Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія, геологія, винесення меж Васильківка, топографічна зйомка для проектування

Увага акція, краща ціна,  повний комплекс інженерних вишукувань на ділянці у складі геодезія, геологія, винесення меж ділянки по Васильківка та Павлоградського району, Тернівському району, Покровського району, Юр'ївському району, Петропавлівського району, Межевскому району, Васильківському району за ціною від 5900 грн. !!!

Васильківка - досить прогресивний і розвинений населений пункт Дніпропетровської області, незважаючи на свій статус селища міського типу. З геодезичної точки зору не відстає у плані наявності постійно працює базової GPS станції, яка дає геодезистам координати в будь-якій системі координат у режимі реального часу. Тим самим винесення меж ділянки по Васильківка стає точним і правильним по всьому пискам геодезичної моди.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геодезія, геологія, винесення меж Васильківка, топографічна зйомка для проектуванняВасильківка зосереджені не тільки основні об'єкти інфраструктури, такі як дитячий садок, школа, поліклініка, але і властиві місту заклади - дитячий будинок, музична і спортивна школи, музей. Крім того, тут функціонує ряд підприємств. Щоб соціальним та виробничим об'єктам було куди рости, розширюватися, їм потрібна земля. Також наявність фабрик забезпечує робочі місця, а значить, і приплив населення, яким потрібне житло. Всі ці фактори роблять затребуваними такі сфери діяльності, як інженерна геологія та геодезичні вишукування. Нами були зроблені топографо-геодезичні вишукування під будівництво елеваторів. Замовниками цих робіт виступали Канадські інвестори. Об'єкти були розташовані по вулицях Будьонного 60,а. Саме вони допоможуть підібрати найбільш оптимальну територію для будівництва, розширення та інших потреб, а також нададуть консультативну підтримку в оформленні землевпорядних документів. Топографічна зйомка є основою для передпроектних вишукувань. Якщо ви є жителем Васильковки і ніяк не можете підібрати фахівців, які б надали вам подібні послуги, зверніться в компанію Гільдія Інжиніринг. Ми працюємо з будь-якими населеними пунктами і селищами в тому числі, незалежно від їх розташування, таких як Павлоград,  Медичное, Отришки, Маломихайлівка, Хвилі, Широке, Павлівка, Перевальское, Вовчанське, Дебальцеве, Гр. Дачне, Василівка, Новотроїцьке, Преображенка, Олександрівка, Сидоренко, Зелений Гай, Всесвятское, С.новоандріївка ,Копані, Чумаки, Кардаши, Миколаївка, Бровки, Дубовики, Артемівка, Русаково, Васильківське, Запоріжжя, Всесвятское,  Воскресенівка, Очереватое, Добровілля, Лиса Балка,  Фрунзе, Катражка, Ясне, Манвеловка, Червоне, Зоря, Дібрівка, Новий, Миролюбівка, Роздольне, Поворотне, Катеринівка, Колон-Миколаївка, Богданівка, Солонці, Нововасильковка, Петровське,  Іванівка, Червона Долина, Павлівка, Погоди, Аврамівка, Артемівка, Краснощеково, Шевченкове, Дубовики, Медичное, Бровки, Гришаи, письмове, Шевченка,  игоровка, Пришиб, Погоди, Касаево, Журавлинка, Петриково, Рівне, Скотоватое, Чаплине, Хуторо-Чаплине.

Ми проводимо повноцінні геодезичні вишукування на будь-якому за цільовим призначенням земельній ділянці - виробничому, цивільному або соціальному. Ми можемо розпочати співпрацю на самих початкових етапах, коли ви оформляєте документи на ділянку. В такому разі ми почнемо з консультацій та допомоги, проведемо кадастрову зйомку і складемо кадастровий план для оформлення технічної документації, геодезія в Васильківці. Також для цих цілей виконаємо винос меж ділянки в натуру. Ця процедура дасть можливість максимально точно визначити координати і межі території, погодити їх з сусідами, а також відокремити ділянку межовими знаками.

А в тому випадку, якщо вам знадобиться допомога вже на стадії підготовки до будівництва, то тут ми можемо запропонувати в першу чергу провести топографічну зйомку земельної ділянки для проектування. Її результатом стає топографічний план масштабу 1:500, який ляже в основу проекту споруди. Тому що саме на топоплані будуть відображені всі деталі території. Цими деталями вважається рельєф, географічні та геометричні характеристики, розташування комунікацій та об'єктів на території. Топографічна зйомка в Васильківці - наша візитна картка.

Якщо геодезичні вишукування досліджують, в основному, поверхня ділянки, і тільки в рідкісних випадках заглядають під землю (наприклад, при детальної топографічної зйомці), то інженерна геологія в Васильківці направлена на дослідження земних надр, порід, рунтов. Склад ґрунту та ґрунтових вод необхідно знати для того, щоб розрахувати всі варіанти будівництва, а також підготуватися до можливих негативних наслідків природних катаклізмів. Тим більше що для вашої зручності буде розроблений детальний аналітичний технічний звіт, для правильних проектних рішень для розрахунку фундаменту.

З нашою допомогою розвивати населені пункти стає набагато простіше. А якість роботи вас приємно здивує, якщо ви ще не стикалися з нашою діяльністю.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення