать хорошою геодезичною основою для проведення будь-яких робіт на ділянці.

У такі важкі часи як наші особливо актуальне питання про приватизації гаражів по Конотопу. Вартість наших послуг не перевищить 1000 грн. разом з геодезією, технічної землеустроиетельной документацією!

Компанія "Геотоп" займається геодезією і геологією в Конотопі, а також у сусідніх містах і населених пунктах таких як: Сарнавщина, Заводське, Вирівка, Раки, Кузьки, Гути, Шостка, Новгород Сіверський, Глухів, Кролевець, Короп, Поповка, Червоне, Митченки, Батурин, Матиевка, Обмачев, Осіч, Сисница, Борзна, Путивль, Ямпіль, Буринь, Лохвиця, Привокзальне, Справжнє, Комсомольська Комуна, Шаповалівка, Соснівка, Шевченківське, Тулушка, Халимоново, Бахмач, Тиниця, Пальчики, Велика Донька, Малий Самбір, Кошари, Юрівка, Пекарі, Шпотовка, Курабутово, Жовтневе, Дубовязовка, Семяновка, Салтыково, Тернівка, Чорна Слобода, Вознесенка, Хустянка, Талалаївка, Ромни, Недрыгайлов, Білопілля, Грузьке, Землянка, Слоюода, Клепалы, Малий Самбір, Великий Самбір, Чумаково. Бурыньский район, Недригайлівський район. Конотопський район, Кролевецький район, Ромнский район, Путивльський район також відносяться до регіонів, де ми надаємо послуги з геодезії.

Ціна приватизації приватного ділянки складе всього 2600 грн, всі роботи проводяться за договором, згідно з чинним законодавством!

Телефонуйте 097-57-246-57, пишіть на a0975724657@gmail.com

Коментарі та запитання:


Анатолій
Доброго вечора. У Конотопському районі у нас є недобудований будинок, який ми хочемо добудувати. Потрібна геологія та геодезія ділянки. Яка ціна робіт?
Гильдия Инжиниринг
Добрий вечір, Анатолій! Щоб добудувати будинок, Вам необхідно провести інженерно-геологічні вишукування та топографічну зйомку земельної ділянки в масштабі 1:500. Топографічний план необхідний для проектувальника. На плані відображається існуюча будівля, межі, під'їзні шляхи, перепади висот. Геологічні вишукування проводяться для того, щоб розуміти який необхідний фундамент. Вартість робіт складе 7000 грн.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення