Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія Решетилівка, геологія, винесення меж ділянки, топографічна зйомка 1:500

Акція!!! Поспішайте встигнути!!! Вартість на геологічні і геодезичні послуги від 5900 грн. Весь комплекс інженерних вишукувань у складі виносу меж ділянки в натуру, топографічної зйомки з погодженнями для будівництва і проектування, проведення геодезії і геології земельної ділянки з бурінням свердловин по 8 метрів в Решетилівці і в Шишацькому районі, Великобагачанському районі, Диканському районі, Полтавському районі, Козельщинському районі, Кобеляцькому районі, Новосанжарському районі, Глобинському районі та по всій Полтавській області. Геодезія Решетилівка всього за 4 дні.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Земля - це одна з найвищих цінностей. Саме вона дає життя рослинам, врожаю. Але не тільки за це цінується земля. Будівельний процес неможливий без земельної ділянки. А будь-земельна ділянка, в якому б місті, в якій країні він ні знаходився, тісно пов'язаний з різними природними умовами - рельєфом, кліматом, особливостями місцевості. Саме ці та інші параметри землі і досліджують геодезисти і геологи. Їх робота багатогранна і многопрофильна. Такі відповідальні й складні процеси на своїй ділянці необхідно довіряти виключно професіоналам. Тільки так ваш земельна ділянка буде правильно оформлений, а всі роботи на ньому виконані правильно. Ми старанно напрацьовували свої дані по таких селах і містах: Шкурупиевка, Прокопівка, Демидівка, Пустовары, Чернещина, Ганжі, Тури, Мирне, Давидівка, Пасічне, Лиман Перший, Паськовка, Яценки, Супротивная Балка, Гольманівка, Кальницкое, Пащенки, Паськовка, Миколаївка, Фрунзівка, Шевченкове, Нагірне, Потічок, Тури, Бузиновщина, Пасічники, М'якеньківка, Шрамки, Сіни, Михнівка, Колотии, Панянки, Каленики, Нове Остапово, Шилівка, Онищенки, Мушти, Малий Быкай, Гришки, Крахмальцы, Глибока Балка, Коржі, Лиман Другий, Гончарі, Лещаны, Луці, Лобачі, Голуби, Шкурупии, Жовтневе, Белокони, Прокопівка, Кукобовка, Лютівка, Долина, Коломак, Лучки, Бугаївка, Макарцовка, Кірове, Уманцівка, Келебердовка, Вытевка, Абазівка, Лаврики, Івашки, Супрунівка, Шостаки, Гожули, Мильцы, Кованчик, Мачухи, Сноповое, Судиевка, Писаренки, Сердюки, Твердохлебы, Плоске, Левенцівка, Чередники, Чернещина, Сухорабівка, Панянки, Хрещатое, Пустовары, Грекопавловка, Бридуны, Висичи, Шпортки, Коби, Горобцы, Столбіна Долина, Лахны, Лелюбовка, Малий Кобелячок, Великі Кобелячок, Дружба, Висока Вакуловка.

Надійної і кваліфікованої компанією з надання геодезичних і геологічних послуг є наша компанія - Гільдія Інжиніринг. У нас підібрана професійна команда, яка злагоджено та сумлінно здійснює свою діяльність, пов'язану з дослідженням та оформленням земельних ділянок, виносу меж з паперу на місцевість.

Геодезія Решетилівка, геологія, винесення меж ділянки, топографічна зйомка 1:500Для проведення землевпорядних процедур та оформлення технічної документації необхідно провести таку процедуру як винесення меж ділянки в натуру в Решетилівці. Без Акта, який складається за результатами роботи, неможливо зібрати повну технічну документацію для вступу в права володіння ділянкою. В Акт винесення меж ділянки в натуру вносяться такі відомості як площа ділянки, його географічні координати, геометричні параметри. Межі відзначаються межовими знаками, які розставляються на ключових точках території, щоб позначити межу. Крім виносу меж, для землеустрою важливі й інші послуги - кадастрова зйомка та складання кадастрової карти. На  виконавчої схемою  меж землекористування ми як досвідчені геодезисти накреслимо хто куди, кому і на скільки метрів або сантиметрів заліз, де проходить межа внатуре на місцевості, і дамо рекомендації, як вийти із ситуації меншими втратами, спираючись на попередній досвід сотень власників таких ділянок.

А для будівельного процесу важлива інша процедура - топографічна зйомка в Решетилівці. Це один з головних способів досліджувати земельну ділянку максимально повно і докладно. Топозйомка м 1:500 вимагає наявності спеціального професійного геодезичного обладнання, яке відрізняється високою точністю і продуктивність. Природно, багато років тому, коли цифрове обладнання тільки починало використовуватися в геодезичної діяльності, багато роботи проводилися із застосуванням ручних або механічних інструментів. Але зараз точний і правильний результат досягається завдяки цифровим тахеометрів і GPS-приймачами зі спеціальними програмами і режимами роботи RTK. Та й такий підхід дозволяє отримати та обробити дані оперативно, як можна швидше. Геодезія в Решетилівці за 4 дні це нормальна практика. Геологія в Решетилівці за ціною 4000 грн, це цілком реально.

Геологічне напрямок розвинене також добре, як і геодезичне. Аналіз ґрунту та ґрунтових вод, що проводиться нами, дозволяє визначити негативні фактори, які можуть вплинути на майбутнє будівництво, визначити точний хімічний аналіз ґрунтових вод. Ми визначаємо агресивність і макрокомпонентний склад грунтових вод за катіонів і аніонів, відібравши проби води в розвідувальних інженерно-геологічних свердловин.

Знаючи геологічні особливості місцевості, можна враховувати їх при проектуванні, щоб надійно захистити конструкцію від агресивного впливу деяких елементів ґрунту або ґрунтових вод. Навіть простий аналіз в лабораторних умовах забезпечить вас необхідною інформацією.

Будь-які дії, які дозволять досконально вивчити землю, наша компанія проводить на найвищому рівні, почніть з послуги топографічна зйомка в Решетилівці.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення