Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованих фахівців Гільдія Інжиніринг. Працюємо по Україні


Геодезія,геологія,винесення меж ділянки Магдалинівка,топографічна зйомка для проектування

Увага акція, краща ціна, повний комплекс інженерних вишукування на ділянці у складі геодезії, геології, винесення меж ділянки по Магдалинівці і району за ціною від 5900 грн !!!

Інженерія в складі геодезії і геології завжди цінувалася в будь-якій галузі і в будь-якій сфері діяльності. Не даром на цю спеціальність найбільші конкурси в будь-якому технічному вузі. Така популярність обумовлена, з одного боку, престижністю професії, а з іншого - бажанням заробляти великі гроші. Адже праця інженера в деяких сферах дуже цінується високо оплачується. На жаль, не всі ті, хто отримують диплом інженера, володіють достатньою кількістю знань або сильним завзяттям до роботи, щоб сумлінно виконувати свої завдання. Саме з легкої подачі таких інженерів-геодезистів та інженерів-геологів з'являються помилки в розрахунках, неточності при вимірах і відхилення в картах і кресленнях. А будь-яка помилка може істотно вплинути на якість подальших робіт. Особливо жалюгідною може виявитися ситуація у маленьких містах, таких як Магдалинівка і околицях, а саме населених пунктах Водяне, Тарасівка, Оленовка, Шевское, Топчино, Почино-Софіївка, Грабки, Жданівка, Крамарка, Дудковка, Дніпрельстан, Нове, Королівка. Сичкаревка, Новопетрівка, Мар'ївка, Виноградівка, Пролетарське, Новопролетарское, Свечановка, Висуванець, Малокозырщина, Комінтерн, Перещепине, Великокозырщина, Гавришівка, Котівка, Минівка, Заплавки, Мусиенково, Кременівка, Дмухайлівка, Чернеччина, Гупалівка, Воскресенівка, Кільчень, Троїцьке, Казначеївка, Губниха, Миколаївка, Дмитрівка, Малоандреевка, Гавришівка, Лычково, Займанка, Сомівка, Йосипівка, Зарічне, Малий Орчик, Старе Мажарово, Старе Пекельное, Ульянівка, Фрунзе, Малі Бучки, Першотравневе, Копанки, Червоний Жовтень, Забарино, Скалоновка, Абазівка, Степанівка, Колпаковка, Рунівщина, Ряське, Павлівка, Нехвороща, Мала Нехвороща, Климівка, Михайлівка. Де рідко знаходяться відповідальні фахівці з повним набором послуг і інструментів та дозвільних документів, тому доводиться замовляти геологію ділянки, або геодезію ділянки з винесенням меж внатуру аж з Дніпропетровська за високою ціною. Дніпропетровський район, Новомосковський район, Царичанський район, Петриківський район, Магдалинівський район також відносяться до регіонів, де ми надаємо послуги з геодезії.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Магдалинівка, топографічна зйомка для проектування

У нашій компанії працюють лише інженери найвищої кваліфікації. Ми ретельно стежимо за підбором співробітників, тому що саме від них та їх професіоналізму залежить наша репутація. Геодезичні і геологічні роботи у нас проводять тільки дипломовані і сертифіковані співробітники, що володіють великим досвідом кожен у своїй сфері.

Для виконання геодезичних робіт і топографічної зйомки за Магдалинівці у нас набраний штат різнопланових співробітників, кожен з яких відповідає за конкретну сферу діяльності і уповноважений проводити там будь-які необхідні роботи. У нас є професіонали, які спеціалізуються на будівельному процесі і супроводжують його інженерну частину. Вони вміють працювати з обладнанням, проводять виконавчу зйомку і складати плани і схеми. Інші співробітники відповідають за землевпорядне напрямок діяльності, проводячи кадастрову зйомку і складаючи кадастрові плани і карти, межування земельних ділянок. Ще ряд фахівців працює з промисловими об'єктами - хтось на нівелювальних роботах, хтось на розбивочних, а хтось на маркшейдерських.

Також ряд наших професіоналів працює над межеванием ділянок. Вони виконують винесення меж ділянки в натуру, встановлюють межові знаки та складають Акт про виконану роботу з усіма підписами і печатками.

А в тому випадку, коли потрібно підготувати всю необхідну документацію для розробки і затвердження проекту майбутнього будівництва або реконструкції, то фахівці в цій сфері грамотно проведуть топографічну зйомку, розшифрують її і виконають всі підрахунки, щоб скласти грамотні картографічні матеріали і звіти.

Не менш кваліфіковані майстри працюють у нас і в геологічному напрямку. Всі вони вміють працювати з буровим обладнанням, правильно визначати місця буріння свердловин для забору матеріалу і відбору зразків непорушеної структури. Окремої кваліфікацією в штаті мають лабораторні працівники, які обробляють і досліджують зразки матеріалу. Така злагоджена та професійна робота дає нам можливість гарантувати кожному клієнту якісний і точний результат.

Нашими фахівцями Магдалинівському району в селі Пролетарське були виконані роботи по виносу внатуру бурових майданчиків для буріння надглибоких газових свердловин, замовником даних робіт виступала Перша Українська Газо-Нефтеная Компанія. До складу геодезичного забезпечення бурових робіт увійшли: топографічна зйомка в масштабі 1:500 для дозволу на проведення будівельних робіт на майданчику бурової, а саме будівництво під'їзних шляхів, резервуарів, облаштування устя свердловин. Винос внатуру самих гирл свердловин за технічним завданням вони були в географічних координатах. Винос внатуру самої будівельного майданчика за заданими розмірами 180 на 200 метрів. Складання технічного звіту про геодезичних, топографічних і розбивочних роботах.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення