Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Нікополь, топографічна зйомка для проектування

Виробництво завжди було і залишається одним з найпотужніших будівельних напрямів. Адже при зведенні виробничих об'єктів задіяні різні служби, ведеться посилений контроль, ретельніше перевіряються проекти. Все тому, що будь-який виробничий об'єкт - це, перш за все, ризик, а також безпеку людей, які будуть там працювати і, звичайно ж, ефективність самого виробничого процесу.

Як і на будь-якому іншому об'єкті, на подібних майданчиках повинні проводитися геологічні і геодезичні вишукування з метою поліпшити якість готового споруди, убезпечити його. Однак на відміну від, наприклад, цивільного будівництва, тут є свої особливості, які виходять з призначення об'єкта. І кожна проводиться геодезична або геологічна процедура підпорядковується цим особливостям.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

В даному регіоні ми проводили наступні роботи:

  • вимірювання крену труб на заводі Никотью;

  • топографічна зйомка автомобільної дороги довжиною 2 км для проектування та реконструкції в с.Максимовка по вул. Лісова;

  • винос меж більш ніж 35 ділянок і зйомки для  РЕЗ та підключення електрики.

  • отримання кадастрових номерів 27 ділянок;

  • геологія та геодезія ділянки для введення в експлуатацію заправки БРСМ в Нікополі.

  • топографічна зйомка для складання прокта магазину Амстор в Нікополі по вул. Першотравнева з подальшою послугою винесення меж ділянки з Нікополя, Марганцю, Орджонікідзе.

  • геологія з бурінням 3-х свердловин і топографічна зйомка з погодженнями для реконструкції ТП  Стричка.

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Нікополь, Марганець, Орджонікідзе, топографічна зйомка для проектування

Ми можемо провести роботи в наступних містах і селах Томаківського району, Апостолівського району, Софіївського району та  Криничанського районів а саме:

Ленінське, Новосеменовка, Перше Травня, Нова Січ, Струм, Апостолове, Запорозьке, Червоний Струм, Токівське,  Червоний Запорожець, Шолохове, Орджонікідзе, Гранітне, Михайло-Заводське, Кам'янка, Жовте, Михайлівка, Веселі Чумаки, Нива Трудова, Пам'ять Ілліча, Вільне, Новоолексіївка, Червона Колона, Тарасо-Григорівка, Гірняцьку, Катеринівка, Покровське, Капулівка, Олексіївка, Кам'янське ,Південне, Червоногригорово, Чкалове, Захидное, Першотравневе, Дмитрівка, Червоногригоровка, Марганець, Іллінка, Добра Нидия, Зоря, Дмитрівка, Борисівка, Новоіванівка, Весела Федорівка, Світове, Топила,  Катещино, Томаківка, Привільне, Сергіївка, Висока, Новоселівка, Новоіванівка, Захидное, Кислечеватая, Преображенка, Змагання, Лукіївка, Зелений Клин, Китайгородка, Лебединське, Томаковское, Веселе, Кірове, Путилівка, Новософиевка, Маринополь, Олександропіль, Крутий Берег, Шишкіно, Криничувате, Українка, Павлопілля, Зірка ,Сорочине, Притулок, Садове ,Суворовка, Новожитомир, Дніпровка, Червоне, Широке, Новоюльевка, Новопетрівка, Кам'янка, Новоподільське, Нововитебское, Нововасилівка, Жовте, Петрове, Нові Ковна, Отрубок, Терноватка, Тарасівка, Назарівка, Миколаївка, Непереможное, Володимирівка, Березине, Софіївка, Менжинка, Вільне Життя, Гуляйполе, Любимівка, Жовтнева, Леніна, Благодатне, Лугове, Володимирівка, Чернігівка, Гранітне, Незабудино, Осипенко, Мала Калинівка, Хижино, Наталівка , Промінь, Далнее, Пропашное, Войкове, Новопокровка, Котлярівка, Малинове, Письмечево, Безбородьково , Староднепровское, Круте, Рясне, Елизарово, Орлово, Якимівка, Шмаково, Грушівка, Костянтинівка, Новотерноватка, Володимирівка, Червоний Промінь, Оленовка, Сурське, Миколаївка, Пашена Балка, Шевченка, Сурсько-Литовське, Новомиколаївка, Жданово, Аполлонівка, Новотарасовка, Червоний Маяк, Чувилино, Гончарка, Солоне, Староднепровское, Радянське, Безбородьково.

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Нікополь, Марганець, Орджонікідзе

Так геологія перед будівництвом виробничого об'єкта проводиться набагато ретельніше, ніж перед зведенням приватного будинку. Це не означає, що компанії, які проводять подібні дослідження, халатно відносяться до дрібних замовленнях. Просто мова йде про масштабність робіт. Адже якщо при будівництві котеджу достатньо зробити кілька свердловин, взяти проби та відвезти їх в лабораторію, то при виробничому будівництві виконується ряд додаткових робіт. Наприклад, кількість свердловин збільшується в кілька разів, залежно від розмірів ділянки. Крім того, крім аналізу проб повинні бути виконані додаткові дослідження прямо на місці будівництва, які допоможуть детальніше розібратися в особливостях ґрунту на даній території і визначити ступінь небезпеки при виникненні непередбачуваних і небезпечних ситуацій природного характеру. Адже потрібно знати, як поведе себе грунт, наскільки він стійкий. Можливо, потрібні якісь додаткові укріплення або спеціальні будівельні матеріали.

Геодезія також має свої специфічні особливості при виробничому будівництві. Так, топографічна зйомка, яка обов'язково буде проводитися для розробки проекту, повинна бути максимально докладною. Разом з наземними особливостями рельєфу, території в цілому, необхідно також детально і правильно зняти всі підземні комунікаційні лінії. Пильну увагу потрібно приділити об'єктам, розташованим на території та її меж. Часто це дуже велика площа, тому топографічна зйомка виробничих об'єктів може зажадати великих знань і досвіду в таких питаннях від геодезистів, що проводять її.

Крім топографічної зйомки є ще ряд геодезичний процесів, які мають бути проведені, якщо ви хочете, щоб ваш об'єкт був дійсно надійним і безпечним. Краще, щоб будівництво супроводжував інженер, який зможе контролювати виконання всіх завдань. Також не обійтися тут і без нівелювання, особливо коли мова буде йти про встановлення в цехах обладнання у вигляді кранів та інших подібний пристроїв.

Гільдія Інжиніринг займається виробничими та приватними об'єктами в таких містах як Нікополь, Марганець, Орджонікідзе та інші. Ми - геологи, геодезисти і землевпорядники з високою кваліфікацією і відмінним обладнанням, здатні будь-виробничий об'єкт зробити надійним і безпечним для оточуючих.

Геодезія ділянки по Нікополю і Марганцю в складі винесення меж ділянки внатуре на місцевості це наш профіль!

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення