Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Переяслав-Хмельницький

Акція!!! Повний комплекс геодезичних вишукувань від 5900 грн!!!

Жителі Київської області часто стикаються з ситуацією, коли всі хороші компанії розміщуються в столиці, а за її межами працюють тільки дрібні не зовсім добросовісні і кваліфіковані фірми. Однак якщо компанія дійсно дорожить своєю репутацією, якщо вона прагне розширювати горизонти та коло клієнтів, то вона буде відкривати свої філії і представництва в різних містах не лише Київської, але й інших областей держави. Так робимо і ми.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Переяслав-Хмельницький, топографічна зйомка для проектування

Ми виконували винесення меж ділянки в таких селищах: Столпяги, Веселе, Дівички, Ковалин, Сошників, Старе, Волошки, Мирне, Малі Єрківці, Демьянцы, Харківці, Мазинки, Поділля, Веселинівка, Масковцы, Пристроми, Березань, Лепяки, Волчков, Козлов, Гланышев, Гашин, Велика Каратуль, і причому жоден комплекс геодезичних робіт не був схожим на попередній. Яготинський район, Миронівський район, Кагарликский район, Васильківський район, Баришівський район, Бориспільський район. Переяслав Хмельницький район також відносяться до регіонів, де ми надаємо послуги з геодезії.

Ми - компанія Гільдія Інжиніринг - провідні фахівці у сфері надання геодезичної і геологічної допомоги жителям багатьох міст. Не став винятком і один з населених пунктів Київської області - Переяслав-Хмельницький. Наші фахівці, які працюють тут, добре вивчили інженерно-изыскательскую галузь міста, основні установи та налагодили контакти з ними. Тому оформляти передпроектні папери, отримувати дозволи на будівництво, вводити в експлуатацію готове споруда у співпраці з нами буде гранично легко і правильно.

Крім супровідної допомоги і допомоги у підготовці різної документації, ми надаємо практичну допомогу в геологічному і геодезичному напрямках. Повний комплекс геодезичних вишукувань допоможе кожному з ділянкою будь-якого призначення. Якщо це виробництво, то будь-які нівелювальних роботи, осьова розбивка або топографічна зйомка для проектування Переяслав-Хмельницькому, завжди до ваших послуг. Якщо ви зібралися будувати, то топографічна і виконавча зйомки, осьова розмітка, земляні роботи та інженерний контроль максимально спростять весь будівельний процес, додадуть впевненості у ваших діях.

А в тому випадку, якщо вам потрібна землевпорядна документація, то ми визначимо координати і межі об'єкта за допомогою кадастрової зйомки, а також проведемо винесення меж ділянки в натуру по Переяслав-Хмельницькому для того, щоб ви самі мали чітке уявлення про точні межі. А це допоможе вам розташувати в правильному місці огороджувальні споруди, паркани, будинки, дерева, доріжки.

Як бачимо з перерахованих ситуацій, в більшості випадків потрібна топографічна зйомка, яка дасть детальну інформацію про стан ділянки, його параметри і площі, а також всіх об'єктах на ньому і під ним (маються на увазі комунікації та інженерні мережі). Топографічна зйомка - це як раз той випадок, коли сміливо можна сказати, що масштаб має значення. В залежності від ваших потреб і тих цілей, які ви як замовник поставите перед нами, можна підібрати і масштаб. Але якщо мова йде про детальної зйомки з позначенням всіх об'єктів, то масштаб повинен бути великий, наприклад, 1:500. Всі дані ми надамо вам і в цифровому і графічному варіантах.

Ну а в тому випадку, якщо ви сумніваєтеся в тому, що у вас достатньо хороша земля для будівництва або для організації садових робіт, ми можемо провести геологічні вишукування і геологію  ділянки в Переяслав-Хмельницькому, які все і покажуть. При цьому якщо візуально видно, що ділянка не зовсім сприятливий, ряд аналізів ми проведемо прямо на місці, пробуримо свердловини, лабораторно випробуємо зразки, дамо рекомендації виходячи з ваших умов.

Будь-яка дія, яку ми проводимо, робимо на совість і сумління. Тільки так ми довгі роки утримуємо лідерство і отримуємо вдячні відгуки від клієнтів.

В комплексі геолого-геодезичних вишукувань кожен процес залежить від попереднього як за швидкістю так і за якістю, тому довірте винесення меж ділянки, топографічну зйомку, інженерну геологію і геодезію професіоналам з Гільдії Інжиніринг!

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення