Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Топографічна зйомка для проектування Ніжин, геологія, геодезія, винесення меж ділянки

Акція!!! Компанія "Гільдія Інжиніринг" виконає цілий комплекс геодезичних робіт по Ніжину вартістю від 5900 грн!

Наша компанія є розвивається і прогресивною. Ми намагаємося освоювати нові напрямки діяльності, розширювати географію надання своїх послуг. Навіть серед тих робіт, які ми давно і з успіхом виконуємо, ми вдосконалюємось. Наші фахівці постійно поповнюють базу своїх практичних знань, оновлюють програмне забезпечення та обладнання. Розширюють контактну базу та партнерську. Ми прагнемо, щоб кожен наш дійсний і потенційний замовник отримав від нас все необхідне незалежно від того, в якому регіоні чи області він знаходиться. Наприклад, ми успішно розвиваємо свою діяльність в місті Ніжин та ряді сіл та селищ в околиці Ніжина таких як: Липів Ріг, Черняховка, Кунашовка, Поляна, Крути, Паливода, Перебудова, Почечино, Пашковка, Курилівка, Талалаївка, Безуглівка, Хвильовка, Сулак, Кобылещина, Сіндаревское. Валентиев, Червоні Партизани, Даніно, Шатура. Лустовка, Погрібець, Гармащина, Лосинівка, Богданівка, Перемога, Калинівка, Хомівка, Леонидовка, Галиця, Рівчак-Степанівка, Садове, Відрадне, Тертышники, Зелене, Шняківка, Ганнівка, Боротьба, Бажановка, Білорічиця, С.пустотино, Жовтневе, Мала Дівиця, Велика Дівиця, Кирівка, Катеринівка, Затишшя, Мыльники, Кобижча, Свидовець, Вороньки, Веприк, Перемога, Червоний Колодязь, Калинівка, Комарівка, Бакаївка, Андріївка, Припутні, Шиловичи, Зруб, Кукшин, Бахмач, Бобрик, Вертіївка, Низи, Колесники, Кукшин, Липів Ріг, Переясловка, Бакланово, Лісове. Зеньки, Юність, Радгоспное, Кукшин, Перходовка, Смолянка, Орлівка. Дроздівка, Червоне, Прогрес, Друцкое, Крещатое, Чемер. Гайове, Шуляки, Тарасов, Паюты, Адамівка, Блудше, Стависское, Ведмедевка, Блудще, Будище, Киселівка, Козари. Андріївка, Дебрево, Іржавець, Плоске, Роздольне, Шуляки, Горбачі, Новий Шлях, Чемер, Гайове, Лихачов, Мрин,Новий Биків,  Жовтень, Войкове, Лукаши, Гостролуччя, Селище, Сеньківка. Дударків, Стара Оржиця, Морозівка, Кірове, Козацьке, Веприк, Вороньки,  Олександрівка, Коломійцівка, Карабиновка, Наумівка, Браница, Кобижча, Подгайное, Лукашівка, Шлях Илльича, Гальчин, Кукшин, Переходовка, Жуківка, Куликівка, Вересочь, Веселе, Дремановка, Будище, Тітовка, Вертіївка, Лісове, Пальчики, Тростянка, Митченки, Карпенково, Пирогівка, Малий Самбір, Голенка, Восьме Березня, Дептовка, Червоний Колядын, Понори, Грицовка, Нове, Рубанка, Кропивне, Галка, Ведмежье, Парафіївка, Іваниця, Гмырянка, Ічня, Дорогинка, Крупичполе, Вишнівка, Сваричевка, Плиски, Фастовцы, Зарукавное, Курінь, Велика Загоровка, Мала Загоровка, Вольниця, Сиволож, Степ, Красилівка,  Петровського, Кальчиновка, Буромка, Заудайка, Займище і багато інших. Наші геологічні і геодезичні послуги мають там попитом. Куликівський район, калинів, Борзнянський район, Ічнянський район, Носівський район, Ніжинський район також відносяться до регіонів, де ми надаємо послуги з геодезії.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Топографічна зйомка для проектування Ніжин, геологія, геодезія, виніс меж ділянки

Геологія завжди була важлива, але багато хто не надавали і не надають їй значення. Однак без геологічних досліджень неможливо вибудувати надійний і безпечний будинок або іншу будову. Будівлі, побудовані без геологічного аналізу, навіть самого простого, зовсім скоро дають про себе знати - позначається ігнорування важливим процесом. Неправильний вибір методу будівництва, особливо фундаменту і його гідроізоляції може негативно позначитися на довговічності і міцності конструкції. Просідання, тріщини, руйнування, підтоплення - ці та інші негативні фактори можуть проявитися в будь-який час. А своєчасне і, найголовніше, якісне геологічне дослідження дасть можливість зберегти фінанси, позбавивши себе від зайвих матеріальних витрат та забезпечити збереження будівлі від руйнування. За результатами інженерно-геологічних вишукувань в Ніжині, ми надаємо довідку про склад грунтів та всі параметри порід для розрахунку фундаменту, для відбору зразків ґрунту ми використовуємо ручне буріння до 10 метрів.

Геодезичні послуги нашої компанії представляють собою окремий напрямок діяльності і включають безліч різних процедур і процесів. Особливо, якщо вам потрібно інженерна підготовка до будівництва. Однак, коли у вашому користуванні лише голий земельну ділянку, це не означає, що він потребує не тільки  в геологічному дослідженні. Першим ділом ви повинні визначити свої кордони, кордони своєї території, закріпити їх документально. Так ви позбавитеся від зайвих спорів і суперечок, тому що ваші кордону будуть закріплені знаками, а на руках буде акт із зазначенням всіх координат. Ми в такому випадку виробляємо послугу винесення меж ділянки по Ніжину і району.

А якщо ви вже визначилися з тим, що хочете бачити на своїй ділянці - гарний сад з доріжками і клумбами або затишний будиночок, то перш ніж приступити до реалізації своєї мрії, вам потрібно замовити топографічну зйомку м 1:500. Потрібна вона для проектування майбутньої конструкції або ландшафту. З її допомогою можна визначити відмінні риси та особливості ділянки, його рельєф, переваги і недоліки. Зйомка дозволяє фіксувати навіть самі дрібні деталі, які потім знайдуть відображення на топографічному плані. На топографічну зйомку наносяться всі підземні і наземні інженерні мережі комунікації, точки підключення до газу, води, каналізації, електрики. Для підключення до електромережі в Обленерго зазвичай замовляють топографічну зйомку м 1:2000 до найближчого трансформатора і радіус 300 метрів навколо точки підключення, а також ситуаційний план ділянки в масштабі 1:500. Саме відомості, які він містить, ляжуть в основу вашого проекту, будуть підраховані всі матеріали і обсяги робіт. І тому ця процедура повинна бути виконана з особливою ретельністю. Помилка тут призведе до помилок надалі будівництві, зміни вартості і зриву термінів. Ми гарантуємо вам якісний результат і докладну і точну геодезичну  зйомку. І будь-яка інша наша послуга - це гарантія надійності. Почніть будувати правильно з винесення меж ділянки, геології, геодезії та топографічної зйомки.

Коментарі та запитання:


Геннадій
Хочу розмістити тимчасову споруду на літній період в центральній частині м. Ніжин, як отримати графічні матеріали із зазначенням бажаного місця розміщення ТС в довільіній формі на топографо-геодезичній основі М 1:500 з кресленням контурів ТС з прив'язкою до місцевості. Дякую.  
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Геннадій. Орієнтовна вартість зазначених робіт складає 5500 грн, термін виконання 2-3 тижні. У вартість входить виїзд спеціалістів, виконання геодезичних вимірювань на ділянці, обробка отриманих даних, креслення плану. В результаті Ви отримаєте топографо-геодезичний план М 1:500 з кресленням контурів ТС з прив'язкою до місцевості. 

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення