Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Овруч, топографічна зйомка для проектування

Увага! Повний комплекс інженерних вишукувань для проектирвания за ціною від 5900 грн!

Часто можна зіткнутися з ситуаціями, коли люди в гонитві за економією піддають ризику своє життя і життя своїх близьких. Можливо, хтось із вас скаже, що це дещо перебільшено і не має ніякого відношення ні до геологіїдо геодезії. З приводу утрирування, можливо. Однак навіть якщо з життями все буде в порядку, то такі «економісти» з легкістю стають героями прислів'я про скупого, який платить двічі. Тим більше, це прямо стосується і геології та геодезії. Адже багато хто вважає, що оплата послуг інженерних компаній - це гроші на вітер.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 10 900 грн

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Овруч, топографічна зйомка для проектуванн

геології результати економії можуть проявитися вже через кілька років на новому, нещодавно відбудованому будинку. В ньому з'являється безліч тріщин - як дрібних, так і досить великих. Також фундамент може давати осаду, відповідно, весь будинок просідає, в залежності від геології ділянки. У найбільш важких і жалюгідних випадках може бути часткове або повне руйнування. І відновити таку будову вже не представляється можливим, та й потрібне. Адже справа в ґрунті, який поведе себе агресивно і по відношенню до нового спорудження, якщо воно буде поставлено без урахування геологічних особливостей.

Тільки повноцінний, глибокий та змістовний аналіз може дати найбільш об'єктивні результати, які і повинні слугувати підмогою у вирішенні такої складної задачі, як зведення об'єкта. Особливо це стосується самого початку будівництва, коли мова йде про закладці фундаменту. Основа повинна бути не тільки міцною, але і правильним - відповідати тій ґрунтової характеристиці, яку вдалося отримати в результаті аналізів. Знаючи всі нюанси, можна навіть заощадити. Можливо, ваш ділянку - просто ідеальне місце для забудови і вам не потрібен занадто глибокий фундамент. А якщо територія з геологічними проблемами, то краще, крім лабораторних, зробити ще і дослідження польового характеру, прямо на місці.

Геодезія також покликана економити ваші фінанси. Ця економія проявляється в залежності від того, яку послугу ви замовляєте. Якщо інженери повністю супроводжують і контролюють процес будівництва, то це означає, що ви можете уникнути недоліків, помилок і відхилень від проекту. Отже, вам не потрібно повертатися до етапу, де була допущена помилка і переробляти його.

Якщо ви зробите топографічну зйомку масштабу 1:500 або 1:2000 для електрики, РЕС, що, до речі, є обов'язковою послугою, і замовите її у надійної компанії, ви отримаєте докладний план, за яким легко можна скласти проект, який відповідає всім державним стандартам.

Ми можемо виконати геодезичні роботи, і геологію ділянки Овручі і районі.

винос меж земельної ділянки в натуру збереже не тільки ваші гроші, але і нерви, позбавивши від затяжних судових розглядів за ці самі кордони з сусідами.

Жителі Овруча  Коростенський район, Олевський район, Малинський район,Лугинський район, Народицький район, Володарсько-Волинський район,Ємільчинський район, не економте на своїй життя, життя своїх близьких і на своїх будинках! Замовляйте в нашій компанії кваліфіковані як поодинокі, так  та комплексні послуги геодезичного, і геологічного напрямку. У нас вже замовили в наступних населених пунктах:

Сташки, Кирдани, Товкачі, Радчицы, Подрудье, Гладковичи, Заріччя, Острів, Кореневка, Заськи, Черепинки, Лукошки, Корчовка, Дубовий Гай,, Мочульня, Песчаница, Поліське, Гаевичи, Плохачев, Скребеличи, Нагоряни, Першотравневе, Каменевка, Гладковичская Кам'янка, Гусарівка, Збраньковцы, Старий Дорогинь, Новий Дорогинь, Снитище, Скорочення, Яжберень, Славенщина, Ноздрище, Христинівка, Народичі, Латаші, Слобода-Новоселецька, Клаптики, Мамеч, Мала Чернігівка, Богданівка, Ласки, Гуничи, Новосілки, Раківщина, Великі Мошки, Мала Фосня, Липлянщина, Невгоди, Веселівка, Велика Фосня, Колосівка, Яцковичі, Шоломки, Слобода-Шоломковская, Смоляне, Гошів, Бондарівка, Белокаменка, Базаровка, Папірня, Бондарі, Подвеледники, Норинськ, Чабан, Красилівка, Прибитки, Старі Веледники, Черепинки, Клинец, Мишковичі, Павловичі, Поліське ,Коптевщина, Сырковщина, Стуговщина, Хлупляны, Сорокопень ,Малий Кобилін, Старі Веледники, Прибитки, Черевки, Білка, Листвин, Левковичкий Млинок, Островы, Теклівка, Девошін, Личманы, Бережесть, Прилуки, Магдин, Радча, Нова Радча, Приварити, Грезля, Давыдки, Луговики, Рагівка, Мар'янівка, Млачевка, Зелена Поляна, Федорівка, Радинка, Буда-Радинская.

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Овруч

Тільки так ви зможете побудувати дійсно міцний, надійний будинок на століття. І через багато-багато років ваші нащадки будуть мати своє родове гніздо, яке навіть по закінченні часу не втратить своєї краси і міцності.

Особливо актуальна останній рік послуга інженерної геології для розрахунку фундаменту з буріння пробних свердловин на 6-8 метрів і відбором проб грунтів для лабораторних досліджень, підсумку проведення інженерних вишукувань видається технічний звіт, який актуальний для будівництва, реконструкції протягом 5 років, який йде разом з винесенням меж ділянки і актуальною топографічною зйомкою для проектирвания.

Телефонуйте 097-57-246-57  замовляйте , будемо раді співпраці.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення