Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованих фахівців Гільдія Інжиніринг. Працюємо по Україні


Геологія ділянки Новий Буг, геодезія, топографічна зйомка м 1:500, 1:2000

Ландшафтний дизайн - дуже прогресивне і на сьогоднішній день дуже поширене напрямок з облаштування земельної ділянки або її частини. При впорядкуванні території таким способом поєднуються сміливі дизайнерські ідеї і професійні інженерні вміння. Головне завдання ландшафтного дизайну - забезпечувати естетичною насолодою, дарувати позитивні емоції. Крім того, таким способом можна легко відвернути увагу або зовсім приховати недоліки рельєфу або будівельних об'єктів. Не думайте, що ландшафтний дизайн - це просто, і кожен зможе впоратися з цим самостійно. Якщо ви хочете дійсно красивий і незвичайний сад, необхідно ретельно провести підготовчі роботи геологічного та геодезичного характеру. Така необхідність випливає з того моменту, що перед тим як приступити безпосередньо до посадки та іншим практичним моментів, повинен бути складений чіткий план-проект. А сам проект складається з урахуванням різних характеристик, отримати інформацію про яких можна за допомогою проведення різноманітних геодезичних процедур та геологічного аналізу. При геодезії ділянки для ландшафтного дизайну роль відіграє кожен сантиметр, при цьому масштаб топографічної зйомки може досягати 1:100. Стандартний масштаб 1:200. Для проектування фундаменту достатнім вважається масштаб 1:500.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

І тільки електрики для підключення до електромережі РЕЗ вимагають викопіювання з топографо-геодезичного плану м 1:2000, і ситуаційний план м 1:500 всіх будівель і розміщення електроустановок, але оскільки в 99% випадків в наявності ніяких топографо-геодезичних планів немає, то для підключення до електромережі в Новому Бузі та Новобузькому районі потрібно виконувати топографо-геодезичну зйомку м 1:2000 з визначенням місця розміщення електроустановок, тобто ми міряємо весь ділянку, і трасу до точки підключення так само зйомки підлягає радіус 300 метрів навколо точки підключення до електромережі, стовпа, трансформатора, електрощита.

Геологія ділянки Новий Буг, геодезія, виніс меж на місцевості, топографічна зйомка м 1:500, 1:2000Ми виконували геодезію   геологію ділянок  в Жовтневе, Овсяновка, Володимиро-Павлівка, Ульянівка, Софіївка, Веселий Поділ, Павлівка, Добра Воля, Максимівка, Григорівка, Новомихайлівка, Новочудново, Панасівка, Білоцерківка, Троїцько-Сафоново, Миколаївка, Суходолье, Новокостянтинівка, Симоновка, Вільне Запоріжжя, Єфремівка, показне, Чернігівка, Воля, Новополтавка, Шевченкове, Полтавка, Трояни, Червоний Ставши, Баратовка, Майорівка, Антонівка, Новопетрівка, Ермоловка, Мала Ганнівка, Ганнівка, Новоолександрівка, Вільна Поляна, Новоукраїнка, Воссиятское, Водяно-Лорино, Новомиколаївка, Водяне, Новоолександрівка, Веселівка, Березнеговатское, Роздолля, Миролюбівка, Новогригорівка, Муроване, Інгульське, Степівка, Береславка, Медвежа Балка, Солнцево, Мальчевское, Медове, Докучаєве, Любомирівка, Романівка, Устинівка, Новогомельское, Береславка Новобузького району Николавевской області, поки що абсолютно все клієнти задоволені нашою роботою.

Для того щоб дізнатися площа території, можна провести винесення меж ділянки в натуру. Дана процедура допоможе не тільки дізнатися розмір території, на якій будуть проводитися роботи, але і визначити її межі. Визначення меж і є ключовим моментом всієї послуги. Але вона допомагає дізнатися не тільки координати території, але і площа, і розміри кутів. Провівши винесення меж, ви офіційно підтверджуєте своє право на цю територію і можете довести своє право будь-якій сомневающемуся шляхом надання офіційного Акта виносу меж в натуру.

Але найважливішою геодезичної послугою для процесу ландшафтного дизайну є топографічна зйомка. Саме вона допомагає дізнатися особливості ділянки, його параметри. Ці знання дають можливість правильно розробити проект. Знаючи рельєфні плюси і мінуси, розташування додаткових об'єктів, можна легко скласти план розташування рослин, каменів та інших об'єктів. А інформація про місцезнаходження водопровідної лінії та інших комунікацій дає можливість прикрасити сад такими елементами, як фонтани, міні-озера і підсвічуваннями до них.

Геологічні особливості території не менш важливі. Такі знання сприяють правильному вибору тих чи інших рослин для посадки. Адже буде дуже прикро, якщо такі улюблені і красиві кущі або деревця не приживуться, а ваш штучна водойма буде руйнуватися агресивними ґрунтовими водами.

Компанія Гільдія інжиніринг спеціалізується на виконанні геологічних і геодезичних процедур. Жителі Нового Бугу також можуть оцінити відповідальність, сумлінність і кваліфікацію наших співробітників. Кожен з елементів ландшафтного дизайну і весь проект в цілому буде виглядати прекрасно і довго радувати око, якщо попередній аналіз буде виконаний нашою компанією.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення