Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованих фахівців Гільдія Інжиніринг. Працюємо по Україні


Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Суми

Увага акція: винесення меж ділянки + інженерна геологія + топографічна зйомка в Сумах від 5900 грн з бурінням і технічним звітом - повний комплекс інженерних вишукувань для проектування!

Кожна компанія починає свій шлях з маленької фірми або відділення, що налічує невеликий штат з 2-х чоловік і має обмежений бюджет. Але з часом, якщо фірма добре себе проявляє, вона заробляє собі імідж, зміцнює репутацію, а значить, розширює клієнтську базу. Такі позитивні тенденції дозволяють рости, відкривати нові філії і збільшувати кількість послуг та матеріально-технічну базу. І саме зростання компанії є одним з основних показників її успішності і якості.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Суми, топографічна зйомка для проектування

Компанія Гільдія Інжиніринг також починала з невеликих розмірів, з кількох великих міст, стрімко розширюючи свої кордони і географію, а також сферу послуг. Сьогодні - це розвинена компанія, яка охоплює кілька областей і безліч міст нашої країни. Суми не стали винятком, і в цьому місті також успішно і активно функціонує представництво нашої компанії, що веде активну діяльність в наступних містах і селах Сумської області: Краснопілля, Михайлівське, Угроїди, Чернеччина, Хмелівка, самотоівка (самотоївка), Глыбное, Рясне, Мезенівка, Бранцовка,Печини, Люджа, Тростянець, Станова, Білка, Боромля, Буймер, Рябушки, Мартинівка, Лебедин, Курган, Малий Вистороп, Великий Вистороп, Бишкинь, Лебедин, Пристайлово, Червленое, Михайлівка, Межиріч, Першотравневе, Катеринівка, Гринцево, Штеповка, Верхосулка, Луциковка, Жовтневе, Голубівка, Сула, Великі Вільми, Луциковка, Жовтневе, Подлесновка, Ульяновка, Беланы, Коршачина, Вири, Річки, Яструбині, Синевка, Підставки, Колядинец, Капустинці, Сватки, Калінінське, Липова долина, Байрак, Берестівка, Кимличка, Сакуниха, Недригайлів, Засулля, Хоружівка, Терни, Бобрик, Тучне, Жовтневе, Луциковка, Верхосулка, Куяновка, Білопілля, Воронівка, Річки, Ворожба, Павлівка, Яструбині, Ободи, Верхнє піщане, Пушкарівка, Велика Чернеччина, Сінне, Токарі, Олексіївка, Юнаківка, Могриця, Велика Рибиця, Мала Рибиця, Миропілля, Бездрик, Осоївка, Угроїди, Михайлівське, Самотоівка (Самотоївка), Глыбное, Верхня Сироватка, Нижня Сироватка, Низи, Шпилівка, Косівщина, Боромля, Жигайловка, Печини, Поляное, Порозок, Охтирка, Тиврів, Кириківка, Катанське, Горобина, Сидорова Яруга, Вільне, чернеччина, Оленинское, Олешня, Мартинівка, Должик. Білопільський район, Краснопільський район, Лебидинский район, Недригайлівський район, Тростянецький район, Сумський район також відносяться до регіонів, де ми надаємо послуги з геодезії.

Основні два напрямки, в яких ми працюємо - це геологія Суми і геодезія Суми. Геодезія включає в себе безліч різнопланових і різномасштабних послуг:

  • Кадастрова зйомка дає можливість визначити межі території в Сумах, виконати  узгодження цих кордонів з сусідніми ділянками. Ця зйомка є підставою для складання кадастрового плану та  монтажу забору згідно Держ акту на ділянку.
  • Винесення меж ділянки в натуру. Здійснюється він для того, щоб власник мав уявлення про справжні розміри і координати його земельної території і міг відстояти свої інтереси в суді, якщо виникне така необхідність. Навіть відхилення в кілька десятків сантиметрів іноді можуть зіграти вирішальну роль і стати яблуком розбрату між власниками суміжних територій. Іноді сусіди вдаються до геодезистам щоб визначити на чиїй території стоїть дерево, або старий колодязь.
  • Топографічна зйомка земельної ділянки для проектування. Виходячи з назви та основної мети даної послуги - це зйомка території для того, щоб на основі отриманих даних скласти проект майбутньої будови або ряду будівель. Обов'язковою процедурою на початковому етапі зйомки повинно стати вивчення всіх креслень, планів і документів, які пов'язані з цією територією і передають ключові моменти, що стосуються його особливостей. Тільки після цього можна приступати до зйомки. Топографічна зйомка відрізняється своєю ретельність, глибиною та детальністю. Знімається сам ділянка, всі комунікації, об'єкти і визначаються його координати. На підставі показань знімального процесу складаються картографічні матеріали для підключення до електрики, газу, водопроводу, для введення в експлуатацію.
  • Винос осей будівлі, кутова розбивка на будівельних об'єктах будь-якого цільового призначення - як житлового фонду, так і виробничих споруд дозволяє дотримати рівну геометрію навіть самого складного проекту.
  • Виконавча зйомка та повний супровід будівельного процесу для можливості контролювати всі етапи зведення у відповідності з інженерними нормами.
  • Нівелювання виробничих об'єктів та їх частин, у тому числі рейок, підлог, асфальтних доріг, підкранових шляхів, самих кранів.
  • Маркшейдерські роботи об'єктів гірничої промисловості, основний вид робіт підрахунок обсягів земляних робіт із складанням картограми переміщення земляних мас.

Така різноманітність дозволяє нам комплексно підходити до кожного об'єкту. Крім геодезії, ми проводимо геологічні дослідження на ділянці. геологію ділянки в Сумах входить буріння розвідувальних свердловин обов'язково (для приватного будинку глибина перевищує 6-8 метрів), відбір аналізів ґрунту в лабораторію, складання геологічного звіту з рекомендаціями. Геодезія Суми є основою для геологічних розрізів і розуміння позначок гирл свердловин.

Коментарі та запитання:


Володимир
Доброго ранку! Потрібна геодезія для будівництва на пустій ділянці (12 га) у Сумах. Яка вартість топографічної зйомки разом з подеревкою? В який термін буде виконана робота?
Гильдия Инжиниринг
Доброго ранку, Володимир. Орієнтовна ціна подеревної топографічної зйомки складає  2 000 грн за 1 Га . Для більш детального вирахування вартості потрібний кадастровий номер ділянки. Термін виконання робіт 1-1,5 тижні.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення