Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Обухів, топографічна зйомка для проектування

Мега Акція!!! Найкращі ціни на геодезичні послуги! Комплекс інженерно-геодезичних вишукувань від 5900 грн!

В процесі будівництва в Обухові важливо враховувати не тільки те, що на землі, але і те, що під землею. Зокрема, ухили на ділянці, склад і рівень грунтових вод і самого ґрунту. Можливо, після такого аналізу ви взагалі передумаєте будуватися на обраному ділянці, або вартість будівництва буде не виправдано дорога. І хоча геологічні роботи і геологія Обухів, як правило, проводяться після геодезичних вишукувань, але здійснити геологічний аналіз грунту можна ще на етапі планування покупки ділянки. Тоді ви точно будете знати, чи вартий він тих грошей, які за нього просять і чи можна побудувати тут надійне і довговічне будівлю.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Обухів, топографічна зйомка для проектування

Приїхавши на вашу ділянку, наші фахівці виконують повний комплекс інженерних вишукувань як інженерно-топографічних, так і інженерно-геологічних. Зазвичай робота починається з винесення меж земельної ділянки  в натурі та визначення плями забудови, для правильного вибору місць для буріння розвідувальних свердловин. Потім виробляємо топографічну зйомку і геодезія Обухів для підключення всіх комунікацій і розуміння майбутніх земляних робіт.

Іноді досвідченому геологу варто тільки виїхати на місце і поглянути протягом декількох хвилин на територію і на її рельєфність, щоб зробити перші висновки про цьому ділянці. Наприклад горбиста місцевість вимагає великих тимчасових і матеріальних витрат на її вирівнювання. В іншому випадку, на ґрунті можуть розвинутися ерозійні процеси. Будинок на схилі потребує додаткових укріплень, що значно збільшить статтю витрат і займе багато часу. У теж час, низина теж - не найприємніше місце для забудови. Тут можуть виникати постійні затоплення з-за специфіки розташування грунтових вод.

Якщо ще 20 років тому на геології всіляко економили і відмовлялися від її проведення, що, до речі, призвело вже через кілька років до плачевних наслідків. Зараз же геологічні вишукування користуються популярністю. Замовники будівництва все більше розуміють необхідність цих досліджень і їх позитивний вплив на довговічність конструкції. У вигляді такої затребуваності на ринку геологічних послуг по Обухову з кожним роком з'являється більше і більше фірм, які проводять всі види геологічних вишукувань. Перше, на що ви, як замовник, повинні звернути увагу - наявність ліцензії на проведення робіт і всіх дозвільних документів. Одна з таких компаній по геологія Обухів - Геотоп. Необхідна вам геологія ділянки Обухів ТОВ Геотоп проведе оперативно і максимально якісно за мінімальною ціна. Для цього нами використовуються тільки професійні бурові інструменти. Їх потужність і міцність дозволяють проводити буріння на велику глибину, у важкодоступних і проблемних місцях.

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Обухів

Наші докладно описані результати, а також рекомендації допоможуть вам визначитися зі способом будівництва. Ви зможете зрозуміти - підбирати вам інше місце під забудову або витратити більше сил і часу, але звести будинок тут з врахуванням всіх геологічних особливостей. Крім звіту ми складемо геологічне обгрунтування і геодезичний звіт. А при бажанні замовника наші геодезисти можуть супроводжувати весь процес будівництва для контролю можливих ризиків, пов'язаних з особливостями грунту та грунтових вод.

В ході проведення робіт з геодезії в Обухові ми враховуємо в першу чергу цільове призначення будівлі, а також місце його розташування. Наприклад, геологія в міській межі буде відрізнятися від геологічних робіт на відкритій місцевості. Тут потрібно враховувати густоту забудови. Для таких випадків потрібна спеціальна дозвільна документація, отримання якої ми повністю беремо на себе.

Окремо варто виділити послугу винесення меж ділянки по Обухову, це дуже делікатний момент, так як працювати потрібно тільки від перевірених базових станцій і координат ділянок.

По закінченню 2-х днів ви отримуєте на руки топографічна зйомка в Обухові, після чого проетировщик може розуміти як найбільш ергономічно розташувати будинок і всі будівлі.

Перелік населених пунктів, в яких є можливість виробляти повні комплекси інженерних геолого-геодезичних вишукувань: Українка, Трипілля, Дерев'яна, Таценки, Нові Безрадичі, Старі Безрадичі, Васильків, Велика Бугаївка, Великі Дмитровичі, Червоне Перше, Козіївка, Козин, Халеп'я, Щербановка, Витачов, Стайки, Григорівка, Гусачевка, Матяшевка, Красна Слобідка, Германівка, Семенівка, Перегонівка, Ржищів. Бориспільський район, Васильківський район, Києво-Святошинський район, Білоцерківський район, Кагарлицький район, Обухівський район також відносяться до регіонів, де ми надаємо послуги з геодезії.

Дізнатися більш детально і визначити вартість на всі геодезичні, геологічні роботи можна також за телефоном 097-57-246-57

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення