Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Умань

Гільдія Інжиніринг розширює горизонти. Тепер послуги цієї провідної компанії  доступні не тільки в столиці і великих обласних центрах, але і в інших містах України. Так, тепер і жителі Умані можуть скористатися послугами Гільдія Інжиніринг у тих випадках, якщо їм знадобиться проведення землевпорядних, геодезичних, а також геологічних робіт.

Геодезія, геологія ділянки, винесення меж ділянки, топографічна зйомка (Умань) може проводитися за допомогою нашої компанії. Крім перерахованих є ще великий перелік робіт, якими кожен бажаючий зможе скористатися. Будь-які будуються об'єкти - житлові, виробничі, соціальні вимагають виконання комплексу інженерно-геодезичних, а також геологічних робіт.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геодезія, геологія, винесення меж ділянки Умань, топографічна зйомка для проектування в Умані

Перелік населених пунктів, в яких є можливість виробляти повні комплекси інженерних геолого-геодезичних вишукувань: Родниківка, Дмитрушки, Пугачівка, Старі Бабани, Молодецьке, Роги, Косенівка, Танское, Доброводи, Легедзине, Тальне, Тальянки, Маньківка, Новоархангельськ, Майданецьке, Голованівськ, Ульянівка, Гайворон, Бершадь, Тростянець, Ладижин, Гейсин, Хрестиновка, Монастирище, Бузівка, Острожани, Вороне, Охматів, Багачівка, Верхнячка, Угловатка, Пенежково, Берестовець, Гроздево, Сушківка, Ятрановка, Теплик. Тальнівський район, Маньківський район, Христинівський район, Монастирищенський район, Уманський район також відносяться до регіонів, де ми надаємо послуги з геодезії.

Геодезія ділянки допомагає зібрати воєдино всі відомості, що стосуються досліджуваної території-розміри, параметри, рельєф, межі землекористування. На підставі цих даних розробляються топографо-геодезичні документи і матеріали. За подібну роботу повинні братися тільки компанії та фахівці, що мають на її проведення ліцензії та сертифікати. Гільдія Інжиніринг Умань є сертифікованою геодезичної компанією, успішно підтверджує цей статус. Все наше обладнання працює на основі дозволів, тому що саме від його точності і справності залежить левова частка правильного виконання поставленого завдання. В комплекс інженерних вишукувань для будівництва входить і топографічна зйомка, і винесення меж ділянки і геодезія. Крім них виконується кадастрова, виконавча і власне геодезична види зйомки, осьова розбивка фундаментів, нівелювання.

Ми не тільки проведемо інженерно-геодезичні вишукування по Умані, але і на їх основі виконаємо необхідні землевпорядні роботи. Розробимо технічну документацію для реєстрації в Державному земельному кадастрі, для приватизації ділянки. Також ми оформляємо картографічні матеріали будь-якого призначення складності та обсягу.

Не менш важлива і геологія, яка повинна для кожного, хто збирається будуватися, стати обов'язковим елементом при підготовці до самого процесу зведення споруди. Всім відомо, що в Україні практично в кожному регіоні різний клімат і різний тип грунту. Навіть у межах однієї галузі характер і складу грунту може істотно змінюватися. Це ж стосується і кожної окремої території. І навіть якщо ви знаєте в загальних рисах про те, яка грунт переважає в тій місцевості, де ви збираєтеся будуватися, цього абсолютно не достатньо для повної картини. Тільки докладний аналіз ґрунту та ґрунтових вод саме на вашій ділянці дасть можливість правильно провести всі розрахункові роботи, що стосуються закладки фундаменту і витрат на будівельні матеріали для нього. Топографічна зйомка потрібно в першу чергу для нанесення гирл свердловин, їх відміток і грамотного побудови инженеро-геологічних розрізів. Від якісного, надійного і, найголовніше, правильного підстави і залежить довговічність всієї будівлі, його міцність і безпеку.

Ми приділяємо геодезії і геології ділянки пильну увагу. Це підтверджується тим фактом, що наша компанія має свою лабораторію, в якій є все необхідне для повноцінного проведення аналізів. А при необхідності ми можемо провести потрібні дослідження прямо на ділянці, що прискорить та покращить якість геологічних досліджень грунту.

Вся робота компанії Гільдія Інжиніринг в Умані здійснюється виключно в рамках українського законодавства, а також згідно з документами та інструкціями, які регулюють геолого-інженерну та інженерно-геодезичну діяльність. Наші фахівці з геодезії завжди вчасно дізнаються про всі нововведення в землевпорядної та інженерної області та коригують свою роботу відповідно до цих змін, щоб забезпечити вас якісним результатом.

Коментарі та запитання:


Віталій
Доброго дня.Скільки коштуватиме винесення меж в натурі,с. Городецьке,Уманського району. 0,5 га. Всі документи на руках. Дякую.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Віталій. Орієнтовна вартість винесення меж складає 3500 грн. Спеціалісти виконають встановлення межових знаків по поворотним точкам ділянки згідно кадастрового номеру. По закінченню робіт Ви отримаєте Акт винесення меж ділянки. Для виконання робіт потрібно заздалегідь повідомити кадастровий номер ділянки та забезпечити доступ до ділянки по приїзду фахівців.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення