Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія,геологія, виніс меж ділянки Мелітополь, топографічна зйомка для проектування

Увага акція, краща ціна,  повний комплекс інженерних вишукування на ділянці у складі геодезії, геології, винесення меж ділянки по Мелітополю і Веселівському району, Приазовському району, Якимівському району, Токмацькому району, Чернігівському району, Мелітопольському району за ціною від 5900 грн!!!

Наша компанія виконувала топографічну зйомку заправки WOG на Запорізькій трасі, так само був виконаний контрольний підрахунок обсягів земляних робіт в Мелітополі, так само були проведені інженерно-геологічні роботи для проектування фундаменту.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 10 900 грн

Як ви думаєте, що об'єднує ці поняття - геодезія, кадастр, геологія, картографія? З усіма цими термінами пов'язана одна загальна наука - інженерна геодезія. Вдаватися в подробиці, що таке геодезія, напевно, не варто. З цією наукою нерозривно пов'язана діяльність нашої компанії. Особливо, коли мова заходить про таке її відгалуженні як інженерна геодезія в поєднанні з інженерною геологією. Вона покликана виконувати різноманітні інженерні завдання, а ми є виконавцями цих завдань. Наша компанія, іменована Гільдія Інжиніринг, багато років активно працює на ринку подібних послуг. Ми є популярною компанією у великих містах, вигідно виділяючись серед конкурентів. Крім того, ми дуже затребувані в невеликих населених пунктах, де не кожна компанія готова виконувати свою діяльність. Один з міст, де ми здійснюємо роботу, - це Мелітополь і найближчі райони та села, такі як Костянтинівка, Вознесенка, Семенівка, Нове, Вдале, Долинське, Ромашки, Фруктове, Цегляна, Мар'ївка, Золота Долина, Поляновка, Мар'ївка, Степове, Лазурне, Ганнівка, Шевченка, Черноземное, Якимівка, Данило-Іванівка, Тимофіївка, Садове,  Мордвиновка, Надеждино, Радивонівка, Костянтинівка, Новоіванівка, Новопокровка, Приазовське, Таврійське, Гамовка, Девнинское, Белоречанское, Хвиля, Гирсовка, Георгіївка, Дунаевка, Новокостянтинівка, Приморський Посад, Олександрівка, Дунаевка, Вікторівка, Степанівка Перша, Чкалове, Ботієве, Богданівка, Кирилівка, Инзовка, Строганівка, Охримовка, Шелюги, Давидівка, Новогригорівка, Новий Світ, Нова Праця, Перекоп, Новий Азов, Бджілка, Озеряни, Атманай, Лиманське, Косих, Догмаровка, Бойове, Партизани, Рівне, Сергіївка ,Володимирівка, Шлях Незаможника, Пробудження, Сиваське, Отрадовка, Новотроїцьке, Бойове, Щорсівка, Плавское Геодезія, геологія, виніс меж ділянки Мелітополь, топографічна зйомка для проектуванняНовоефремовка, Велетневка, Петрівка, Павлівка, Роздолля, Зелене, Дивне, Попелак, Тимофіївка, Ковилове, Воскресенське, Подовое, Маркєєв, Подвійне ,Чкалове, Метрополь, Новознаменка, Горностаївка, Тимофіївка, Дивне, Качкарівка, Федорівка, Новодмитрівка Друга, Благодатне, Катеринівка, Шотовка, Балашово, Фрунзе, Весняне, Українське, Переможне, Дружбівка, Черноземное, Петрівка, Широка Балка, Степове, Новгородковка, Вдале, Новомиколаївка, Маяк, Східне, Рясне, Таврія, Далеке, Рівне, Мирне, Тамбовка,  Малий Утлюг,  Соснівка, Новопилиповка, Терпіння, Лугове, Федорівка, Першотравневе, Східне, Новомиколаївка, Тихоновка, Оленівка, Борисівка, Астраханка, Жовтневе, Розівка, Калинівка, Нововасилівка, Південне, Вишневе, Володимирівка, Богданівка, Степанівка Друга, Новоолександрівка.

Ми не станемо докладно описувати всі геодезичні послуги, які надаємо. Зупинимося лише на деяких ключових з них.

Почати слід з топографічної зйомки м 1:500. Вона є основоположною геодезичної процедурою. Друга її назва - тахеометрическая і теодолитная. Це похідне від приладу, яким проводиться дана процедура. Зараз це обладнання має цифрову або електронну природу. Тому весь процес проходить набагато швидше та правильніше. Сучасні професійні тахеометри, а також GPS-системи дають можливість оперативно знімати і одразу ж передавати інформацію в пункт обробки центральний офіс. А інформації за допомогою топографічної зйомки можна отримати чимало - це параметри і розміри території, плюси і мінуси рельєфу і розташування, позначення положення об'єктів, наявних на досліджуваній ділянці та інші особливості.

Геодезія, геологія, виніс меж ділянки Мелітополь

Ще одна послуга, на якій слід зупинитися винесення меж ділянки на місцевість. Чому ми заостряем на цьому увагу? Тому що ця за описом незначна процедура здатна розставити все на свої місця, що стосується меж території. Це питання завжди актуальне і часто призводить власників сусідніх ділянок в зал судових засідань. Маючи на руках Акт винесення меж в натуру, який складається по закінченні процедури, є найкращим підтвердженням справжніх кордонів і правильність їх положення на місцевості. Тим більше що процес її проведення передбачає узгодження з сусідами отриманих результатів.

Можна назвати ще багато геодезичних не менш важливих послуг. Це інші види зйомки, оформлення кадастрової документації, геодезичні роботи на будівельному майданчику у вигляді розбиття осей будівлі в Мелітополі та інші.

Інший напрямок діяльності, яке активно розробляє наша компанія - це геологія, а точніше, інженерна геологія. Геологія передбачає проведення аналізу ґрунту для визначення його складових та характерних особливостей. Це зовсім інша  наука, яка досліджує землю та її склад. Однак вона також пов'язана з геодезією - сукупність цих двох наук і цих двох досліджень і забезпечують найкращий, якісний результат, який ми в свою чергу можемо вам гарантувати як виконавці.

Тільки в результаті проведення буріння свердловин на вашій ділянці, ви будете на 100% впевнені в складі грунтів, його фізико-механічних показниках, глибині залягання ґрунтових вод, їх агресивності до фундаментів і т. д. На підставі нашого технічного звіту ваші проектувальники приймуть правильні та економічно доцільні проектні рішення. А так само винесення меж ділянки в Мелітополі допоможе вам правильно поставить паркан строго по геодезичних координатах із збереженням законної площі ділянки. Топографічна зйомка  допоможе правильно і ергономічно розмістити пляму забудови з правильними відмітками і паралельністю.

Дзвоніть нам за телефоном 097-57-246-57, будемо раді співпраці!

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення