Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованих фахівців Гільдія Інжиніринг. Працюємо по Україні


Геодезія та геологія Ромни. Винесення меж ділянки, топографічна зйомка

Вартість на геологічні і геодезичні послуги від 5000 грн!!! Встигніть замовити інженерні вишукування для будівництва у складі виносу меж ділянки в натуру, топографічної зйомки м 1:500 в Ромнах всього за 4 дні, а так само в Недригайлівскім, Конотопському, Буринському, Липоводолинському, Роменському районах Сумської області.

Якщо перефразувати відомого політичного діяча, то можна сказати, що будівництво має бути економним. Адже це дуже витратна справа і замовник цього самого будівництва намагається заощадити на яких, на його погляд, незначних дрібницях. Однак буває, що, на його думку, є дрібницею, для професіонала, що працює на об'єкті, означає дуже багато. І упущення тієї або іншої процедури при  підготовці або  у ході будівництва, може призвести до наростання проблем ближче до завершення. Тому на будівництві та землеустрій економити не можна. А значить не можна економити і на геологічних та геодезичних послуг, які є обов'язковою складовою будь-яких робіт і заходів, що проводяться на земельній ділянці. Якщо заощадити хоч на одному дослідженні, можна виявитися тим самим скупим, який платить двічі.

Компанія Гільдія Інжиніринг розуміє кожного клієнта і його бажання скоротити і без того високі витрати. В ході бесід і консультацій ми намагаємося прийти до спільного знаменника і окреслити план дій таким чином, щоб і всі необхідні послуги були виконані, і замовник на них не розорився.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геодезія Ромни, геологія, винесення меж ділянки, топографічна зйомкаВажливою роботою для будь-якої земельної ділянки є тільки геологія ділянки в Ромнах але і визначення його меж так званий винесення меж ділянки внатуру. Це робиться шляхом їх винесення в натуру. Заміряються кути, відстані. Крім того, визначаються координати і порівнюються з кадастровою картою, а також встановлені межі узгоджуються з сусідами, щоб уникнути розбіжностей. Для зручності власника і згідно з інструкціями, на ділянці встановлюються межові знаки на ключових поворотних точках. Ми робили геодезію і геологію ділянок в Шиловское, Грабино, Галенково, Яковенково, Погожа Криниця, Степурино, Велике, Зюзюки, Столярово, Яловий Окіп, Рубанка, Кимличка, Новосеменовка, Семенівка, Переточування, Лахновщина, Велика Діброва, Тютюнниково, Муховатое, Тимошенково, Погожа Криниця, Перехрестівка, Маляровщина, Олексіївка, Кашпуры, Кузьменково, Липівка, Довга Лука, Липівський, Байрак, Червоногорка, Коцупиевка, Липова Долина, Русанівка, Розбишевка, Червонознаменка ,Чернече, Лободино, Вечирчино, Бухалово, Калиновщина, Мала Побиванка, Панасівка, Заруддя, Рубанка, Яловий Окіп, Мале ,Овеча, Бороданово, Муховатое, Тимошенково, Юхти, Зелений Гай, Перекір, Зиново, Правдюки, Вовківці, Великі Будки, Залуцкое, Загребелля, Великі Будки, Плавинище, Пустовійтівка, Борозенка, Сененково, Борозенка, Миколаївка, Житное, Московщина, Овлаши, Горовое, Пшончино, Басово, Вощилиха, Коритище, Бессарабка, Велика Бутівка, Червоне ,Заклимок, Вьюнное, Пгребы, Калинівка, Рогинцы, Заїзд, Слабогубовка, Бацмани, Долгополовка, Левченки, Зеленовщина, Малі Бубни,  Миколаївське, Гришине, Королівщина, Матлахово, Чижиково, Великі Бубни, Мокиевка, Посад, Галка, Рогинцы, Хмельов, Сміливе, Грабщина ,Чисте, Василівка, Холодник, Ягановка, Андріївка, Луценково, Новицьке, Гудими, Мельники, Червоногорка, Саханського, Поповщина, Закубанка, Световщина, Погоди, Кашпуры, Олексіївка, Кузьменково, Перехрестівка, Маляровщина, Свою, Бобрик, Левондовка, Глинськ, Ворошилівка, дубина, Лесковщина, Локня ,Артюховка, Москалівка ,Поповка, Беловод, Піски, Ярмолинці ,Коржі, Лавирково, Косенки, Коритище, Ракова Січ, Томашівка, Сулими, Баба.

Інша важлива робота, вже на будівельному майданчику перед початком будь-яких земляних робіт - це топографічна зйомка і інженерна геодезія. Без неї будівництво так і не почнеться, тому що без неї не складеться проект. Адже саме топографічна зйомка несе в собі таку важливу інформацію, як параметри території, її площа, особливості місцевості і рельєфу, наявність комунікаційних вузлів і відгалужень, інших нерухомих об'єктів і зелених насаджень. Все це лягає на топографічний план, який і лягає в основу проектної документації.

Часто багато власників земельних ділянок приділяють пильну увагу геодезичним дослідженням, але зовсім упускають з виду або спеціально ігнорують геологічний аспект - геологія ділянки. А адже вивчити земні надра вашої ділянки - це також ключовий момент подальший будівельний дій. Можливо, ті проектні ескізи, які ви собі намітили, абсолютно не відповідають тому типом ґрунту, який переважає на території. І ваш міцний фундамент виявиться абсолютно не готовим прийняти агресивна поведінка ґрунтових вод і самого ґрунту. Тому не ризикуйте і не економте на такій важливій справі.

Економія в якихось випадках буває доречною, але не тоді, коли мова йде про надійності, довговічності і безпеки вашого житла або об'єкта вашого бізнесу, або іншої конструкції в Ромнах. Співпраця з нами дозволить за демократичними цінами провести всі ключові процедури на ділянці, а саме геодезія Ромни, геологія Ромни, винесення меж ділянки в Ромнах, топографічна зйомка ділянки в масштабі 1:500 у Ромнах.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення