Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Геодезія та геологія Велика Лепетиха. Винесення меж ділянки, топографічна зйомка 1:500

Встигніть замовити геодезичні та геологічні послуги!Інженерні вишукування для будівництва у складі такого комплексу робіт, як винесення меж ділянки в натуру, топографічна зйомка з погодженнями для проектування, геологія ділянки з бурінням свердловин по 8 метрів у Великій Лепетисі і в Горностаївському районі, Бориславському районі, Великоолександрівському районі, Нововоронцовському районі, Нижньосірогозькому районі, Великолепенихшскому районі і всієї Херсонської області від 5900 грн. Геодезія Велика Лепетиха всього за 4 дні.

Селище міського типу Велика Лепетиха - це ще не місто з-за менших масштабів, але й не село з його не надто розвиненою інфраструктурою і маленькою кількістю населення. У селищі міського типу можуть бути і багатоповерхові будинки, але переважають саме приватні споруди з великими дворами і земельним ділянками під сад і город. У будь-якого селища є свої переваги і недоліки. Віддаленість від міста, низький рівень сервісу роблять його для деяких непривабливим місцем для життя. Проте багато хто, навпаки, прагнуть жити у своєму будинку в передмісті. Ті, хто звикли до міського життя, головний акцент роблять на те, що в селищі немає багатьох сервісів і послуг, за якими доводиться звертатися у міські заклади. Такі розмови можуть стосуватися і Великої Лепетихи. Однак питання про те, що там немає землевпорядної, інженерної компанії, тепер вирішено.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Тепер кожен мешканець або організація з Великої Лепетихи може просто звернутися до нас, щоб вирішити те чи інше питання, пов'язані з земельною ділянкою. Якщо вам потрібно досліджувати його для підготовки технічних матеріалів на оформлення землевпорядних і кадастрових документів, якщо ви збираєтеся будувати або реконструювати або приватний комерційний об'єкт - вам обов'язково знадобиться наша допомога. Ми не будемо докладно описувати кожну з численних геодезичних процедур, а зупинимося на двох ключових, що стосуються різних напрямків.

Перша стосується будівельного або будь-якого іншого процесу, пов'язаного з благоустроєм ділянки. Це топографічна зйомка. Проводиться вона на території з метою детального її вивчення. Ви отримуєте повні відомості, які спеціального знімального обладнання обробляються і переносяться на графічний документ - топографічний план. Цей план виконується в двох варіантах - у вже згаданому графічному, тобто на папері, і в цифровому - на електронному носії.

Геодезія Велика Лепетиха, геологія, винесення меж ділянки, топографічна зйомка 1:500нша послуга, про яку слід згадати, - це винесення меж ділянки в натуру. Вона відноситься, швидше, до галузі землеустрою і необхідна для оформлення документів на ділянку і для вступу в права володіння ним. Винесення меж передбачає точне визначення меж території та її координат, а також узгодження цих меж із власниками сусідніх ділянок. Підтверджуючим документом є Акт про перенесення меж ділянки в натуру.

Не варто випускати з виду і інший напрямок нашої діяльності - геологію. Вона також безсумнівно важлива, особливо для будівництва та благоустрою ділянки. З її допомогою можна дізнатися про склад і тип грунту. А це, в свою чергу, дасть можливість вибрати правильний спосіб закладки фундаменту, гідроізоляції та дренажної системи, якщо мова йде про будівництві, або визначитися з сортами рослин, якщо це ландшафтний дизайн або сад-город.

Яка послуга вам не знадобилася, ми з радістю будемо вашими помічниками у цій відповідальній справі.

Так само у вашому районі найбільш поширені геодезичні і геологічні послуги:

  • викопіювання з топографо-геодезичного плану м 1:2000 для електриків;
  • топографічна зйомка для проектування нових будівель;
  • геологічні изысания під будівництво та реконструкцію приватних будинків, азс, элеваторв;
  • розбивка осей фундаментів;
  • виконавча геодезична зйомка колон, котлованів;
  • підрахунок об'ємів земляних робіт і залишків сировини на складах, бункерах.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення