Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія Миргород, геологія, винесення меж ділянки, топографічна зйомка масштабу 1 до 500

Увага акція: топографічна зйомка + інженерна геологія + геодезія + винесення меж ділянки в Миргороді від 5900 грн з бурінням свердловин і технічним звітом-ви отримаєте повний комплекс інженерно-топографічних, інженерно-геологічно, інженерно-геодезисеских вишукувань для проектирвания, строительва та реконструкції по Миргороду  таким районам Шишацький район, Лубенський район, Лохвицький район, Гадяцький район, Зіньківський район, Великобагачанський район, Хорольський район, Миргородський район!

Ми виконували Миргороді як інженерно-геологічні вишукування під проектування заводу мінеральних вод у складі геологічні вишукування (буріння 15 свердловин глибиною 16 м з відбором зразків ґрунту і порід, проведення комплексу лабораторних досліджень та подальшим складанням технічного звіту), так і під реконструкцію елеватора та інженерно-геодезичні спостереження за існуючими будівлями елеватора у складі топографо-геодезична зйомка ділянки загальною площею 6,7 га в М 1:500 і закладення геодезичної основи і складання звіту спостереження за рухами і деформаціями елеватора - повна геодезія в Миргороді.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Наша країна не має однорідного клімату і одноманітного рельєфу по всій території. Так і мінеральний склад тієї чи іншої місцевості може істотно змінюватися. Навіть дві поруч розташовані ділянки можуть володіти різними тими чи іншими властивостями і характеристиками. Саме дослідженням самих дрібних особливостей земельних ділянок перед проведенням на них інших робіт і займаються інженери-геодезисти і геологи. Однією з компаній, що спеціалізуються на цих напрямках діяльності, є Гільдія Інжиніринг. Саме тому, що в кожному населеному пункті свої особливості клімату, рельєфу і складу грунту, а також тому що не буває однакових ділянок, ми намагаємося працювати в якомога більшій кількості міст у різних регіонах. Так, наша діяльність поширюється і на місто Миргород, щоб кожен бажаючий землевласник там зміг оцінити якість наших послуг. Геодезія Миргород, геологія, винесення меж ділянки, топографічна зйомка масштабу 1 до 500Так само змогли оцінити прилеглі села: Білики, Зубівка, Малі Сорочинці, Руда, Цисево, Декабристів, Хомутець, Довгальовка, Бакумівка, Попівка, Великі Сорочинці, Олефирівка, Савинці, Панасівка, Семеренки, Черевки, Глибоке, Дровгалівка, Хомутець, Комишня, Лисівка, Рашівка, Млини, Мала Обухівка, Мелешки, Любівщина ,Деркачі, Трудолюб, Шахворостівка, Кибинці, Малинівка, Геодезія  Дібрівка, Котляри, Шпакове, Веселе, Верховина, Стовбино, Показове, Конюшеве, Сотницьке, Горіхівка, Стадня, Барвінщина, Левчине, Остапівка, Осово, Ємці, Мальці, Ярмаки, Хорол, Вишняки, Петракіївка, Павлівка, Штомпелевка, Ставки, Хвощовка, Костюки, Демина Балка, Вербино, Новоіванівка, Роплянское, Лагодовка, Орликовщина, Бариловщина, Червоне, Ялосовецкое, Бригадирівка, Пушкарево, Багачка Перша, Широке, Степанівка, Стефановщина, Дзюбовщина, Красногорівка, Пилипенки, Лугове, Морозівщина, Шепели, Дзюбовщина, Білоцерківка, Коноплянка, геологія Поділ, Геодезія  Огировка, Раевка, Белаши, Зозулі, Сагайдак, Дмитрівка, Лиман Другий, Римиги, Мирошники, Сагайдак, Чернобаи, Кирпотовка, Гончарі, Лещаны, Низова Яковенщина, Луці, Велика Бузівка, Бухуни, Соснівка, Хвальки, Нижні Яреськи, Балюки, Бутова Долина, Велика Багачка, Вербино, Новоіванівка, Бариловщина, Лагодовка, Роплянское, Семенівка, Пушкарево, Багачка Перша, Широке, Лагодовка, Кулиничі, Грушино, Кротовщина, Балюки, Новоаврамівка, Затон, Мала Решетилівка, Байрак, Бехтерщина, Буберево, Широка Долина, Вовнянки, Михайлівка, Лещенки, Куповщина, Марченки, Иващенки, Радченки, Бессарабія, Солонці, Мареничі, Броварки, Снітин, геологія Гірки, Часниковка, Ломаки, Шекі ,Хорошки, Окоп, Хитці, Лучка, Шкадреты, Комсомольське, Бешты, Петрівка,  Черкащаны, Писарівка, Мокриевка, Шульги, Гірки, Андріївка, Березоточа, Тишки, Луки, Висачки, Калайдинці.

Працюючи в області геодезії, ми охоплюємо максимальна кількість процесів, які можуть знадобитися при землевпорядних питаннях або перед будівельним процесом на ділянці. Ми можемо оформити вам кадастрову документацію «під ключ» - вам залишиться тільки прийти і отримати кадастровий номер. А в тому випадку, якщо ви хочете зайнятися цим процесом самостійно, виконаємо тільки обов'язкові процедури для оформлення технічних матеріалів - кадастрову зйомку та інші процеси.

Геодезія Миргород, геологія

Ми проведемо винесення меж ділянки в натуру для того, щоб технічна документація містила відомості про цьому процесі у вигляді Акта виносу меж ділянки на місцевість. Крім необхідності докладати його до технічного паспорту ділянки, винесення меж може проводитися в будь-який час за бажанням замовника для того, щоб уточнити параметри своєї території або підтвердити правильність своїх кордонів перед сусідами.

Однією з основних послуг серед усіх геодезичних робіт є топографічна зйомка земельної ділянки. Вона передбачає зйомку земельної ділянки за допомогою електронних, цифрових тахеометрів і передачу даних для обробки. В процесі зйомки використовуються також спеціальні GPS-приймачі, що працюють від двох незалежних постачальників сервісів надання координат від базових станцій в режимі реального часу. Зйомці підлягають різні параметри території - її площа, розміри, особливості рельєфу та місця розташування, наявність інших будівель на ділянці та зелених насаджень, інженерних мереж і комунікацій. Будь-які елементи, які знаходяться на дільниці і під ним повинні бути зафіксовані і враховані. Така подробиця необхідна тому, що топографічна зйомка проводиться з метою правильної розробки проектних документів і самого проекту будови. Природно, знання про всі елементи дозволять правильно розмістити майбутнє будівлю і підвести до нього комунікації.

Компанія Гільдія Інжиніринг не зупиняється тільки на геодезії. Геологічні дослідження проводяться не менш успішно. Аналіз грунту - геологія, і подальший рекомендаційний звіт дозволяє звести дійсно довговічне будова. А кваліфікація працівників і їх великий досвід забезпечують високу ефективність і оперативність.

Винесення меж ділянки в Миргороді покаже де правильно поставити паркан. Топографічна зйомка в Миргороді дасть розуміння перепаду висотних відміток і наявності вільних площ для нових забудов та об'єктів нерухомості.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення