Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Кременчук, топографічна зйомка для проектування

У вас є чудова можливість замовити інженерно-геодезичні та інженерно-геологічні вишукування в Кременчуці за вартістю від 5900 грн!

Ви прихильник самостійного рішення проблем? Чи, може, звикли до всякого дрібного приводу шукати допомоги? Добре, якщо певні питання можна вирішити самому, без звернення до помічників і посередників. Це займе більше часу ви витратите більше своїх нервів, але вирішите самі. Але є такі питання, які самостійно виконати не вдається навіть самим досвідченим майстрам на всі руки. Зокрема, це стосується інженерній галузі, де на перше місце виходить кваліфікація і наявність спеціальних приладів. І в геологічній, і  геодезичної інженерії  дуже важлива точність, яка може бути забезпечена тільки при правильній організації роботи.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Кременчук, топографічна зйомка для проектування

Сучасні умільці настільки самостійні, що викладають в Інтернет цілі допомоги, як провести ту чи іншу геодезичну процедуру, наприклад, осьову розбивку. Однак ні одна рулетка і докладні описи не замінять професійного досвіду й інструментарію. Тому краще зверніться в компанію Гільдія Інжиніринг для того, щоб якісно вирішити всі проблеми геодезичного та геологічного характеру. Тим більше що зараз компанія настільки розрослася, що її представництва є в багатьох містах, наприклад, Кременчуці.

Відмінною особливістю міста Кременчук Полтавсой області є наявність базової станції для роботи в режимі RTK, що дозволяє виконати винесення меж ділянки в внатуру наступних населених пунктах: Семенівка, Новоселиця, Іванівка, Святилівка, Степанівка, Очеретувате,Вереміївка, Панивановка, Ялосовецкое, Біляки, Бугаївка, Гриньки, Устимівка, Вербки, Василівка, Рокита, Радалівка, Іванове Селище, Брусово, Великі Кринки, Горби, Жуки, Кирияковка, Градизьк, Глобине, Яроші, Бориса, Остап'є, Балаклія, Колотии, Решетилівка, М'якеньківка, Сухорабівка, Заможне, Хорішки, Шамраївка, Свічкареве, Висока Вакуловка, Піски, Манжелія, Гориславці, Оленівка, Лутовинівка, Запсілля, Козельщина, Бутенки, Дрижина Веслування, Плоске, Демидівка, Нові Санжари, Кунцево, Старі Санжари Дубина, Ліщинівка, Кобеляки, Чорбовка, Великі Солонці, Суха Маячка, Іванівка, Червоне, Кірове, Сушіння, Шенгури, Солониця, Комендатовка, Потоки, Комсомольськ, Червоне, Канави, Ливенское, Шедиево, Андріївка, Ляшківка, Лучки, Озера, Стецівка, Григоро-Бригадирівка, Світлогірське, Орлик, Деменки, Ольховатка, Рудка, Царичанка, Івано-яризовка, Преображенка, Китайгород, Могильов, Молодіжне, Новоподкряж, Шульгівка, Правобережне, Радянське, Петриківка, Лобойківка, Дніпровське, Новомиколаївка, Перше травня, Диденково, Вільні Хутори, Вільногірськ, Комісарівка, Долинське, Щорськ, Осыковатое, П'ятихатки, Чистопіль, Виноградівка, Жовте, Холодиевка, Лиховка,Ганнівка, Попельнастое, Зелене, Щасливе, Добронадиевка, Куколівка, Звенигородка, Олександрія, Войнівка, Дмитрово, Березівка, Ясинуватка, Недогарки, Макариха, Дмитрівка, Знам'янка Друга, Богданівка, Єлизаветградка, Красносілля, Іванківці, Федорки, Глинськ, Нікольське, Світловодськ, Велика Скелевая, Павлиш, Онуфриевкка, Кам'яні Потоки, Миронівка, Цибулево, Івангород, Стара Осота, Поселяновка, Матвіївка, Суботів, Новоселиця, Чигирин, Тіньки, Рацево, Трушевцы, Велика Андрусівка, Подорожній, Світловодськ, Ребедайлівка, Жаботин, Чернявка, Худоліївка, Млинок,Мишурин Ріг,Дніпровокам'янка, Яроші, Бабичовка, вінницький район, Шамраївка, Сухорабівка, Фрунзівка, Пузиково, Весела Долина, Вербки, Крива Руда, Калантаев, Галаганівка за 1 годину! Козельщинський район, Решетилівський район, Глллобинский район, Кобылякский район, Новосанжарський район, Кременчутский район також відносяться до регіонів, де ми надаємо послуги з геодезії.

Одна з послуг, яка може документально і законодавчо і не є обов'язковою, але повинна бути проведена свідомими замовниками - це геодезичний аналіз території. Він просто необхідний для коректного, ергономічного та розумного  здійснення будівельних робіт. Без нього процес зведення споруди краще не починати взагалі. У іншому випадку замість будинку, який повинен був стати вашою фортецею, у вас з'явиться гора проблем у вигляді просідань, підтоплень та руйнувань або низьких підлоги або незручних під'їзних шляхів. Ви можете витратити зайві гроші на ремонт, а можливо будинок взагалі не підлягатиме відновленню. Щоб такого негативного і сумного сценарію з вами не сталося, довірте нам провести ретельне і повне інженерне дослідження вашої земельної ділянки. Всього три послідовних етапи і у вас на руках буде детальний аналіз з зрозумілими поясненнями - як поступати далі, і на які моменти звернути особливу увагу. Цими трьома етапами виступають польові роботи з забором всіх необхідних проб і зразків, подальша їх обробка в лабораторних умовах і письмове узагальнення всіх отриманих результатів. Тільки після цього ви зможете приступити до проектування вашого будинку.

до Речі, усі проектні, підготовчі та геодезичні роботи ми готові взяти на себе, тим більше що таких в ході будівельного процесу потрібно виконати чимало. Наприклад, обов'язково треба зробити розбивку всіх основних осей конструкції, розрахувати і проконтролювати земляні роботи. Але для початку потрібна топографічна зйомка та винесення меж ділянки внатуру. Саме вона допоможе правильно скласти проект з урахуванням всіх рельєфних особливостей ділянки і інших характеристик, а також розташування комунікаційних ліній, а так само в законних межах землекористування. Потім переходимо до наступного етапу - геологія Кременчук. В нашому регіоні є свої особливості грунтів, грунтів як з фізико-механічної точки зору і їх несучі здібності, так і унікальний хімічний склад.

А в тому випадку, якщо перед початком будівництва у вас не оформлена вся землевпорядна документація, ми зможемо вирішити і цю проблему - проведемо кадастрову зйомку і процедуру винесення меж ділянки в натуру, щоб на підставі цих відомостей підготувати всю необхідну документацію. Тільки в цьому випадку ваша ділянка буде готовий до повномасштабної будівництві.

PS.: більшість ділянок та інженерних комунікацій вже нанесені на міських планшетах, і при ряді випадків буває достатньо взяти в органах архітектури актуальну викопіювання із топографічного плану масштабу 1:500 або 1:2000, але це вже для кожної земельної ділянки індивідуально. Телефонуйте будемо проводити геодезію в Кременчуці, геологію по Кременчуку, а так само виконаємо винос меж ділянки в натуру кілочками і межовими знаками.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення