Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія Миколаїв, геологія, винесення меж ділянки, топографічна зйомка для проектування

Акція!!! Комплекс геологічних та геодезичних послуг за вартістю від 5000 грн! "Гільдія Інжиніринг" надає такі послуги як винесення меж ділянки, топографічну зйомку в Миколаєві і будь-якому районі Миколаївської області з бурінням і технічним звітом для розрахунку фундаменту - повний комплекс інженерних вишукувань для проектирвания, так само проводимо геодезію в Жовтневому районі, Новоодесском районі, Очаківському районі, Березанському районі, Снігурівському районі, Баштанському районі, Миколаївському районі!

Землі не буває багато. Тому якщо у когось є можливість провести об'єднання суміжних територій, він це з радістю робить. Адже іноді маленька площа ділянки не дозволяє реалізувати свої плани з приводу великого саду або будівництва заміського будинку. Об'єднання територій передбачає переробку землевпорядних документів та ряд геодезичних робіт, які допоможуть упорядкувати документацію і підготувати ділянку до будівельного або реконструкционному процесу. Зокрема, потрібно переробити кадастрову документацію. Це необхідно, тому що в результаті об'єднання зміщуються, розширюються межі і, природно, змінюються і координати.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геодезія Миколаїв, геологія, винесення меж ділянки, топографічна зйомка для проектуванняНа новій розширеній території потрібно позначити і нові кордони. Це можна виконати за допомогою такої геодезичної послуги як винесення меж ділянки на місцевість в Миколаєві. Вона проводиться шляхом фіксації поворотних точок ділянки. Нові кордони слід позначити межовими знаками, поки територія не обгороджена. Межові знаки - це спеціальні стовпчики, на які наноситься індивідуальний порядковий номер знака. Ці номери разом з координатами меж вносяться в Акт про перенесення меж в натуру, які складають фахівці за результатами виконаної роботи. Ми проводимо геодезію і геологію в: Миколаївське, Шевченкове, Зелений Гай, Калинівка, Новомиколаївка, Полігон, Мішково-Погорілове, Воскресенське, Калинівка, Пересадівка, Погоди, Засілля, Киселівка, Максимівка, Знам'янка, Богородіцкоє, Посад-Покровське, Погоди, Прибузьке, Лупаревого, Парутине, Радсад, Кірове, Жовтневе, Крива Балка, Дніпровське, Дмитрівка, Іванівка, Куцуруб, Очаків, Чорноморка, Кірове, Андрієво-Зоріне, Тузли, Сичавка, Коблево, Новофедорівка, Червоне, Краснопілля, Березанка, Чапаєвка, Кимівка, Нечаяное, Червоноармійське, Комсомольське, Червоноукраинка, Федорівка, Червоне, Василівка, Михайлівка Матиясово, Новоселівка, Лимани, Чорноморка, Вікторівка, Рыбаловка, Лугове, Морське , Кошари, Червоноукраинка, Яселка, Острівця, Благодатне, Рівне, Анатольевка, Андріївка, Березанка, Крутоярка, Малахово, Чапаєвка, Дмитрівка, Любліно, Крутоярка, Журовка, Ганнівка, Новоподолье, Кимівка, Єлизаветівка, Тронка, Комісарівка, Новоподолье, Гамово, Зеленополье, Новоподольное, Кубряки, Іванівка, Ульянівка, Радгоспное, Широколанівка, Степанівка, Корчино, Ясна Зоря, Шостаково, Новоюрьевка, Ольшанське, Новопетрівське, Себино, Тернувате, Ольшанське, Сапетня, Трихаты, Піски, Костянтинівка, Кринички, Кам'яна Балка, Петрово - Солониха, Зелений Яр, Кирьяковка, Петрівка, Сливино, Надбузького, Баловне, Коларовка, Пам'ять Комунарів, Воскресенське, Гороховка, Водник, Пересадівка, Михайло-Ларин, Маревка, Нове Життя, Грейгове, Злодійське, Погоди, Червоне, Первомайське, Новоолександрівка, Партизанський, Комсомольське, Киселівка, Квітневе, Волошки, Бурхановка, Лисянка, Новопетрівка, Любино, Новыйшлях , Горохівське, Галагановское, Садове, Великополье, Вавилово, Братовка, Світла Дача, Гуляй Городок, Знам'янка, Шмидтово, Богородіцкоє, Загоряновка, Петрівка, Східне, Сонячне, Лиманцы, Кірове, Ингуловка, Чайкіно, Погоди, Молодецьке, Червоний Поділ, Солдацкое, Надеждівка, Зоревка, Нова Зоря, Грозове, Прибузьке, Галіцинове, Лимани, Лупаревого, Олександрівка, Широка Балка, Станіслав, Томина Балка, Розлив, Первомайське, Кизомыс, Велетенське, Янтарне, Дніпровське, Ромашкова, Петровського, Білозерка, Приозерне, Комишани, Петровського, Надеждівка, Зоревка, Киселівка, Крутий Яр, Музиківка, Мирошниковка, Солдатське, Барвінок, Мирне, Посад Покровське, Новорусское, Червоний Прапор, Котлярево, Вавилово, Центральне.

Геодезія Миколаїв, геологія, винесення меж ділянки

Перед тим, як ви вирішили проводити якісь зміни на вашій землі (перебудовувати, реконструювати), потрібно провести ще одну обов'язкову геодезичну процедуру - топографічну зйомку. Навіть якщо у вас на руках вже є докладний план вашого початкового ділянки, вам все одно потрібен новий топоплан масштабу м 1:500 розширеного варіанту території (топографічна зйомка). Адже на тій частині землі, яку ви приєднуєте, також можуть бути свої особливості - якісь будівлі, дерева, а також важливі розв'язки та комунікаційні вузли. Тому щоб розробити новий проект, потрібно заново провести топографічну зйомку і скласти топографічну карту. Польовий етап зйомки займає всього кілька годин. А в цілому тривалість послуги - близько чотирьох-п'яти днів. Такий термін обумовлений ретельною обробкою отриманої інформації і складання графічних і текстових документів, приведення всієї зйомки до державних топографічним умовним знакам.

Ще одна важлива послуга - це геологічні дослідження геологія ділянки в Миколаєві. Їх слід проводити незалежно від того, об'єднаний у вас ділянку або початкового розміру. Якщо ви ще не проводили таку процедуру, то саме час це здійснити. Особливо якщо ви хочете проводити якісь дії на ньому у вигляді будівництва або реконструкції. Геологічне дослідження передбачає три етапи. На першому відбувається знайомство з територією та забір необхідних зразків. Цей процес проходить за допомогою бурових установок, яких і робляться свердловини. Другий етап - лабораторні аналізи взятих зразків. На третьому дані обробляються, і складається кінцевий звіт. Таким чином, ви маєте повну картину стану грунту на вашій території.

Наша компанія в місті Миколаїв допоможе вам при будь-яких діях з вашими земельними ділянками - при поділі, при об'єднанні, при плануванні будівництва або інших діях. Незалежно від мети ми гарантуємо якісний результат.

Відповім на часто задається питання: “як замовити п'ятисотку?”.

Просто зателефонуйте по телефону 097-57-246-57, і ми у вакс на ділянці на наступний день вже зробимо заміри, а через 3 дня у вас на руках буде готова топографічна зйомка в Миколаєві, так само якщо у вас є кадаст

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення