Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Сміла, топографічна зйомка для проектування

Увага акція, краща ціна,  повний комплекс інженерних вишукування на ділянці таких як топографічна зйомка, геологія а так само винесення меж ділянки по Смілі Кам'янському району, Черкаського району, Шполянскому району, Чигиринскому району, Городищенському району за ціною від 5900 грн. Поспішайте встигнути до кінця червня!!!

Жителі невеликих населених пунктів часто скептично ставляться до великим компаніям, які намагаються запропонувати їм допомогу в наданні тих чи інших послуг. Все тому, що люди бояться бути ошуканими. Тому вони часто довіряють вирішення важливих питань невеликим місцевим фірмам або окремим представникам, які знаходяться «ближче до народу». І, як правило, саме цими «своїми» довірливі мешканці та бувають обмануті.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Ви можете не сумніватися в нашій чесності і сумлінності. І хоча зараз ця фраза може здатися вам голослівною, але кожне наше слово підтверджується справою, і навіть не одним.

 • Нас знають на всій території України та за її межами.
 • З нами співпрацюють не тільки приватні особи, але й цілі підприємства - великі і серйозні.
 • За час свого існування ми виконали безліч проектів - як масштабних, так і дрібних.
 • Ми беремося за кожну справу, незалежно від того, який розмір прибутку воно нам принесе. Ніколи, пообіцявши замовнику виконати щось, ми не відмовимо йому з-за великого замовлення.
 • Наш штат - це безліч фахівців у різних областях - і інженери, і геодезисти і геологи, і лаборанти, і юристи. Кожен з них спеціалізується на конкретній області і знає всі її нюанси.
 • Наше геодезичне обладнання та спорядження для геології ділянки - це сучасні геолого-геодезичні апарати, інструменти і комп'ютерні програми, розроблені нами. Це геологічні бурові установки та лабораторне обладнання.
 • наші послуги - це окрема тема. Чого тільки варта геодезія з цілим рядом робіт будь-якої складності і спрямованості. Ми надаємо послуги у сфері будівництва житлових будинків, і на виробничих об'єктах. Наша геодезія настільки розвинена, що ми працюємо з такими небезпечними об'єктами, як гірничодобувні, таким як Хлыстуновкий щебеневий кар'єр в с Хлистунівка Городищенський район (замовник Укрзалізниця).

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Сміла, топографічна зйомка для проектуванняВинесення меж ділянки в натуру - дуже легка, маловитратна і швидка процедура. Вона не потребує багато часу, але її результат - це офіційний Акт, який є головним документів, що підтверджує ваші кордону. Але навіть таку маленьку процедуру слід проводити відповідально і з повною віддачею, а також маючи великий рівень знань і досвіду. Адже від правильного виконання виносу меж залежить доля ділянки та її власника - саме ці межі будуть занесені в офіційний документ, заснований на актуальних координатах, отриманих за офіційним запитом в земельних ресурсах.

Топографічна зйомка в Смілі - одна з перших послуг, яку ми почали активно надавати. Тому що саме вона є центральною для початку будівельного процесу. Без неї документація на забудову не буде оформлено. Топографічний план, складений на підставі цієї зйомки,  лягає в основу проекту майбутньої конструкції. Так само на її підставі можна робити підрахунок земляних робіт, витрачених матеріалів.

Ми пропонуємо жителям Сміли скористатися нашими геодезичними послугами, а також геологічними, які також знаходяться на високому рівні. З нами ви зрозумієте, що таке справжня і якісна робота сертифікованих інженерів-геодезистів та інженерів-геологів і що таке сумлінне виконання поставлених завдань.

Основний перелік послуг за р. Сміла:

 • винесення меж ділянки на місцевості;
 • топографічна зйомка для проектування;
 • геодезія ділянки для будівництва;
 • інженерна геологія ділянки;
 • аналіз ґрунтів для розрахунку фундаменту і багато інші.

Так само можемо провести геодезичні та геологічні роботи в населених пунктах:

Сунки, Залевки. Плоске, Будки, Костянтинівка, Балаклея, Миколаївка, Холоднянское, Ковалихи, Мала Смілянка, Велика Яблунівка, Тернівка, Ковалихи, Вовківка. Ротмістрівка, Поповка, Березняки, Ташлик, Сердюковка, Лузанівка, Райгород. Лебедівка, Ярове, Пляковка. Михайлівка, Ребедайлівка. Вербування, Телепине, Катеринівка, Куцовка, Самгорож, Макіївка, Богуново, Буда-Макіївка, Пастирське, Радивановка, Олянино, Тимошівка, Баландине, Несватовко, Юрчиха, Бандурово, Косарі, Журавка, Лебедин, Шпола, Матусів, Сигнаївка. Мар'янівка, Станіславчик, Цвіткове, Ленінське, Ксаверово, Хлистунівка, Дырдин, Теклино, Мліїв, Ірдинь, Старосілля, Руська Поляна, Дубіївка, Білозір'я, Хацьки, Степанки, Хутори, Бузуків, Малий Бузуків, Вергуни, Хутори, Червона Слобода, Леськи, Худяки, Сагунівка, Топиловка, Боровиця, Чернявка, Думанці, Чубівка, Головятино, Гуляйгородок, Куликівка, Лубенцы, Деменцы, Жаботин, Замятница, Медведівка, Млини, Івківці, Головківка, Чмыревка, Рублівка, Скаржинка, Вдовичино, Іванівка, Суботів, Россошинцы, Красносілля, Погорільці, Трушевцы, Полесяновка, Кам'янка, Ірдинь, Шпола.

Чекаємо вашого дзвінка для консультації по телефону 097-57-246-57


Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення