Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Шпола, топографічна зйомка для проектування

Увага акція, краща ціна, повний комплекс інженерних вишукувань на ділянці у складі геодезії, геології, виносу меж ділянки по Шпола та Городищенському району, Катеринопольскому району, Смелянскому району, Звенигородському району, Кам'янському району за ціною від 5900 грн!!!

Земельні ділянки можуть мати різне цільове призначення. Це призначення визначається бажанням самого власника і закріплюється, як правило, в документах, пов'язаних з даною територією. Серед основних цільових використань ділянок можна виділити землю під будівництво, а також під сільськогосподарські потреби.

З першим варіантом все зрозуміло - власник може зводити там житловий будинок, дачний будиночок або інші об'єкти, необхідні для життєдіяльності. Також це можуть бути виробничі та інші конструкції, що спрямовані на отримання прибутку.

Що стосується другого можливого використання земельної ділянки, то це може бути город чи сад, в якому власник збирається вирощувати помідори або яблука, поле, яке він хоче засіяти кукурудзою чи пшеницею, або сад, що має естетичну спрямованість.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Шпола, топографічна зйомка для проектуванняДля будь-якої ділянки з будь-цільовою спрямованістю в одному з наступних населених пунктах: Мар'янівка, Кримки, Васильків, Скотареве, Каменоватка, Лозоватка, Терешки, Сигнаївка, Матусів, Лебедин, Княжа, Георгіївка, Каменоватка, Іскрене, Капустине, Стецівка, Юрівка, Чичиркозівка, Ватутіне, Скалеватка, Степове, Зализнячка, Єрки, Катеринопіль, Окнино, Грушківки,  Кайтановка, Ступичное, Любисток, Товмач, Водяне, Соболівка, Коротіно, Антонівка, Лип'янка, Турія, Журавка, Лебедин, Макіївка, Буда-Макіївка, Станіславчик, Бурти, Надточаевка, Топильна, В'язівок, Товста, Куцовка, Самгородок, Санжариха, Поповка, Цвіткове, Ротмістрівка, Дырдин, Мліїв, Товмач, Телепине, Зелена Діброва, в Городищенському районі, Катеринопільському районі, Смілянському районі, Звенигородському районі, Кам'янському районі потрібен ряд геологічних та геодезичних досліджень. Не думайте, що лише для будівельних робіт потрібні інженери, аналізи та геодезичні прилади. Навіть якщо на вашій території не буде ні однієї, навіть маленької архітектурної споруди без геології та геодезії вам не обійтися. Починати потрібно з винесення меж ділянки на місцевості для правильного і законного встановлення паркану.

Геологія у цьому зв'язку вкрай важлива. Адже ваша діяльність - сільськогосподарська вона чи ні, буде спрямована на прямий контакт із землею. А вам треба з нею познайомитися. І не просто поверхово, а глибоко і досконало. Тільки так ви будете знати всі її особливості. А це, в свою чергу, послужить вам гарною підмогою у вашій діяльності на даній ділянці. Аналізи ґрунту і ґрунтових вод допоможуть визначитися з типами фруктових дерев і сортами овочевих культур, які можна висаджувати тут, щоб вони дали найкращий урожай і не пропали. Також при наявності геологічних дані можна розраховувати ступінь поливу та інші маніпуляції.

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Шпола, топографічна зйомка для проектування

Геодезія має не менше значення. Інженерні вишукування ставлять перед собою мету дослідити будь-який об'єкт незалежно від його призначення. З різноманіття геодезичних послуг для розглянутого призначення території можуть знадобитися наступні роботи.

В першу чергу - це винесення меж ділянки. Особливо це актуально, якщо мова йде про території, розташованій далеко від забудов, наприклад, в полі. У такому випадку наявність межових знаків з офіційними номерами дозволить захистити свою землю від зазіхань і принаймні заспокоїть сусідів тим фактом, що ви не самі відмірювали собі межу, а це зробили кваліфіковані фахівці, що мають достатній досвід і відповідне обладнання.

Основна геодезична робота в Шполі - це топографічна зйомка. Вона виконає фіксацію всіх особливостей території. А це дуже важливий момент, якщо мова йде про благоустрій ділянки. Наприклад, ви хочете невеликий шматочок землі перетворити не в город з бур'янами, а в міні-сад. Для цього вам знадобитися ландшафтний дизайн-проект. А скласти його можна, тільки маючи на руках топографічний план великого масштабу 1 до 200 та документальний звіт з результатами. Причому, можливості сучасного цифрового обладнання дозволяють знімати аж до кожного кущика, що забезпечить максимальну точність, так само можна представити результати в умовній системі висот, прийнявши за 0 наприклад позначку підлоги. Топографічна зйомка на даний момент дозволяє проводити такі маніпуляції з кресленням для зручного проектування.

Наша компанія Гільдія Інжиніринг проведе будь-які роботи з геодезії і геології в місті Шпола і в довколишніх населених пунктах, щоб ви змогли спокійно займатися улюбленою справою, а вашим ділянкою займалися професіонали.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення