Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Топографічна зйомка для проектування і геологія в Рокітному. Геодезія, винесення меж ділянки

Увага!!! Акція!!! Інженерні вишукування по Рокитному та Рокитновскому району вартістю від 5900 грн!!! Поспішайте замовити геологію і геодезію за акційною ціною!

В сфері нерухомості виділяються такі поняття як «первинне» та «вторинне» житло. Різниця між ними в тому, що первинне - це нове, щойно збудоване. У цьому будинку або квартирі саме ви є власником. А вторинне - це те, яке ви купили у попереднього власника. Природно, що вторинне житло дешевше і його більше порівняно з новобудовами. Якщо мова йде про квартири, то тут з новобудовою все зрозуміло. Забудовник зводить будинок, а ви купуєте готову квадратуру. З приватними будинками все складніше. Якщо бажаєте отримати новий будинок з потрібною площею і плануванням, єдиний вихід - будуватися самостійно. Особливо, коли населений пункт передбачає наявність приватного будинку, як, наприклад, селище Рокитне.

Будівництво навіть невеликого будинку - дуже складний процес, який займає багато часу і сил. Самостійно цю роботу не виконати. На кожному етапі потрібна допомога відповідних спеціалістів - інженерів, будівельників, електриків. На початкових етапах вам просто не обійтися без консультацій, а також практичної діяльності таких фахівців як геодезист і інженер-геолог. Геодезія Рокитне наш основний напрямок нашої компанії.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 10 900 грн

Часто багато хто скаржиться, що нове житло, збудоване кілька років тому, вже починає тріскатися, давати просідання. Щоб з вашим новим будинком такого не сталося, перед початком робіт по розробці проекту замовте послугу геологічного аналізу. Це дасть вам можливість дізнатися особливості того грунту, на якому ви збираєтеся ставити будинок, з'ясувати всі плюси і мінуси місцевості.

Хоча на 99% ґрунтів в даному районі - чистий пісок з грунтовими водами на 3-4-метрах, все одно геологію ділянки треба робити на предмет уточнення складу, гранулометрії піску і т. д.,Три етапи, в які здійснюється робота, дадуть найбільш повну і достовірну інформацію. Цими трьома етапами є забір проб для аналізу шляхом буріння свердловин, лабораторне дослідження даних зразків, а також обробка результатів і складання звіту. Крім звіту з фактичними даними фахівцями розробляються цінні рекомендації щодо будівельного процесу на даній території, рекомендації по боротьбі з агресивністю ґрунтових вод до матеріалів фундаментів. Топографічна зйомка в Рокитном покаже розташування гирл свердловин на ділянці, їх висотні відмітки, які потрібні для складання інженерно-геологічних розрізів.

Топографічна зйомка для проектування, геологія Рокитне, геодезія, виніс меж ділянкиОднак основою основ виступають все-таки геодезичні роботи в Рокитне. Саме геодезію можна сміливо назвати основою всього будівельного процесу. Навіть коли мова не стосується зведення будівлі, а тільки землевпорядкування, геодезичні послуги необхідні і там. Наприклад, винесення меж ділянки в натуру Рокитне - це процес, який необхідний не на етапі будівництва, а ще в період оформлення документів на ділянку. Саме ця процедура підтверджує правильність існуючих меж ділянки, або при питанні відновити хоча б одну втрачену точку. Так само ми працюємо в Осницьк, Лісовська, Остки, Буда, Сновидовичи, Залав'є, Блажово, Більськ, Ельное, Великий Черемель, Шахи, Великі Озера, Переходичі, Будымля, Жадень, Хочин, Удрицьк, Миляч, Лугове, Переброди, Будымля, Біле, Велюнь, Загребля, Бродец, Висоцьк, Смородск, Глинне, Кам'яне, Михайлівка, Сновидовичи, Остки, Масевичі, Рудня, Журжевичі, Комсомольське, Андріївка, Сущани, Хмелівка, Будки, Корощине, Рудня - Бистра, Варварівка, Будки-Сновидовичские, Дерть, Олександрівка, Кисоричі, Карпилівка, Борове, Майдан, Ліски, Чабель, Ясногірка, Селище, Камяне-Случанське, Заровье, Дубняки, Чудель, Немовичі, Клесів, Томашгород, Олевськ, Біловіж, Михайлівка, Лопатичи, Кишин, Тепеница, Артинск, Радовиль, Жубровичи, Брониця, Цибулі, Яцковичі, Хотин, Прислуч, Колодязне, Друхов, Поліське, Адамівка, Великі Селища, Гирло, Лучиці, Городниця, Мала Анастасівка, Ходурки, Михеевка, Морозівка, Весняне, Харалуг, Зализница, Щекичин, Невірків, Жорнівка, Поліське, Друхов, Малятин, Борове, Ясногірка, Чебель, Балашівки, Богуші, Тыщица, Корост, Кути, Степань, Рудня, Мале Вербче, Велике Вербче, Ромейки, Рудня, Кричильськ, Чучево, Сарни, Орлівка, Полицы, Дубки, Бережниця, Кидры, Володимирець, Долговля, Любахи, Суховоля, Рафалівка, Липно, Красносілля, Зелениця, Крупове, Кривица, Липиці, Липно, Бышляк, Великі Телковичі, Луко, Степангород, Дібрівськ, Сварицевичі, Партизанський, Людынь, Заболоття, Познань, Березове, Грабунь, Глинне, Дубно, Обсич, Муроване, Ельное, Більськ, Карпилівка, Рудня-Карпіловська, Майдан, Ліски, Жовтневе, Паранино, Мала Глумча, Малоглумчанка, Медведево, Нитино, Загата, Болярки, Просіка, Покощеве, Тайки, Велика Цвіля, Адамове, Курчицкая Гута, Ильяшевка, Нові Серби, Мокляки, Хутір-Мокляки, Села Ленчин, Великі Селища, Велика Любаша, Маща, Костопіль,Поляни, Вітковичі, Антонівка, Зорное, Карасін, Пугач, Федорівка, Гранітне, Олексіївка.

А коли мова заходить про будівництво, то його не можливо розпочати топографічної зйомки для підключення до мереж або проектування. Вона потрібна для грамотного розташування майбутньої конструкції. Охоплюючи широке коло інформації про території, цією процедурою можна одержати максимум відомостей про неї - це і складності рельєфу, і підземна зйомка комунікацій, і визначення розташування кожного з об'єктів, якщо вони вже є на ділянці. Масштаб підбирається в залежності від цілей, які ставляться перед виконавцем, в 90% випадків це 1 до 500, а 9% - це 1:2000 для РЕЗ, але ми можемо зробити топографічні зйомки будь-яких масштабів та площ.

Щоб провести всі ці та інші роботи якісно, вам потрібна надійна команда фахівців, які зможуть виїхати до вас на ділянку вже завтра. Тільки така згуртована робота на об'єкті подарує вам очікуваний результат. Вибравши нашу компанію, ви не помилитеся, і отримаєте в результаті новий і довговічний будинок.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення