Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Петриківка, топографічна зйомка для проектування

Увага акція, краща ціна,  повний комплекс інженерних вишукування на ділянці таких як топографічна зйомка,  геодезія, геологія а так само винесення меж ділянки по Петриківці і району за ціною від 5900 грн!!!

Сільська та селищна місцевість незалежно від області має ряд своїх особливостей. Мова навіть не йде про якихось культурних або народних традиціях або життєвому укладі. Мова про особливості місцевості. В таких населених пунктах переважають приватні будинки, мало або відсутні багатоповерхові будівлі. Велика кількість землі, відведеної під господарські потреби. Таким населеним пунктом є селище міського типу Петриківка, який знаходиться в Дніпропетровській області, поруч із ним ще знаходяться Червонопартизанське, Іванівка, Клешневка, Гречаное, Хуторська, Жовтневе, Лобойківка, Радсело, Кулеші, Сотницьке, Єлизаветівка, Курилівка, Супина, Чаплинка, Миколаївка, Курилівка, де ми теж проводили і ще не раз будемо проводити комплекси інженерних вишукувань у які входить винесення меж ділянки внатуру, геодезія ділянки, геологія ділянки з бурінням та топографічною зйомкою. Царичанський район, Магдалинівський район, Верхньодніпровський район, Дніпропетровський район, Криничанський район, Новомосковський район, Петриківський район також відносяться до регіонів, де ми надаємо послуги з геодезії.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Петриківка, топографічна зйомка для проектування

Природно, що особливості розташування та місцевості кожного такого населеного пункту накладають свій відбиток і на порядок проведення тут інженерних вишукувань. Ця робота здійснюється скрізь, і у великих обласних центрах, і у маленьких хуторах і за їх межами. Скрізь, де є земля, потрібні геологи та геодезисти. Але на відміну від міста, передмістя, селища і села мають свою специфіку дослідження. В деяких моментах завдання інженерам і дослідникам навіть полегшується. Наприклад, тут немає такої великої забудови як у міській місцевості, де житлові мікрорайони і вдома на них щільно стоять один до одного, перешкоджаючи коректної роботи бригад аналітиків. Також деякі комунікаційні лінії, наприклад, газова магістраль, можуть мати інший спосіб прокладки, ніж у міських умовах. При проведенні геологічних та геодезичних досліджень потрібно враховувати приміський район.

На жаль, не кожна фірма згодна працювати в таких віддалених місцях. Але наша компанія тримає курс на розширення не тільки за рахунок великих міст, але навіть таких населених пунктів як Петриківка. Геологія та геодезія найбільш затребувані послуги.  У першу чергу, жителі цього населеного пункту можуть оцінити наші геодезичні можливості і різнобічну спрямованість при їх виконанні. Так, топографічна зйомка відіграє велику роль при проектуванні будь-яких будівельних об'єктів. Ми виконуємо її виключно на професійному обладнанні, що забезпечує більшу точність отриманих результатів і практично виключає похибки. Наша ціна і терміни вас порадують. Ми виконуємо топографічну зйомку ділянки в Петриківці за 2 дні вартість складе 1350 грн. Винос меж приватної ділянки в Петриківці займе від 20 хвилин до години + 1 день для підготовки та отримання координат вашого ділянки. Крім того, кожну роботу незалежно від того, де вона проводиться в місті недалеко від офісу або у віддаленому селищі, виконують професіонали найвищої кваліфікації. Точність геодезичних робіт досягається наявністю базових станцій GPS систем у містах Верхньодніпровську та Дніпропетровську, які працюють 24 години на добу і дають точність при винесенні меж ділянок з Петриківки до 1 см . Це залежить від віддалення від базової станції не перевищує 20 км. Між жителями селищ, власниками великих приватних територій, часто виникають суперечки з приводу межування територій. Ці суперечки можуть тривати роками і ставати предметами затяжних судових розглядів. Наша послуга по винесенню меж ділянки та встановлення межових знаків із складанням відповідного акта за геодезії допоможе розставити все на свої місця і остаточно визначити найбільш точні і правильні межі території.

У тому випадку, якщо вам потрібно дізнатися характер вашої землі, її склад і особливості, ми також допоможемо вам у цьому, адже наша компанія спеціалізується і на інженерно-геологічних дослідженнях. Наявність власних лабораторій допомагає значно скорочувати терміни виконання аналізів, а також значно поліпшувати їх якість.

Будь-геодезичні та геологічні вишукування, проведені нами,  направлені на максимально точний і якісний результат. У цьому ви зможете переконатися особисто, звернувшись до нас. Ми приїдемо на досліджуваний ділянку в будь-який зручний для вас час і місце. Габарити нашої бурової дозволяють проникнути навіть у найбільш важкопрохідні місця та здійснити буріння на 8-10 метрів з відбором проб грунту для розрахунку фундаменту.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення