Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Винесення меж ділянки в Скадовську,топографічна зйомка, геологія для проектування фундаменту

Акція, краща ціна,  повний комплекс інженерних вишукування на ділянці таких як топографічна зйомка, геологія а так само винесення меж ділянки по Скадовску і Скадовському районі Херсонської області за ціною від 6000 грн. Поспішайте встигнути до кінця березня, так само працюємо з  Голопристанський район, Каланчацький район, Цюрупинський район, Скадовський район!!!

Цільове призначення будівель і ділянок буває різним. Залежно від цього критерію і  відбувається диференціація територій та об'єктів. Дачні ділянки - це окрема група, яка має свої особливості. За масштабами - це, найчастіше, не дуже велика територія. Що стосується нерухомості, то тут також все індивідуально - хтось на дачі зводить маєток з усіма комунікаціями і живе там цілий рік, а комусь вистачає невеликої господарської будівлі для інструментів, щоб доглядати за городом. У будь-якому випадку, дачну ділянку, як і будь-який інший, повинен бути підданий деякими дослідженнями геодезичного та геологічного характеру, якщо ви зібралися проводити на цій території які-небудь дії, наприклад, будувати будиночок. Але навіть якщо ви хочете серйозно зайнятися сільським господарством, без певних процедур з вивчення місцевості вам не обійтися.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геодезія Скадовськ

Провести будь-які з необхідних робіт у складі геодезії і геології в місті Скадовськ береться наша компанія. Ми знаємо, які саме процеси досить виконати, щоб оформити всі документи і зібрати повну інформацію по вашій ділянці. Тому від нас ви не отримаєте нічого зайвого. Так само ми працюємо за таким селам і селищам: Семенівка, Кучеряве, Андріївка, Забарино, Індустріальне, Іванівка, Очаківське, Лимановка, Суворовка, Олексіївка, Облои, Комуна, Збруевка, Новочерноморье, Бахтери, Слипушинское, Долматівка, Берегове, Чорноморські Криниці, Вільна Україна, Червонознаменка, Вільна Дружина, Зеленотропинськ, Нововолодимирівка, Жовтневе, Київка, Петрівка, Новоселівка, Калинівка, Володимирівка, Винесення меж ділянки в Скадовську, геодезія, топографічна зйомка, геологія для проектування фундаментуНоворосійське, Лиманське, Червоне, Остроподолянское, Андріївка, Вишневе, Птаховка, Зеленівка, Грушівка, Радгоспное, Даровка, Миколаївка, Комунарівка, Таврія, Малоолександрівка, Привітне, Новокиевка, Виноградово, Брилівка, Доброселье, Великі Копані, Ульянівка, Широке, Шевченка, Петрівка, Приморське, Антонівка, Тарасівка, Новоукраїнка, Червоне, Новомиколаївка, Новоросійське, Лиманське, Новософиевка, Калинівка, Круглозерка, Більшовик,  Залізний Порт, Новочерноморье, Збруевка, Бахтери, Зеленотропинськ, Добропілля, Каланчак, Хорли, Олексіївка, Максима Горького, Олексіївка, Гаврилівка Друга, Ставки, Бабенкова Перше, Роздольне, Червоний Чабан, Даровка, Комунарівка, Червоний Яр, Рачевка, Нове, Надеждівка, Крестовка,  Новий Гай, Долинське, Новонаталовка, Любимо-Павлівка, Абрикосівка.

Винесення меж ділянки в Скадовську

В першу чергу, якщо ваша ділянка не має документально закріплених кордонів, ми виправимо. Для цього достатньо провести просту роботу по винесенню меж ділянки на місцевість. Це допоможе офіційно підтвердити ваші кордону та погодити їх з сусідами, щоб уникнути негативних ситуацій з ними. Проведення роботи підтверджується Актом виносу меж ділянки в натуру. У тому випадку, якщо коли-небудь ці показники вимірювалися, а по периметру території навіть варто оградительное споруда, то для вашого спокою або при будь-яких проблемах з сусідами, можна провести уточнення кордонів, а так само винесення меж ділянки в Скадовську. В такому випадку ви точно будете знати, чи правильно у вас стоїть паркан, і не користуєтесь  ви зайвим шматочком землі.

Топографічна зйомка в Скадовську

Якщо ви вирішили суцільного городу виділити частину під забудову, нехай не вдома, а невеликого господарського приміщення, то потрібно виконати топографічну зйомку. Вона дасть можливість зрозуміти, які рельєфні особливості переважають на даній ділянці, де знаходяться комунікаційні лінії, і яка площа та інші характеристики має дана територія. Топографічний план масштабу 1:500, який після зйомки будуть нанесені всі зафіксовані показники, ляже в основу проекту конструкції.

Геологія Скадовськ

А щоб на вашому ділянці росли і плодоносили дерева, давали урожай овочеві культури, а сама будівля була міцною і довго служила, необхідно досліджувати грунт. Це дослідження носить геологічний характер. Виконується воно для того, щоб зрозуміти, які особливості грунту переважають в даній місцевості і на цій конкретній ділянці. Це необхідно, щоб знати, який тип фундаменту закладати для будівництва, і потрібен завезення додаткового шару землі для активного землеробства.

Щоб ваш дачний або будь-який інший ділянку перетворити в справжнє місце відпочинку, де ви зможете розслабитися і займатися улюбленими справами, зверніться до нас за телефоном 097-57-246-57.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення