Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія,геологія,винесення меж ділянки Межова, топографічна зйомка для проектування

Увага акція, краща ціна, повний комплекс інженерних вишукувань на ділянці таких як топографічна зйомка, геодезія, геологія а так ж винесення меж ділянки по Межевскому району району за ціною від 5900 грн. Також працюємо по Покровському райну, Васильківському райну, Петропавлівському райну, смт. Межова.

Смт. Межова є невеликим селищем міського типу.  Його населення налічує близько 8 тисяч жителів. Як відомо селище або село - це приватні будинки і великі земельні ділянки. Відповідно, і тут забудова ведеться приватними особами, не рахуючи об'єктів інфраструктури або промислових об'єктів. В таких населених пунктах особливо популярними стають геодезичні та геологічні послуги. На це є дві причини. Перша - це вищезазначене велику кількість земельних ділянок, а друга пов'язана, швидше, з організаційним моментом. Не кожна компанія поширює свою діяльність на населені пункти, які перебувають на віддаленій відстані від великих міст.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геологія, геодезія, виніс меж ділянки Межова, топографічна зйомка для проектуванняСаме за цим показником наша компанія Гільдія Інжиніринг вигідно виділяється серед інших фірм, що надають послуги такого ж характеру. Ми прагнемо розширювати межі своєї діяльності відразу в двох напрямках - збільшенням кількості різнопланових послуг, а також саме розширенням географічних рамок. Межова - це далеко не єдиний селище, в якому ми виконуємо роботу геологічної і геодезичної спрямованості. Ми виконували виноси меж ділянок внатуре на місцевості в селах Запорізьке, Новолозоватовка, Ленінське, Райполе, Новопідгородне, Чугуєво, Олександрівка, Веселе, Новомиколаївка, Федорівське, Тарасівка, Веселе, Богданівка, Муравка, Іванівка, Троїцьку, Петрівка, Лиман, Брагиновка,  Слов'янка, Андроновка, Українка, Ленінське, Першотравенськ, Росишки, Лозове, Розбрат, Киричково, Маяк, Кривобоково, Копані, С.новоандріївка, Тараново, Просяна, Хуторо - Чаплине,  Василівка, Володимирівка, Богданівка, Солоне, Чаус, Демурино, Хвилі, Крутенькое, Тарасівка, Преображенка, Олександрівка, Федорівське, Веселе, новопавлівка,  Гаврилівка, Подгавриловка, Іванівка, Іскра, Зелений Кут, Новоукраїнка, Дачний, Олексіївка, Червона Зірка, Толстой,  Надеждинка, Срибное, Запоріжжя, Троїцьке, Іванівка, Новосергіївка, Котлярівка, Новоалексндровка, Гулево, Новогришино, Добропілля, Красноподолье, Водянське.

Завдання геологічного дослідження полягає в тому, щоб детально вивчити тип ґрунту, переважаючого на даній території, його склад та інші характеристики, особливо, коли мова йде про будівництво. Маючи таку інформацію, можна вибрати найбільш підходящий варіант для закладки фундаменту - пальовий, стрічковий, гвинтові палі, ростверки або інший тип.  Процедура геологічного аналізу проходить у три послідовних етапи. Перший етап - це буріння свердловин на 6-8 метрів малогабаритною буровою установкою для забору матеріалу, який надалі зазнає аналізу. Другий - безпосередньо лабораторні дослідження отриманого матеріалу. Третій етап - камеральна обробка результатів і складання звітної документації. Отримані дані, викладені у вигляді аналітичного звіту, який носить рекомендаційний характер, забезпечують повною інформацією замовника для прийняття грамотних проектних рішень.

Геологія, геодезія, виніс меж ділянки Межова

Геодезія в смт. Межова в рівній мірі як і геологія є актуальною для невеликих населених пунктів з переважанням приватних будинків. Серед численних послуг можна виділити дві. Перша - винесення меж ділянки в натуру Днепропетровск. Необхідна вона на етапі оформлення землевпорядних документів. Межові знаки, якими позначаються кордони, розставляються у всіх ключових точках і поворотних кутах. Документальним підтвердженням процедури є Акт про перенесення меж ділянки в натуру. Ми використовуємо новітні GPS приймачі, працюємо від найближчої базової станції, яка знаходиться в Васильківці і дає точність при установці межи до 1-5 сантиметрів. При цьому час на те щоб забити кілку на ділянці не перевищує 1-го години!

Друга важлива послуга - топографічна зйомка м 1:500 для проетирования. Саме з її допомогою можна отримати максимум інформації щодо земельної ділянки. Топозйомка виконується в різних масштабах. Це може бути 1:500. А в тих випадках, якщо потрібна детальніша і подеревная зйомка м 1:100 - 1:200, 1:1000 зазвичай потрібна для проетирования кабелів та ліній зв'язку. Більш рідкісний масштаб - 1:2000, в основному потрібен для підключення електрики, викопіювання з топографо-геодезичного плану 1:2000 вимагає РЕЗ, а так само потрібен ситуаційний план м 1:500. Проводиться процедура геодезичної зйомки з використанням сучасного цифрового обладнання.

У тому випадку, якщо вам потрібна якась допомога геологічного або геодезичного характеру, скористайтеся послугами нашої компанії.

У будь-якому разі, якщо ви купили ділянку і хочете ставити новий паркан, то вам потрібна геодезія ділянки в плані виносу меж ділянки в Межова, а так само топографічна зйомка м 1:500 для подальшого проектування строиетльства.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення