Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Винесення меж ділянки Прилуки, геодезія, геологія, топографічна зйомка

Акція!!! Поспішайте замовити геодезичні послуги за найбільш вигідною ціною! Геодезія ділянки, геологія, винесення меж ділянки по Прилукам і району за ціною від 5900 грн. Також ми пропонуємо вашій увазі топографічну зйомку за Ічнянському районі, Ніжинського району, Бобровицькому району, Варвинському району, Сребнянскому району, Носівського району, Прилуцькому районі Чернігівської області!!!

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Роботи по реконструкції - досить складний процес. Іноді він набагато складніше, довше і затратніше, ніж будівництво з нуля. Адже потрібно виконати перепланування готової конструкції. Уява замовника може малювати собі яскраві картини готової будівлі. Але втілити ці ідеї деколи буває досить складно. Необхідно зламати і побудувати наново, щоб домогтися бажаного результату. В ході реконструкційних робіт ніяк не обійтися без кваліфікованих інженерів-геодезистів, допомога геологів також може знадобитися. Тому, якщо у вас в планах є реконструкція будь-якого нерухомого об'єкту в місті Прилуки, зверніться в компанію Гільдія Інжиніринг, ми так само виконуємо геодезію ділянки, інженерно-геологичские вишукування, топографічну зйомку: Дідівці, Єгорівка, Манжосовка, Боршна, Валки, Густиня, Висока, Заудаевское, Мациевка, Смош, Комуна, Переволочна, Красляни, Лиски, Рибци, Ладан, Подище, Варва, Журавка, Дігтярі, Удайці, Мохновка, Мокляки, Лутайки, Линовиця, Стасовщина, Глинщина, Онищенков, Малковка, Турківка, Івківці, Дубовий Гай, Яблунівка, Бубовщина, Білошапки, Грабарівка, Давидівка, Нові Мартиновичі, Антонівка, Дащенки, Богдани, Світличне, Ященков, Остапівка, Гнідинці, Голубівка, Красляни, Боршна, Мількі, Переволочна, Охиньки, Пручаи, Висока, Смош, Ряшки, Оникиевка, Полова, Вільшана, Сттрельники, Лісові Сорочинці, Толкачевка, Коломійцеве, Тишківка, Августівка, Городня, Щуровка, Грабів, Обычев, Яхновка, Галиця, Сальне, Кленове, Терешківка, Степове, Ганнівка, Макіївка, Боротьба, Бажановка, Білорічиця, Миколаївка, Воровського, Жовтневе, Толкачевка, Заїзд, Новий Лад, Петровське, Мазки, Пролетарське, Поддубовка, Нетяжине, Турівка, Сухолески, Березова Рудка, Смотрики, Линовиця, Варва, Онищенков, Глинщина, Сухояровка, Малковка, Стасовщина, Лутайки, Полонки, Журавка, Колісники та ін села Чернігівської області. За нашу багаторічну діяльність ми не раз працювали на об'єктах, що піддаються реконструкції, і знаємо всі особливості таких процесів. Тому ми зможемо врахувати всі ключові моменти і деталі і правильно розставити акценти в ході проведення тієї чи іншої роботи, звертаємо увагу на дрібниці і нюанси.

Винесення меж ділянки Прилуки, геодезія, геологія, топографічна зйомкаЦілком можливо, що в ході реконструкції, ви захочете розширити свої володіння за рахунок сусідніх територій. У такому випадку вам обов'язково знадобиться послуга виносу меж ділянки в натуру і топографічна зйомка в Прилуках. Адже тепер межі вашої території не збігаються з тими, які зафіксовані у попередньому Акті. Але навіть якщо межі залишаються на місці, то проведіть уточнительные роботи. Ніколи не буде зайвим переконатися в тому, що ваше огорожа стоїть на правильному місці і ні ви, ні ваші сусіди не зайняли частину землі один одного. Тим більше що робота ця швидка і фінансово затратна. Через годину після приїзду наших фахівців, у вас буде новий Акт з затвердженими або заново зафіксованими межами.

Також в ході перепланування вам не обійтися без нової топографічної зйомки. Адже конструкція зазнає зміни. Щось зноситься, щось добудовується. Природно, потрібен новий топографічний план, тому що буде складатися новий проект. Необхідно:

  • врахувати старі комунікаційні лінії, щоб намітити, де будуть прокладатися нові;
  • зафіксувати всі об'єкти на території, щоб знати, де розташовувати  нові будівлі або прибудови;
  • врахувати всі зелені насадження, дерева. Це необхідно і для розташування нових об'єктів, і для можливого облаштування зеленої зони.

Також уточнюються і інші параметри - рельєф, площа та інші. Тільки у випадку ретельної топографічної фіксації і кваліфікованої обробки даних можна скласти правильне реконструкційний проект.

Тепер що стосується геології. Ви можете сказати, що раз будівля стоїть, значить, геологічний аналіз проводити не варто. Частково ви праві, але не зовсім. Легкий геологічний аналіз в деяких випадках доведеться виконати. Адже старе приміщення може бути не надто надійним та мати пошкодження якраз від того, що при його будівництві не були проведені дослідження грунту. Тому, щоб все-таки дізнатися особливості землі, і треба взяти кілька проб. Це допоможе правильно зміцнити будова і врахувати ці відомості при зведенні додаткових будівель або прибудов.

Винесення меж ділянки Прилуки, геодезія, геологія, топографічна зйомка

Наша компанія допоможе вам не тільки в реконструкційних питаннях, але і в будь-яких інших, пов'язаних із землеустроєм та будівництвом.

Працюючи з нами вигідніше замовити повний комплекс інженерних вишукувань у складі:

  • топографічна зйомка в Прилуках;
  • винесення меж ділянки в Прилуках;
  • геологія ділянки з бурінням і технічним звітом про склад і параметри ґрунту, порід, ґрунту;
  • геодезія в Прилука;
  • геологія Прилук.

Тільки тоді ви отримаєте максимальну цінність та користь від співпраці з нами на перших етапах Вашого будівництва та реконструкції.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення