Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Лозова, топографічна зйомка для проектування

Встигніть замовити комплекс геологічних і геодезичних вишукувань за вартістю від 5900 грн! Ми пропонуємо високу якість проведення геологічних і геодезичних робіт за доступною ціною!

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 10 900 грн

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Лозова, топографічна зйомка для проектування

Хочу звернути увагу на те, що наша компанія проводить геодезію, геологію, топографічну зйомку і винос меж ділянок у Сахновщинському районі, Барвінківському районі, Близнюківському районі, Балаклійському районі, Первомайському районі, а так само в селах Домаха, Дмитрівка, Нестелиевка, Нова Ивановк, Царедаровка, Панютине, Катеринівка, Светловщина, Веселе, Боргове, Михайлівка, Якимівка, Вровского, Петровське, Шевченкове перше,  Мальцевское, Олексіївка, Настасовка, Надеждино, Новонадеждино, Марокино, Боргове, Смирновка, Шатовка, Олександрівка, Городнее, Новотроїцьке, Богданівка, Кінне, Лиман, Нова Мечебиловка, Алисовка, Беспальцево, Велика Андріївка Іванівка, Жовтневе, Червона Поляна, Грушеваха, Велика Комишуваха, Мала Комишуваха, Топольське, Кам'янка, Сулиговка, Краснопілля, Долина, Адамівка, Нова Дмитрівка, Шнурки, Пашкове, Новопавлівка, Гусарівка, Нікополь, Веселе, Василівка Друга, Барвінкове, Федорівка, Надеждівка, Малолітки, Новобогданово, Гаврилівка, Петрівка, Григорівка, Червона Зоря, Олександрівка, Благодатне, Подоловка, Якововка, Ганнівка, Добровілля, Павлівка, Верхня Самара, Веселе ,Варварівка, Новоукраїнка, Берестове, Радгоспное, Преображеновка, Далеке, Миколаївка Друга, Крыштоповка, Дмитрівка, Андріївка, Нікольське, Григорівка, Олексіївка, Васюково, Катеринівка, Володажское, Новомиколаївка, Новоукраїнка, Степове, Лукашівка, Зелене ,Верхневодяное, Самійлівка, Новоуплатное, Новоолександрівка, Сплатне, Роздолівка, Софіївка Перша, Новоселівка, Анно-Рудаево, Новоселівка, Миролюбівка, Шевченкове Перше, Мальцевское, Олексіївка, Нова Іванівка, Пристрасне, Радянське, Копані, Петропілля, Захаровское, Комсомольське, Яблучне, Орелька, Хижняковка, Андріївка, Берестове, Катеринівка, Червона Гірка, Петровське, Старовладимировка, Артільне, Червоний Шахтар, Полтавське, Реводаровка, Дубові Гряди, Чернявщина, Жовтень, Кас'янівка, Кузьминовка, Нова Балка, Петрівка, Новоолександрівка, Надеждино, Лиговка, Тарасівка, Козирєв, Миронівка, Нижня Краснопавлівка,  Степанівка, Краснопавлівка, Браїлівки, Яковлівка, Отдыхное, Перемога, Риздвянка, Садове, Бритай, Іванівка, Червоний Кут, Розбрат, Кінне, Герсеванівка, Чернігівське, Боргове, Городнее, Морокино, Лиман, Рыжово, Семенівка, Серафимовка, Дунино, Островщіна, Бурбулатово, Вільне Перше, Миколаївка Перша.

Будь-яка серйозна робота пов'язана з якимись інструментами, обладнанням. Саме завдяки їм досягається якість виконання поставлених завдань. Це стосується будь-якої галузі, будь-якої діяльності. Геологія і геодезія ґрунтуються на використання високоточного обладнання. Без нього у цих сферах ніяк не обійтися. Тільки перевірені, сертифіковані інструменти допомагають інженеру проводити будь-яку з геологічних і геодезичних робіт якісно і точно.

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Лозова

Кожна одиниця обладнання, задіяна при тій чи іншій процедурі, повинна мати відповідний дозвіл. Інакше її просто не можна використовувати на об'єкті. Особливо, якщо мова йде про роботах на промислових територіях та в місцях підвищеної небезпеки.

Компанія Гільдія Інжиніринг у своїй роботі використовує тільки професійне обладнання, завдяки якому нами і досягається максимально точний результат. З точними даними, отриманими за допомогою приладів, можна скласти гранично об'єктивні та якісні картографічні матеріали. Наша діяльність спрямована як на геологіюі геодезію. Ми працюємо в багатьох містах, як великих, так і віддалених від обласних центрів. Наприклад, тепер наша діяльність поширюється і на Лозову. І на кожному об'єкті, в кожному місті наших фахівців супроводжує професійна апаратура.

Геодезія використовує масу приладів і обладнання. Кожна процедура - це конкретний інструмент. Так, наприклад, якщо ви замовляєте послугу нівелювання, то для її виконання ми застосовуємо спеціальний інструмент нівелір, здатний перевірити ступінь перевищення однієї точки над іншою.

виносу меж ділянки, а також для їх уточнення застосовуються тахеометри та GPS системи, що працює базова станція р. Первомайський дає можливість досягати точності в 2-3 см при встановленні паркану при винесення меж ділянки внатуре на місцевості саме в Лозовій та Первомайському районі. З їх допомогою наші фахівці легко вимірюють всі параметри і відстані території. Зараз, в основному, - це електронні прилади, що відрізняються високою точністю, тому межі визначаються з абсолютною точністю, при цьому ваша площа буде збігатися з тими документами, які є у вас на руках у вигляді Держ Акту на ділянку з кадастровим номером.

Електронні тахеометри, а також теодоліти і  GPS приймачі - це те обладнання, без якого неможливо собі уявити топографічну та інші види геодезичних зйомок. Тахеометри, як ми вже говорили, потрібні для того, щоб правильно зафіксувати всі повороти, кути, ключові точки ділянки. Правильно виміряти кути допоможе і теодоліт. Він служить, в основному, для визначення геометричних параметрів досліджуваної території або об'єкта, або перевірки вертикальності, або визначення створу ліній, або відкласти кут в 90 градусів або в будь-який заданий кут.

Не менш, а іноді і більш важливим є і GPS приймач, здатний в деяких випадках замінити й інші інструменти. Особливо він важливий при установці координат ділянки, визначенні координат, а так само при проведенні приватизації ділянки на відкритих майданчиках без якихось жорстких контурів.

Геологія також не можлива без апаратури, як у польових умовах, так і в лабораторних. В полі - це бурові установки, від потужності яких залежить ступінь і глибина буріння. А лабораторні аналізи не можна уявити без спеціальної апаратури і приладів. Ну і, звичайно ж, жодна робота не буде вважатися доведеною до кінця без звітів та графічних матеріалів, правильно скласти які можна тільки при наявності відповідного програмного забезпечення.

Лідерські позиції нашої компанії багато в чому залежать від високої якості обладнання, яке ми застосовуємо.

Звернувшись до нас ви отримаєте зйомки оперативно і точно і максимально корисні саме у вашому випадку, а при замовленні послуги винесення меж ділянки на місцевості, Ви можете сміливо ставити паркан по своєму кордоні, з упевненістю, що він знаходиться на своєму місці у відповідності з актуальними документами.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення